bugün

entry'ler (543)

iş hayatı

öğrencilikte iple çekilen işe başlandıktan sonra ne zaman sona erecek diye beklenilen ömür törpüsü, alın teri savaşı... 8 saat çalışıyorum 1500 lira alıyorum ağabey... 4 yılı boşuna okumuşuz.

kara çarşaflı birinin eşkali nasıl verilir

(bkz: biz ne bilelim ki içinde erkek olmadığını)

3 numara saç ve kirli sakal ikilisi

götünü siktiren erkek modelidir. bizzat böyle ibne bir insan gördüm üstelik bir elinde arabanın anahtarı, sigara ve telefon 3 lüsünü taşıyordu.

cami ye gitmeyi yasaklayan baba

belli bir yaşa kadar yapmasını doğru bulduğum eylemdir. çocuğun dinini seçmesi için özgür bırakılmalıdır.

elde tutulan sigara cüzdan ve telefon üçlüsü

sonradan görme orospu çocuklarının taşımış olduğu üçlü.

sadece bana mı oluyor hissi

tanımadığım bir yerde tuvalete girince kapının kapanma anı ile kilitleme anında çıkan sesi birbirine denk getirmeye çalışmak sadece bana mı oluyor? sanki kakamı yaparken içeri saldıracaklar amınagoyim.

ağlamak

şu an yapamadığım eylem. babamın ölmesinin üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen fotoğraflarına bakınca hayata edilen küfür ve isyan... adaletini sikeyim dünya her şeyi başıma geldi bir bu eksikti dimi.

en iyi türk dizileri

behzat ç.

anıtkabir i de yıkarız elhamdülillah

yapın da bir türk milletinin tekrar uyanışını görün. biner biner ölürüz belki ama ataya dokunamazsınız. anıtın duvarları betondan değil, türk milletinin etleri ile çevrilidir.

an itibari ile türkiye deki halk direnişleri

eskişehir espark hala devam ediyor.

hoşlanılan kızın yarım bıraktığı poğaçayı yemek

çok aç olduğunuzdan olabilir. biz genelde kalabalık avm lere gidip oralarda insanların yarım bıraktıkları yemekleri yerdik. ah öğrencilik ne günlerdi...

40 derece sıcakta dolmuşta osuran insan

anasını siktiğimin insanıdır. o sıcakta senin pis, terli ve kıllı götünden çıkan aromayı ciğerlerime doldurmak zorunda mıyım? diye soru sormak isterim o şahsa... yemin ediyorum içim kıyıldı.

gözlerin dolduğu anlar

yetim aylığınızı aldığınızda size verilen makbuzun üzerinde kocaman türk silahlı kuvvetleri yazması... bu ordunun mensubu olmak için yeterli bir sebep. hala o makbuzları atabilmiş değilim. rahat uyu babam.

badici kahvaltısı

geri zekalı kahvaltısıdır. zira bu spor ile uğrana barzolar bir süre sonra inek gibi bakmaktadır. haliyle geri zekalı oluyorlar.

1 haftalık sevgilinin 3000 tl borç istemesi

3 bin liralık sikerim daha sonra veririm.

bakire olmayan kadınla evlenen modern erkek

amı kurpiyere dönmüş kadın ile evlenen erkektir. arkadaşım tamam bakirelik beyinde ancak evleneceğin kadını senden önce on kişi sikmiş hoşuna gider miydi? diye sormak isterdim.

dişçilerin kullandığı viju viju diye öten alet

lastik tadı olan ve lastik kokan, diş taşı temizlemek ve delmek için kullanılan alet. ucundaki kancayı görünce korkudan çüküm içeri kaçarak düğme gibi olmuştu.

trabzon da dolmuş fiyatlarının 1 75 tl olması

an itibari ile eskişehirde de olmuştur.

hayatımda okuduğum tek kitap erdoğan imzalı kur an

(bkz: adam kendini halife sanıyor beyler)

kpss de kirli para trafiği

(bkz: http://www.memurlar.net/haber/355740/)