entry'ler (24)

alice braga

tanrı şehirde rol almıştır.filmde kimin sevgilisi olduguğu bir türlü belli olmayan bir kızdır.bi onun la olur bi onunla derken 3. sevgilisi tehlikeli bi gangster olur ve ölür kızda ortadan kaybolur.alice braga filmde angelica iyi bir oyuncudur ve güzeldirde .

cristiano ronaldo dan samimi açıklama

Ronaldo abimizin yaşı 33 olup artık futboldan cok gece hayatına DAHA! fazla yöneleceği bunun içinde istanbul un uygun bir şehir olabileceği dolayısyla olası bir haber.

uma thurman

vahşi sarışın güzel ama ayakları hakkatan kötü itici olan bill in kızı eşi (ne oluyor lan !).

perfume the story of a murderer

izledikten sonra neden fransızların dünyanın en iyi parfümünü yaptıklarını hatırlatan aynı zamanda ben whiskaw ın oyunculuğu on numara olmuş dedirten ve uzun olmasına ragmen sıkmayan harika bir film.tek olumsuz eleştrim kurban kızların (son laura hariç) 12 si de daha güzel olabilirlerdi.

memento

anlamı latincedeydi sanırım "hatırla" anlamına gelen memento pulp fictiona benzer tersten kurgusuyla guy pearce nin mükemmel oyunculuğuyla OLMUŞ diyebileceğimz bir film.

yılmaz özdil in köşe yazısında küfretmesi

onun gibi bir yazara yakışmayan bir durumdur.

yaran mehmet ali birand replikleri

iki kelimeyi bir araya getiremeyen adamdan çıkan saçmasapan sözlerdir.

insan neden yazın gitar çalar

yazın kum deniz güneş üçgenin insanı etkilemesinden dolayı.

24 haziran 2010 aşk ı memnu finali

muhtemelen mutlu sonun aksine hayal kırıklığıyla biten bir final olacaktır.

bolu tüneli nde mahsur kalan fenerli

21. yy da yaşayıp olan bitenden haberi olmayan yaratıkdır şiddet ve çirkeflikle beslenir.

şakalaşmak

türk kültüründe şiddetle karıştırılan bir eylemdir.

türk takımlarının en güzel 20 golü

elanonun uzaktan attığı gol ve andre santosun sivasa 90 artı 2 de attığı gol tabi kewell ın boredux e attığı o golüde unutmamak lazım.

tek cümle ile aşk

seni gökten düşen tüm yağmur taneleri kadar çok seviyorum.topla kaç tane var toplayamazsın ama ben seni yinede seviyorum.

pişsin diye messi yi fenerbahçe ye kiralamak

bir faciadır.pişsin diye yollanır profesyonel çirkef olabilir.

dünya eski güzelinin fahişeliğe başlaması

tamamen ekonomik kriz olayının doğurduğu bir sonuçtur.insanlar farklı sektörlere yönelmeye itilmektedir.

yapılmış en aptalca dalgınlık

elinde telefon olduğu halde telefonum nerde benim diye sağa sola sormak.

duygu sömürüsü yapan forward mailler

x için şu kadar adam varmış bizim y için daha fazla adam olmalı. hadi toplanıyoruz ee napcaz toplanıp?

öğrenci öğretmen diyalogları

h: kitabın nerde ?
ö: unuttum hocam?
h: kendini neden unutmadın o zaman?
ö: (içinden) hoca kafanmı güzel kendimi nasıl unutayım .

kadın olmaktan nefret edilen anlar

yakışıklı bir erkek gördüğünde toplumsal baskı yüzünden hoşlandığı halde hoşlanmaması gerektiğini düşündüğü andır.
(bkz : toplumsal baskı sadece kadınlara basar )

erkek sivrisineklerin sokmaması

her işi kadınlar yaptığı için sokma işine gelincede ben ne sokacam kardeşim hatun gelirken 2 ekmek bide sokuver gel düşüncesidir.