bugün

zarla zorla olacak iş olmadığından dolayı normal olan bir adam yerine koyamayıştır. ayrıca ben daha yaşları 18 olan adamla da kusura bakmayın da sohbet etmem yani.
benim adam olmadığımı ima eden cümledir. bunu söyleyen yazarcıktan daha adam, yaşca ve insanlıkta daha üstün biriyim. onuncu nesillere 18 yaşında diyip genellemek yanlıştır, bu başlıktan anlaşıldığı üzere, embesil troll arkadaşın zeka seviyesi 8 in altındadır.
(bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur) gerçi benim için de bu geçerli ama olsun.
"yazarları nesillerine göre değil yazılarına göre yargılamak" fikrine ters düşmektedir. oldukça hatalı bir davranıştır. bu cümleleri kurarken kendimi onuncu nesil yazar olarak görmüyor, uludağ sözlük yazarı olarak gördüğümü de belirtmeden edemeyeceğim.
yazar olup da adam olamayan kisi soylemidir. alt devrem ust devrem hepainide sever muhabbet ederim hos gelmisler.
çok faşist bir yaklaşımdır. onuncu nesil neden 18 inde oluyor ilginç. hadi öyle diyelim 18 yaşında adamla niye sohbet edilmez daha da ilginç. bir de adama sorarlar sen kaçıncı nesilsin diye be azizim.
Nesilcilikte son nokta. 1. Nesillerlede konuşuyorum 10. Nesillerlede. Sadece biraz konuşma türü değişiyor o kadar.
9 nesilim ama gurur duyuyorum 9 nesil olmamla, 1 nesillere saygımız sonsuzdur onlar bizim abilerimiz ve ablalarımız dır yerimizi biliriz, adam yerine koyun bizi de, ama koyun...
her yaştan kişilerle sohbet etmekte fayda vardır. kendinden büyük kişilerin deneyimlerinden, kendinden küçük kişilerin de fikirlerinden ilham alabilirsin.
"lan adam benim mezar taşım bile değil nasil ciddeye alayım" eşiğini eskilere yaşattıkları içindir.

5. nesil yazarın dramı.
yanlıştır. adamın dibidirler.

(bkz: çılgın onlular)
bir zamanlar biz dokuzuncu nesillerin yaşadığı olaydır. neyseki kurtulduk. Allah yardımcınız olsun.
tertipcilik yaptırmayın bana bende onuncu nesilim ama pisikopatım diye isyan ettirecek kadar olmasada canım kardeşim bu söylemler yanlıs söylemlerdir demenin daha doğru olacağı kanaatindeyim . haaa tasvip etmeyeceğim bir tarz daha var oda lannn senin neslini .....rim adam gibi konu ac .ama dediğim gibi bunu tasvip etmiyorum .
koyamamak bir yetenek sorununu işaret eder.

koymamak olsa kasıt arardım. koyamıyorsan koyarlar.
sözlük kurallarını iyi öğrenip uygulamaya da dökebilirlerse bu olumsuzluktan kurtulurlar. inci sözlük değil burası arkadaşım. sözüm meclisten dışarı tabi.
Süleyman Demirel tribidir. Siz yokken biz vardık tribidir.
çok yanlış bir genellemedir. 10.nesil olan herkesin 18 yaş ve altı olduğunu düşünmek cidden yanlış. belki de adam burayı yeni öğrendi ve üye oldu. olamaz mı?
ekşi sözlükten uçurulup buraya gelenleri de var diyolla.
(bkz: ikinci neslin sözlüğün kalitesini düşürmesi)
onuncu nesillerin çokta sikinde olmayan durumdur .
Onuncu nesillere asırı sempati beslerdim ve bazılarına hala besliyorum. Onlara olan sevgi ve saygımı içlerinden birinin bana sen sözlükte yenisin galiba demesi koreltti.Evet.
üzücü bir gercek. sahsen bazen bile adam yerine koymuyorum. hatta bazıları direkt siliklik. yapmayın beyler bayanlar, utanıyorum.
genelleme yapan insanların yaptığı eylem. önyargılıdırlar.
genellikle karektersiz ergen trolları yapacağı iştir onlar 10 nesilleri adam yerıne koymasın ama onları kim adam yerıne koyar onu bi düşünelim ?
nesilden nesile bir ayıptır. zaten haklıya hakkını vermeyi bilenler için bir sorun teşkil etmeyecek olan durumdur.