1. 1.
  (bkz: anadolu ulasim)
  2 ... uludagsozluk
 2. 2.
  gün geçtikçe ege bölgesinde özellikle izmir yollarında sefer sayısını arttıran uşak firmasıdır. saltanat seferleri ile yolcuya osmanlı nostaljisi yansıtmaktadır. yolcuya davranışları ve ikram kilitesi olarak takdirimi kazanmıştır. artık hemen hemen her otobüsü dijikoltuklu sisteme geçmiştir.
  2 -1 ... castro
 3. 3.
  hem konforlu otobüsleri ile, hem de saygılı muavinleri ile yolculuğu keyifli hale getiren güzide bir otobüs firması. izmirden istanbula hareket eden otobüsleri özellikle harikadır. her koltuğun arkasında yer alan mini ekran ile, yolcular 3 farklı film ( çocuklar için 3 adet animasyon, 3 adet yabancı ve 3 adet türk yapımı film) izleyebilir, seri servisleri ve kaliteli konaklama noktaları ile yolculuğun keyfini çıkartabilir.
  1 -2 ... rliterature
 4. 4.
  mükemmel konforlu araçları olan, insanı insan gibi taşımayı beceren firmadır. Hizmetleri şahanedir. Anadolu jet ile aynı gruba aittir.

  edit: anadolu jet ile aynı grup değilmiş efendim. anadolu jet thy'nin alt markasıymış.
  3 -2 ... sakizzz
 5. 5.
  avea patlıcan üyelerine özel gidiş sizden dönüş bizden kampanyası ile öğrenci milletinin yüzünü güldürmüş firmadır,araçların çoğunun özmal oluşu,digi koltuk hizmeti ve son model araçları sayesinde kamil koç ve pamukkale gibi bölgenin etkili firmalarıyla kısmen de olsa rekabete girişmişlerdir,saygı duyulası firmadır.
  1 ... dellytecus
 6. 6.
  zaman zaman ikramlarını türk kahvesi ve lokuma kadar varan bir yelpazeye taşıyan, müşteri konforuna önem veren, cep telefonlarını açık bırakabildiğiniz sistemlere sahip otobüslerle hizmet veren, muavinlerinin insan olduğu -ki bu çok önemli, malum öküz olanlara alışmıştık- , doğru düzgün şehirlerarası otobüs firması.
  3 ... akrep23
 7. 7.
  ahan da şu entry'i yazmamı sağlayan otobüs şirketi.

  not:tamam çok klişe kabul ediyorum.
  1 -2 ... thepierce
 8. 8.
  beşiktaş'ın futbol takımıyla anlaşmış ulaşım firması. uşak'ta bulunduğum 4 sene içerisinde yavaş yavaş sistemlerini oturtuyorlardı, her geçen gün kendilerini biraz daha geliştirmeye başarmışlar.
  1 ... suicidal imbecile
 9. 9.
  şu an yolculuk yaptığım şirket araçlarında her koltuğun arkasında tv ve sınırsız internet mevcut.

  (bkz: helal olsun)
  ... mashadov
 10. 10.
  az kalsın o neoplan'ın içinde buharlaşacaktım.

  hayır şimdi yakın çevrem öve öve bitiremedi. yok anadolu böyle yok böyle hizmetleri şöyle. wireless denilen olgu bile dü$ük sinyalden dolayı çalışmadı. ayrıca önümdeki öküz insan kişisi koltuğu önümde 360 derece açtığı için dizimden diz çıktı diyebilirim. hayır, bekliyorum şimdi bir topluluk var, rahatsız etmek de istemiyorum zira salça olursam o adam molayı anca ederdi. la havle dedim, neyse hacu oluyor böyle vakalar.

  paranormal insanlar beni bulmaz inşallah diyordum yolculuk öncesi. yanımdaki yeni yetme ergen, geceden içmiş, yav içmesinde değilim de insan bir naneli bir şey alır oğlum. hiç mi öğretmediler sana? böyyk, allah belanı versin senin yüzünden yolculuğum berbat oldu.

  klimaları 15 dakika çalıştırdılar. u$ak'taki molaya gelince kafamın içinde nevrotik bir sava$ın olduğunu fark ettim. kazan misali. yapmayın, bu doğuya giden firmalarda bile yok. (esada$, best-van bin basar yemin ederim)

  her türlü görü$ü bekliyorlarmı$, yolculukla ilgili. az kaldı, yakında bir e-mail atacağım.
  3 -1 ... la paz