bugün

entry'ler (22)

ultima online

Daha 6 7 yaşındayım (şimdi18) okuldan gelir gelmez bilgisayarın başına kurulurum açardım pyramid üç yu gider balık kasardım daha sonra arcanum uo pvp vardı giderdim onda Pvp oynardım çocukluğumun en güzel zamanlarıydı ve daha bir çok anılar hey gidi günler hey!

seksi ayıp olarak düşünen zihniyet

Bir yandan iyi, diğer yandan kötü.

yazar ol da gel

ahanda yazar oldum oley bee! .

istanbul ve ankara arasındaki en büyük fark

Deniz? .

suriyeli erkekler orduya alınsın kampanyası

ulan zaten adam gibi adam olsalardı kendi ülkelerini savunurdu, bir de orduya alınsın diyoruz ya! .

siktir git

lan bi siktir git diyip sinirinizi hafifletecek olan kelime.

cumhurbaşkanımız için canımızı da feda ederiz

Cumhurbaşkanı demiceksin, rte tayip diceksin. burada amaç cumhurbaşkanı vatan millet değil bunların ki saplantı hastalık olmuş, Allah ıslah etsin bunları.

öğretmene aşık olmak

öğretmene aşık olmak çok garip bir duygu, hele ki önceden herhangi bir kız arkadaşınız veya sevgiliniz olmadıysa daha da fazla bağlanıyorsunuz. her sabah okula erken gelip acaba geldi mi diye arabasına bakıp veya öğretmenler odasına bakmak, ondan önce sınıfa girmek, gözlerine dikkatlice bakmak, bazen de herkes yazı yazarken sen sadece gözlerine bakarsın ve daha bir çok olay anlatmakla bitmez yazar dostlarım, yaşamalısınız. çok güzel bir duygu aslında ama ondan ayrı kalınca çok kötü bir duygu sizi ele alıyor ve aşık olduğunuz öğretmen evli ve çocuğu varsa iş iyice çığırından çıkıyor. hayatta başarılar, fazla bağlanmayın derim.

23 aralık 2016 akaryakıt zammı

ya 50 tl lik benzin alırsınız ya da benim arabam yok arabası olanlar düşünsün dersiniz. çok basit, standart düşünüyorsunuz, devletin sanki çok paraya ihtiyacı var gibi sürekli, habire benzine zam yapıyor ama olsun yol yapıyorlar. durmak yok yola devam! .

iş hayatının insana öğrettikleri

sürekli ustanın gözüne girmek için "tamam usta, dogrudur usta, sen nasıl istersen öyle olsun usta" gibi yalama kelimelerini zamanla öğreniyorsunuz.

diriliş ertuğrul

Her çarşamba trt de yayınlanan, tarihi anlatan bir dizidir.

sigaraya başlamak

1 - 2 hafta oluyor, daha önceleri de içiyordum da öyle arada sırada. marlbora içiyordum, sağolsun devlet baba zam yapınca camel a döndük.

uyurken osurmak

Ya abi çok güzel bir şey ya!

Abi tam uyuyorum arada bi gaz geliyor hemen kendimi sıkıyorum ve o anda çıkan ses. muazzam! .

depresyona girdim ne yapmalıyım

depresyona girdim ne yapmalıyım diyorsun? ilk önce ne oldu da girdin, sorunları araştır ve çözümle. girdim demeyle girilmez. kafaya takma diyeceğim ama olmayacak, pek fazla düşünmemeye çalış, zamanla alışırsın! .

bir insanı sevmek

Çok zor yani nasıl desem ilk başta karşınızdaki insanı şöyle bi suzuyorsunuz bakıyorsunuz sizde ki özelliği karşınızdakinde ariyorsunuz ve zamanla karşınızdaki varlığa alışıyor ve seviyorsunuz.

girişi mükemmel olan şarkılar

Tan Taşçı - Dur

Ben hep burdaydım, sen bakmadın! .

sigara böreği kıymalı mı peynirli mi olmalı

Ya şimdi şöyle bi' durum var. Peynirli olunca dişinin arasına kaçıyor. çok sıcak olunca patatesli yenilmiyor, sıra kıymaya gelince de kıyma da pahalı karar sizin.

çocuklar duymasın

Başlıca oyuncuları tamer karlıdag, pınar altuğ ve light selami'dir.

çocuklar duymasın

Zamanın en güzel dizilerinden birisi denilebilir.

kadınları çekici yapan detaylar

Bazen sadece saçlarıyla oynaması, bazen de sadece mimikleri, ya da ses tonu, gülüşü, bakışı, gözleri ve daha bir sürü farkedebileceğiniz detayları var ve en önemlisi nasıl güldüğü ve nasıl baktığıdır, kısacası iyi, iyi niyetli olmasıdır!