bugün

Psikolojim bozulur ikisini de döverdim.
Hadi diyelim taşındılar, eşyaları 3 ayda yerleştiremezler. Bak düşününce bile fenalık geldi.
düşünsene zeki lavaboya gidiyor. affedersiniz hacet gidermek üzre. ama kapıyı açık bırakıyor. çok kötü yav.
ikisi de alanın duayenlerindendir, ikisinin tartışmasını düşünmek istemiyorum. Ama filmleri hakkındaki yorumlarını çok merak ediyorum. Film konuşmak çok eğlenceli olur.
sözsüz, uzun bakışmalı, tek sekanslar yorabilir biraz.
Çok kıymetli, dünya çapında iki sanat insanı olsalar da, iyi bir fikir değildir.

Çalışmaları ve üretmeleri için, benim yaşam tarzım ve deli evim müsait değil mesela.
Dostlarımın çat kapı gelip çöreklendiği, sohbetin, müziğin, sofraların bitmediği bir ev konseptini, onlar da tercih etmezler zannımca.
Herkes evinde olsun, ağzımızın tadı bozulmasın ne me lazım?

Bir soru sorarım, yanıtını 10 saat sonra alırım, belki de hiç almam, sinirim filan bozulur benim şimdi. Eheheheheh..
Pencere hep açık kalır. Dışarıdan gelen rüzgarın uğultusu eksik olmaz. Sobanın başına üşüşürüz, yanan odunun çıtırtısı, mutfakta kaynayan suyun fokurtusu.
Taşralı Aydın şehirli varoş muhabbetleri eşliğinde çayımızı yudumlarız.
zeki: kalk kahve yap
nuri:.................
zeki: duymadın mı lan?
nuri....................
zeki: tayyereni s*kerim lan g*t. kalksana
nuri...................
zeki: sen şimdi görürsün
nuri: Hava yağacak galiba, gök gürüldüyor.

şeklinde diyalogların yaşanacağı eve çıkmaktır.
Birbirinize uzun uzun bakışarak vakit geçirirsiniz...
bunu öneren ya hic yasayip görmemis yada akliyla agir sorunlari var.
uzun uzun durgun saatler geçirmeye yol açabilir.
-Dörtyüzbilmemkaç lira elektrik gelmiş ya la, zeko bağele sana diyom, açıyon ışığı zabağa kadar duvar dibine sinip cuğara içiyon!

-hele sen nöori, sen de ayrı bi alemsin aluminyum ikiyuzseksan lira su gelirmi la gardaş, allah var ilk baş gunahını aldım, aca dedim banyoda felan bişeler mi ediyo, la bi insan otistik gibin suyun gedişine bakar mı 5 saat? Az biraz ayağınığzı denk alın olm bu sahattan sonra, korum kapının önüne bak!
Cık, sıkıcı olur, anlaşamam.
Bence aşırı eğlenceli iki kişiler. Filmlerinden yola çıkıp durgun olduklarını düşünmek... Lan böyle müthiş filmler yapqn insanların zekaları nasıldır acaba?? fikriniz var mı?? benim var, baya iyidir zekaları bence.
Su ihtiyacının gözyaşları ile karşılanacağı bir ev. Kulağa seksi geliyor.
depresyondan çıkmazdım benden ilham alıp sefil hayatımı film yaparlardı.
eve yürüyerek 3 günde gelecekleri için haftanın bir kaç günü ev boş olur...
Psikolojik sıkıntılar yaşamak için birebirdir.
kemal: o manitayı yatağa uzatıcaksın. yanına yatacaksın onun. 5 saat böyle hiç elini sürmeyeceksin manitaya sonra bi' uyanacaksın. böyle nazikçe kibarca onu böyle uyandıracaksın. üzerine bi' çıkacaksın. çatır çatır çatır çatır çatır çatır çatır! domaltıp sikeceksin onu! allah ne verdiyse oğlum! beş! on! onbeş! yirmi! yedi yirmidört pompa anasını satayım! karı diyecek ki yandım çek diyecek! yandığı yerden çekeceksin, ağzına! burnuna! götüne! neresi yanmadıysa!

alinin 8 günü.

ben böyle replik yazan yazarken yaşayan herifle aynı evde kalmam.
z.demirkubuz.
saygılar.