bugün

entry'ler (25)

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

Master olmak için biraz daha çabalamalı.

matematik

Lise 1 matematik ilk iki sınavım 47 53 fakat üstüne gittiğimde zevkli olduğunu keşfederek üniversite sınavında 2 boş yaptım toplamda ama hala şeytan icadı olduğunda hemfikirim.

erkek sevmeyen feminist

Feminizm kadınlara değer vermeyen erkekleri sevmez . hiçbir erkeği sevmemek feminizmden çıkar erkek düşmanlığına girer fakat bu düşmanlığı feminist adı altında yürütenler var ki türkiyede feminizmin sevilmemesine nedendir. Ayrıca kadınları sevmem diyen her erkek kadın düşmanı diye nitelendirilirken burada kimse erkek düşmanı dememiş hayret.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Aklımda tarantulayı çağrıştırıyor.

satrancın seksten daha zevkli olması

Türkiye şartlarında sekse giden yol satrançtan daha fazla taktik içerdiği için katılmıyorum. ikisi de aynı gibi ama sonunda seks satrançtan daha zevkli oluyor.

2 ayda sevgili olup evlenmek

Genellikle evde kalma yaşına yaklaşan kadınların aceleye getirip karşısındakini tam tanımayıp hemen evlenme çabalarına girmesi sonucudur. Üstteki yazarın da dediği gibi çok da çabuk birbirinden soğuma ve boşanma aşaması başlar.

jack nicholson

En playboy oyunculardandır. Hayatı boyunca beş binden fazla kadınla yattığı iddiası da var.

erkeklerin sevmediği erkek tipi

Erkek gibi davranmayan, kız gibi davranan erkekleri sevmem. Ayrıca dedikodu ve çıkarı için beni hatırlayanı sevmem.

kedi pipisi

Mart ayında sokaklardan gelen orkestranın yapımcı yönetmeni organ.

hiç sevgilisi olmamış erkek

Denemekten korkan erkektir. Kim ki ben fakirim, yakışıklı değilim, zayıfım vs. deyip bahane bulursa sevgilisiz kalır. Eksikliklerine rağmen deneyen kişi aslında özgüvenini kanıtlamış olur ki özgüven para, kas, yakışıklılıktan daha işe yarar.

2021 den beklentiler

Yıllığını bil. Boyunu aşan işlerle uğraşma! 2020ye bak ne oldu?

kızların yedekte erkek tuttuğu gerçeği

Erkekler! Kızların bu yaptığı olay kızlarıa ilişkideki güç yönetimi konusunda baya bir güç sağlıyor, yanında da "her dediğini yaparsam belki sevgilim olur" mantığıyla hareket eden erkekler tarafından da her işlerini yaptırabilmeleri gibi bonus da oluyor. Onun için siz de yapın, yaptırın. illa 4 sevgili olmasın, 4 flörtün olsun. Sevgililik evlilik düşünmediğin sürece şart değil.

süresiz nafaka

Bu sorun 30 yıldır fakir erkeklerin ümüğünü sıkmakta. Zenginleri bir şekilde kurtuluyor ama olan yine engelliye, fakire oluyor. Kurumlarda engelliye öncelik tanınıyor ama nafakada burnundan getiriliyor. Kaç cinayet ya da intihar sebebi olmuştur.
Nafaka zulümdür dendiğinde ise "350₺ için ağlıyorsunuz" denir bazı faşistler tarafından ama lafa gelince kadın erkeğe muhtaç olmamalıdır, ayaklarının üstünde durmalıdır bik bik bik. Asıl türk kadınını erkeğe muhtaç eden en büyük sebep budur. Onun için de çalışan kadınla evlenin.

hesabı erkeğe ödetmek

sadece erkeğe ödetmek odaklı birisiyse ilgimi keserim, aramam. ama bazen kendisi de ödemek
isterse gold digger olmadığını anlar ve devam ederim. bazılarının gerçekten ödeyememe durumları varsa anlarım zaten.
tanım insafsızlık.

evlenme ayağına kendine aşçı arayan erkek

Hayatı boyunca gördüğü tüm evliliklerden çıkara çıkara bunu çıkarabilmiş, evlilikten hiçbir şey anlamamış yazar beyanıdır. Koca ömürün zorlukları, hoşluklarını birlikte geçirmiş binlerce çiftin bunu gördüğünde ne tepki vereceğini merak ettiğim beyan.

çok ama çok mutsuz olmak

Genelde günlük rutinlerimi aksattığımda bir iki haftaya inanılmaz mutsuz oluyorum. Benim tek çözümüm hemen rutinime uymak ve 15 dakikalık egzersizler.

hayattan beklentileri azaltmak

Bazen kendimi aşan beklentiler içinde bulunduğumda beni yorar, umutsuzluğa sürüklerler ama artık ayağımı yorganıma göre uzatmaya alıştım. inşallah böyle devam eder de o tatsız anılarım nüksetmez.

eda isimli kızlar

Gerçekten de diğer kadınlardan çok farklı oluyorlar nedense benim tanıdıklarım. Ama çok güzel kalpleri
var. Hep arkamda durmuşlardır.

zeki demirkubuz ve nuri bilge ceylan la eve çıkmak

ikisi de alanın duayenlerindendir, ikisinin tartışmasını düşünmek istemiyorum. Ama filmleri hakkındaki yorumlarını çok merak ediyorum. Film konuşmak çok eğlenceli olur.

sözlük yazarlarının kötü huyları

Sinirliyim, çabuk parlar çabuk sönerim, yaşlı insanlar gibi huysuzum, tembelim, şanssız olduğumu düşündüğümde ya da bir olay sonucu öyle hissedersem ağlayasım gelir.