bugün

tayyip erdoğan'ın kuran imzalama gününe katılan gazeteci ifadesi.

kuran imzalamak veya imzalatmak neyin kafası?
benim bildiğim kitabı yazarı imzalamaz mı hacı? şimdi bu hakikaten nasıl bir kafa oluyor? kuran imzalamak falan.
tayyip erdoğan'ın nasıl bir din sömürücüsü münafık olduğunu bizlere göstermiş durum.

ayrıca tüm röportajı okuyanlar göreceklerdir ki m. ali ılıcak su katılmamış bir dansöz edasıyla kıvırmış lafları.
gün geçmiyor bu ülkede bir yandaş, bir sözde muhafazakar, putperest, yobaz rezilliği yaşanmasın, yazıktır haberidir.
yalakalık tarihine altın altın harflerle geçecek beyanat.

(bkz: iğrençsiniz)
yalamalığın son geldiği nokta. sikeyim sizi emi.
kuran'ı Allah kelamı olduğu için değil de tayyip imzaladı diye okumak nasıl bir kafadır.
sazan avıdır. böyle birşey olmamıştır.

ama görünen o ki bizim ateyiz solcu davarlar okur okumaz olayı gözleriyle görmüş gibi yaşamışlardır.

neyin kafasındasınız siz aq. şuraya iki bok sıçıp atanız bu desem inanacaksınız.
günümüze uyarlayan olarak imzalanmış kur an olabilir.
görsel

bunu söyleyen insanın anası bi ara Türkçü oldu sonra mhp'li oldu, daha sonra tayyip'çi oldu. bu aralar level atladı nurculuğa dikey geçiş yaptı. bunların hepsi koynuna para sıkıştırdıkları dansözden daha büyük sanatkar. böylelerini görünce manukyan'a saygı duyuyorum.
şirkin içine batmış insan söylemi.
2 kişi arasında geçmiş saçma sapan bir hikaye. sözlük bunu aldı, genelledi, süsledi ve islama dayadı. tebrikler. ulan bazı şeylere basit bakın at kafalılar. adamın biri saçmalamış işte.
bir allahın kuluda bir gazetecinin hiç kitap okumamasına şaşmamış ya la! mehmet ali ılıcak söz konusu olunca şaşırmak abes gerçi.
bir gazeteci olduğun halde kitap okumamış olmana mı şaşıralım yoksa yalakalık yapmak uğruna kendini moron gibi göstermene mi? bir de şunu bil okuduğun kuran ı tayyip erdoğan yazmadı boşuna imzalatmışsın.
yalakalık bir meslek olsaydı bu adam üstad olurdu kesin. bundan anadan oğula nesli biri gider öteki gelir. çıkar için insanlıktan çıkan nesil.
- ulan memoli! gene iyi okkalamışın yeminle.
(bkz: adam kendini halife sanıyor beyler)
tayyip erdoğan mı yazmış kuranı imzalıyor. saçmalık. gazeteci desen adam yerine koymamak lazım tamam eyvallah oku kuran allah kabul etsinde sen ne andaval bir insanmışsın ne demek lan 1 tane kitap okudum demek.
(bkz: durmak yok yola devam)
(bkz: dünyanın en cahil ülkesi türkiye) *
görsel
(bkz: arkadaşın kafası güzel) ulan kur'an imzalatmak ne?
kuran imzalamak bu ne saygısızca bir şey...
imzaya takılmayın arkadaşlar benim kardeşimin sünnetinde de bir hoca kuran hediye etmiş ve kitabın başına hayır duasını yazarak imzasını atmıştı.
kimse de demedi sen mi yazdın bunu deyu. eski kitapların böyle bir durumu var. elinde bulunduran imzasını atabiliyor.
güncel Önemli Başlıklar