bugün

entry'ler (44)

sevişirken elektriklerin kesilmesi

E:noldu ya?!
K:elektrikler kesilmiştir boşver devam et sen
E:yok kalkıp bakcam
K:ya gel böyle daha hoş hem
E:bak karşıdaki apartman yanıo kesin bişey oldu ben hemen aşağı inip geliyorum
K:sıçtın romantizmin içine arif sana bidaha verenin...

soil

beni kahrımı çeken yazardır.sonunda dayanamayıp pes edip bozulan ama hemen barışan çabuk gönlü alınan sıcak kanlı harika insan (bkz: size anne diyebilir miyim)

corpse bag

(bkz: sigara zammı)

soil

altıncı nesil yeni yazar.aramıza hoşgelmiştir.

psikopatlaştıran ilkokul şarkıları

orman ne güzel ne güzel ne güzel
orman ne güzel ne güzel ne güzel ,heey

nihat hatipoğlu nun gözünü ayırmadığı nokta

nereye bakıyor bilmiyorum da bakışlarındaki uyku modu benimde uykumu getiriyor.. uyumuyormu bu adam yahu..

şehirler arası otobüs yolculuğu

(bkz: anadolu turizm) bu yolculuğu harika hele getiren firmadır.her koltuğun önünde tv,oyun,radyo..verilen yastık,hizmet harika kusursuz,neoplan araçları gerçekten ayrı rahat..wireless var ama bununla bitmiyor saatlik leptop kiralayabiliyorsunuz..hostları cok kibar.bilet fiyatları gayet uygun bunlara ragmen.çok gidip geldim bu firmayla helal olsun paralarım gerçekten yolları acık olsun.

üniversitede karşılaşılan dumur olaylar

hiç unutmam üniversite kazanmışız ve ilk derse girdik dersin hocası geldi ve bir çok kişi ayağa kalktı onu görünce.gercekten dumur olmuştum hoca bile sırıttı bakıp.

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

wish were here... bunun güzelliği şurdadır viş vere here diye söylendimi doğu batı sentezi adına komik birşey oluşuyor.

işkence görmek

avrupa insan hakları sözleşmesinin 3.maddesine göre yasak olan şeydir.

madde3:
hiç kimse işkenceye, insanlık dışı ya da onur kırıcı ceza veya işlemlere tabi tutulamaz.

çok iyi gitar solosuna sahip türkçe şarkılar

yavuz çetin in bütün şarkılarının yanında bir de kıraç ın bir garip aşk bestesi ,sevme şarkıları teoman ın yarın olmaz, ayrıca deniz arcak-bırakın beni şarkısı(şarkıyı bir kere dinleyip kayıt demiş ve bu soloyu atmıştır)

ogün şanlısoy-bir ben
cem köksal-kalbim bomboş
demir demirkan-zaferlerim,kahpe,göçmen,resim,gitti gider
feridun düzagac-düşlerime kal

koto

tropikal afrikada yetişen ve yarı ince dokulu ,yarı sert mobilya ve kaplama işlerinde kullanılan ağaç.

kota

kanaraya yakın dravid dili. (bkz: dravid dilleri)

koryak

koryakların konuştuğu paleosibirya dili.

korus

gaziantep te antik kent.kalıntıları süngütepe köyünün güneyindedir.büyük iskender ve roma dönemlerinde önem kazanan kentin kalıntıları arasında kale,tiyatro,kilise vardır ayrıca roma sikkeleri bulunmuştur.

meksika

bu ülke abd ye komşu olması nedeniyle abd tarafından ucuz işçilik olayında kullanılmıştır.örnek olarak meksika fender..alınmaması gerekir yazıktır alıncaksa abd üretim alınmalıdır.

kental

fransızca kökenlidir.

naudo

ispanya'da yasayan brezilyali bir gitarist'in adi. youtube'dan performansina erisebilirsiniz (naudo diye arayarak) gercekten tek kisilik orkestra gibi caliyor gitari.

http://naudostar.blogspot.com/

demir demirkan

kendisi zephyr foça rock fest 2008 de hayyam şarkısını çalmadan önce arkadaşlar bu şarkının kilibini burdaki görüntülerden oluşturucaz diyen insandır nitekim sözünde durmuştur klip bu görüntülerden oluşmuştur.sahnede hem şarkı söylemesi, hem rtim gitar, solo gitar, gruba dönüp organize etme tavırları,boş beleş bir insan değildir.performans halinde kolay değildir bu işleri bir arada başarıyla yürütmek.yolun daha da açık olsun sayın demirkan.

ray charles

körlüğünün sebebi glaucoma dır. 4 yaşındayken gözlerinin önünde 2 yaşındaki kardeşi boğulduktan sonra bunalıma girmiş ve 3 sene içinde görüşünü tamamen kaybetmiştir.

12 grammy ödülü sahibi olarak 73 yaşında aramızdan ayrılmıştır.ray charles 23.09.1930 - 11.6.2004...