bugün

entry'ler (126)

sevgilinin elleri

temiz olması gereken ellerdir. malesef ki erkeklerin pek umrunda değildir bu durum ama dikkat etmeniz lazım, üzgünüm.

sigara içene sigara sağlığa zararlı demek

bir bebeğe evrimi anlatmak gibidir, anlamaz. bazıları içinse bir matematikçiye integrali anlatmak gibidir, zaten biliyodur.

aşık olunan erkekle ev arkadaşı olmak

artık aşık olunan erkekle evli olma durumudur.

evlenmeme nedenleri

sevdiğin birini bulamamak.

fakirlerin gidebileceği sinemalar

fakirler zenginler diye ayrım yapılmaması gerektiğini söylemek lazım gelen cümledir.

günün tek cümlelik özeti

güzeldi.

kendi kendine konuşmak

sıkıntıdan yapılan eylemlerden biridir.

sevmek

değer vermeye başlamaktır.

türk kızlarının en itici özellikleri

küfür etmeleridir. kız dediğin narin olmalı, nazik olmalı. biraz kelimelere dikkat etmek lazım.

ayrıldım

terk etmektir. yapılmamalı edilmemeli.

padişahlık için kardeş öldürmek

geçmişte yapılmış şeylerden biridir.

yazarlar 12 yaşında olsa alınacak nickler

isim soyad.

ben bu yazıyı sana yazdım

bir kişinin yüzüne söyleyemeyip de yazılması durumunda söylenen cümledir. bazıları sözlükte söyleyemediğini söylemeyi tercih etmektedir bazıları ise daha klasik bir yol seçip günlüğüne yazmaktadır.

sezen aksu

oldukça sevilen sanatçıdır. fakat bazıları da sevmez.

elalemin çocuklarının yaptıkları

anne babanın her zaman anlattığı çocuklardır. hiçbir zaman o çocuklardan kurtulamazsın hatta öyle bir duruma gelir ki artık o çocuklar ''elalemin çocukları'' değil senin kardeşin gibidir, tanır gibi olursun.

dünya da işgal edilmesi mümkün olmayan yerler

birçok yer.

zengin olmayıp parası hiç bitmeyen arkadaş

başkalarından otlanan arkadaştır. cebinde 5 lira da olsa o hep oradadır asla yeri değişmez. 10 da olmaz 0 da, o 5 liradır.

3 mart 2012 fenerbahçe gençlerbirliği maçı

izlediğim kanalın yukarısında skoru görünen maçtır. 3. golden sonra bir beşiktaş'lı olarak ''helal valla ne denir ki'' dediğim maçtır. helal gerçekten.

yalan söylemek

bir kere söyledikten sonra vazgeçilemeyen eylemdir. kötülüklerin başında gelir.

hayattan soğuma sebepleri

Para biriktirirken birden harcamaya karar vermek.