bugün

Erkeklerin çok üzdüğü feministtir. Üzmese feminist olmazdı. Acıları var demek ki.
Gerçek bir erkekle tanışmamış feministtir.
Maalesef benimdir. Genel olarak sevmiyorum sevdiklerim yok mu? var ama az. Aslında erkekliği sevmiyorum yoksa hepimiz insanız falan filan duyar muyar. Feminizm ile bağlantısını çözemedim ama olsun, feminizm bir nebze de olsa sevmemi istiyor ama karşı geliyorum, feminizmden atılmama az kaldı bu yüzden.

/erkeklerin çok üzdüğü feministtir. üzmese feminist olmazdı. acıları var demek ki./

diyen beyinsize bakarsanız neden sevmediğimi de anlarsınız. Ayrıca ben kadın seviyorum hiç üzmedi erkekler beni...hep kadınlar üzdü.
Feminizm kadınlara değer vermeyen erkekleri sevmez . hiçbir erkeği sevmemek feminizmden çıkar erkek düşmanlığına girer fakat bu düşmanlığı feminist adı altında yürütenler var ki türkiyede feminizmin sevilmemesine nedendir. Ayrıca kadınları sevmem diyen her erkek kadın düşmanı diye nitelendirilirken burada kimse erkek düşmanı dememiş hayret.
Feminizm kadınları kutsal ve ayrıcalıklı görür
Toplumun her kesiminde kadının erkeklerden üstün tutulmasını ister.
Erkekleri sevmeyen ve onların sırtından geçinmeye çalışan bir ideolojidir uygulamada. Erkeği kadını geçindirmekle görevli bir robot gibi görür. Bütün sorumlulukları erkeğin sırtına yükler, kadını ise bütün sorumluluklardan ayrı tutar. Aile yıkar, düzen bozar, evlilik bitirir. Erkeği soyar.