bugün

entry'ler (215)

pazar kahvaltısı

Kutsaldır.

en sevdiğiniz özelliğiniz

Zeki ve dürüst.

tembellik

çok çalışmak, mevsim, mutsuzluk karışımı bir his sonucu gün boyu bedenimde eyleme dönüşen kelime.

kariyeri aşka tercih eden sevgili

Doğru tercih yapmıştır.

ben bu yazıyı sana yazdım

Bir gün sana da söyleyeceğim seni en çok bu saatlerde konuşurken seviyorum.

Çok özledim. Ve bir şey daha bugün seni anlatırken ilk defa ağlamadım. Yokluğa alışmak ne berbat bir şeymiş. Hala Eylül'lerden haz etmiyorum. Baba bu kelimeyi baba demeyi bile çok özledim.

elde var hayat

Eski mezun olduğum okulda çekilen dizidir kendilerı. Pendik Lisesine özlem duydukça bir açıp bakasım gelirde nedendir bilinmez izlemedim hic.

seni aslında hiç sevmemişim diyen sevgili

Çok koymuş demek ayrılık , yaralamaya çalışıyordur haspa.

yalnız olmanın avantajları

Kafa rahat bir kere yahu nerede kiminle , neden böyle dedi , nasıl böyle yaptı , acaba beni bırakıcak mı vs derdi yok. Bayaaa bildiğin huzur.

sevgiliye küfretmek

Eger ondan habersız yaptıgı her okuzlukte ve odunlukta seslı seslı aynı hak ettıgı gıbı kufur edıyorsanız cok rahatlatır gercekten.

yalan dünya

über sert dizidir kendileri efendim , bol reklam yapmasıyla dikkatimi çeksede çok bi komiktir hoşuma gitmekte kendileri .

sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılacak ilk şey

uyumak.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

yalın- daha ne diyeyim.

yazarların kullandıkları cep telefonları

bb bold 9700. kendilerine hayranlığım 2010 kasımda başlamış olup hala tam gaz devam etmektedir. blackberry telefondan fazlasıdır , şiddetle ve hiddetle tavsiye ederim.

sürekli evde oturan insanda gözlenen anormallikler

uyumak , normal üstü uyumak . geceleri uyuyamayıp sabahladıktan sonra gündüz uyanamamak ve akabinde adının yarasaya çıkması.

2011 lys sonuçları

desenize sözlüğün ortalamasını ben düşürmüşüm :D 147bin sayısalım vaaaaay anasınııı . kusura bakmayın sözlükçü kardeşlerim.

ayrıldıktan sonra mutluluklar dileyen sevgili

saçmalayan insan işte zaten ayrıldıysak onda kesin bi sorun vardır iyi olmuş lafa bak hele .

kız kardeş

kız kardeş her gün iyi ki varlar dedirtir. kız kardeş canımdır , kanımdır , kız kardeş her şeyimdir. sırdaştır , annedir , dosttur. en vakitsiz hüzünlerinizin ortağıdır. güven ve huzur saçarlar.

ben bu yazıyı ilk defa kendime yazıyorum. neden böyleyim bilmiyorum ? neden her elimi attığım insan sonradan bu kadar çirkinleşiyor gözümde ? hayır hata bende diyorum bu sefer ki neden olmadı ? neyi uymadı mantığıma ne ters geldi ? yok bulamıyorum. fark ettim ki aslında kendime tek engel benim ya . neden ama neden. neyse hayatımın en kötü evrelerindeyim sanırım .

atatürk ün bir kez bile namaz kılmaması

dini görevlerden biridir namaz doğrudur ama herkes bu dine mensupsa bunu yapacak diye bir şeyde yoktur arkadaş. din kişiye özgüdür namus gibi karakter gibi. şimdi kalkıp sen o kişiyi bunu arkana alıp sorgulayamazsın ki. önce atatürk 'ün gösterdiği yola demokrasine milletine cumhuriyetine sahip çık bırak bu işleri .