bugün

entry'ler (9)

bir elinde sigara diğer elinde bira olan kız

Su an keske ben de olsam dedigim haldir. Muhtemelen kafasi lebaleb doludur:) Ama en azindan bi caba var kafayi toplamak icin.

coin kazanma siteleri

Aksama kadar telefon ekranina baktirdigindan boyun duzlesmesine sebebiyet verir. Ayrica kazandiginizi ertesi gun kaybedersiniz sinir bozuklugu da yaniniza kar kalir. Az paraniz varsa kumbara, cok paraniz varsa arsa, tarla alin. Bulasmayin bu islere...

sapyoseksüellik

Tanim eksik kanimca. Iq 160 diye tabi ki etkilenebilirsin ama fiziksel cekimin onemsiz oldugunu savunamazsin. Kimse ter kokan bir beyinle sevismek istemez diye düşünüyorum.

evde çiçek yetiştiren erkek

Pul koleksiyonu da olma olasiligi yuksektir.

kitap okumak

Hayatta zevk alacak bisey bulamazsaniz yapilacak en iyi aktivitedir. Yalnizliga devadir, eger roman okuyorsaniz kahramanlardan bir cevre yaparsiniz kendinize. Sonra bunlari yaninizdaki insanlarla paylasmak istersiniz ama o aveller suratiniza bakar ne diyo acaba diye. Cunku en son cin aliyi okumustur.

türk kahvesi

Bende çağrıştırdığı rakının alkolsuzudur. Ortak yonleri fazladir oldukca. Her ikisi de ait oldugu grubun agir abisidir. Herkes sevmez ama seven de baska seye degismez.

insanı cennete götürecek şeyler

Tertemiz bir kalp her guzel kapiyi acar. Cikarlar ugruna insanligimizi yitirmeyelim, insan bir kez masumiyeti yitirdiginde fabrika ayarlarina donemiyor.

cinsel vajinasını günlük yıkamayan kız

Gunluk bir kez hortum tut(tur)makta fayda var, psikolojik hijyen acisindan onemlidir...

aşk

Paradokstur ama mazosist bir zevk verir! Kavustugun zaman duygular yogunlugunu kaybeder, hele bir de karsi taraf sana daha fazla deger veriyorsa ego tavan yapar, ask gorevini yapmistir, selamini verip sahneden cekilir...