bugün

salçalı makarna yerken bir yandan da yoğurt yenmesiyle boğazda oluşan buruk tadın hissettirdiği.
ve daha birçok şey.
can erik yedikten sonra burnumun akması, gazoz içtikten sonra üşüme hissi.
kola içtikten sonra burundan çıkan asit.*
bazen sigara içerken tadına doyamayıp sigarayı yeme isteği.
-güneşe bakınca hapşurmak
-birisi hapşurunca 'çok yaşa' demeyince onun yalnız bir insan olduğunu düşünme
-önemli bir şey diyecekken sesin çatallaşıp iğrenç bir şekilde çıkması
-kulaklıkla müzik dinlerken ev telefonunun çalıyor gibi, birisinin beni çağırıyor gibi, zilin çalıyor gibi olması.
vişne suyu içildikten sonra boğazda örümcek ağı örülmüş hissi.

arnavut ciğeri yerken damakta dilde ve boğazda hissedilen kekremsi tat.
kola içerken hıçkırmak. sadece bana mı oluyor hissi.
ıspanak yedikten sonra dilde oluşan tattır. ıspanağı sevmememin tek nedeni budur hatta. dil kuruyor mu, noluyor belli olmuyor bir türlü. tanımlanmıyor da, çok iğrenç bir his.
yalnızlık hissi.
(bkz: dejavu)
hamit altintop'u begenmemek. sadece bende oluyor galiba.
Kalp ritiminde bozukluk olması sonucunda oluşan deprem hissi. bu gayet normal ama kişi bu rahatsızlığından haberdar değilse bu hissi kendine has bi uyarıcı süper güç olarak görebilir...
(bkz: sana da oluyor mu)
kulaklıkla şarkı dinlerken arkadan da şarkıyı biri söylüyor hissi, kulaklığı çıkarıp kontrol etme derecesine kadar geldim.
- sevilen kişi online olunca istemsiz elin ayağın titremesi ya da ani kalp sızısı.
- duşta gözlerini kapadığında, sanki biri dokunacakmış hissiyle aniden gözleri açmak.
- görülen rüyayı, yaşamak. ben küçükken seçilmiş kişi olduğuma inanırdım sözlük, sonra milyonlarca kişiye de aynısının olduğunu öğrenince, dünyam başıma yıkılmıştı *
(bkz: dejavu)
-
o uzaktayken çok yalnız hissediyorum. çok zaman geçti...acaba dönünce yine aynı sıcaklıkla bakacak mı gözleri diye düşünmediğim bir dakikam yok. söyle sözlük bu sadece bana mı oluyor?
tv de rezil olan birini görünce onun yerine utanma hissinin yarattığı his.

--reklam alanı--

erdem plastik. kalite ve güvenin birleşimi. güle güle kullan türkiye.

--reklam alanı--
genzinize kaçan jelibonun burnunuzdan parça parça gelmesi.

yüz kişiye sordum hepsinden de cevap olarak tuhaf bir bakış aldım. evet bu sadece bana oluyor.

editpare: yüz bir kişiye sormalıymışım.
sağ kulağı temizlerken öksürük tutması. solda vuku bulmamasını östakimin tembelliğine yorsam da hayra yoramıyorum ne yazık ki.
kulaklıkla yüksek sesle müzik dinlerken, biri bana seslenecekte ben duymayacağım diye tedirgin olmak.
(bkz: bana biseyler oluyor)
telefondan gelmediği halde sürekli titreşim hissetmek.
çile bülbülüm şarkısında seslendiren kişi çileeeeeee diye bağırmaya başladığında, boğulacağını zannetme, nefes alamama hissi.
bütün gün ders çalışmayıp gezip ve ibnelik yapınca diğerleri de mi aynı şekilde diye düşünmek.
neşeliyken birden hastalığa yakalanmış hissi, çocukluktan bu yana süre gelen histir bende.