bugün

sevdiği entry'ler

arthur morgan

Biz adam dedik gelecek nesil atam diyecek.

arthur morgan

Arthur morgan adamın dibidir. Oyun ve karakter hakkında methiyeler düzerdim fakat kafam suan karışık tekrar uğrar duzenlerim.

14 ocak 2024 gaziantep fk fenerbahçe maçı

Nereye kadar dayanacaksınız onun bunun çocukları hee? Nereye kadar amına koyduklarım?? Fenerbahçe siker adamıııı, Fenerbahçe siker adamıııı, Fenerbahçe siker adamııı oooooo Fenerbahçe siker adamııı!!!

irfan can kahveci attı, gesemin götler yine yanık…

meme emmek istemek

yetişkin bir erkek için dünyanın en rezil isteği amk.

Bak okşama, sıkma gibi faaliyetlerden bahsetmiyorum, bunlar doğal.

Ama meme görünce oluşan bu emme isteği ve bunun memeye ilişkin diğer her isteğin açık ara en kuvvetlisi olması benim canımı çok sıkıyor aga.

O arzu ve iştahla emmeye başlayıp takribi birkaç dakika sonra ani bir yabancılaşma yaşamak çok garip. ilk etapta tabi bunları düşünemiyorsun ama bir süre sonra “olm koskoca adamım ne yapıyorum ben amk” duygusu yaşatıyor bana. Bu konuda biraz düşününce şu sonuca vardım:

Kadın için, uyarıcı etkisi nedeniyle gayet isabetli bir aktivite, o yönüyle amaca hizmet ediyor. Erkek için, bilmem kaç bin yıllık genetik mirasla beslenme gibi çok temel bir ihtiyacın tezahürü olduğu da açık ama işte o amaca hizmet etmiyor.

Bu da, ilkel bir arzuyu tatmin etmek amacıyla çıktığın yolda ağzında memeyle an’a yabancılaşmaya sebep oluyor.

id-süper ego çatışmasını böyle bir anda yaşıyor olmak çok kötü bir şey. Psikoloğuma onu emmek istediğimi itiraf edicem sanırım.

kadınını aldatmayan erkek maldır

Sonra da vay efendim, boynuz yedim, vay efendim benden kaçtı.

Yarbayim, size en hakikisinden bir boynuz hem de en cilalisindan yolluyorum.

Evet.

hayatın amacı

Az yunus Emre okusaydınız bilirdiniz.

düzgün bir insan olmanın yazarlara kazandırdıkları

varlığım bir anlam kazandırmadı, gidişimde bir şeyi değiştirmeyecek.

sözlüğe yön veren 5 yazar

(bkz: eskort listesi açıklandı)

bir kızı bin kişi siker bir enayi alır

Ilgili Enayiyi bulamayan da başlık açar.

türk kızları neden gülümsemiyor

ilk güldüklerinde ana/babası " orospu gibi gülme " dediği için. buradaki esas orospu o kızın babası tabii ki. çocuğa gülmeyi çok gördüğü için.