bugün

yanılıyorsun. ben veled-i zina değilim. annem de babam da evliydi. ama bazıları öyle değil galiba.
aptaldır, gericidir tarih öncesinden kalmadır. yazık hala böyle insanların var olduğunu bilmek beni her daim derinden üzmekte.

oysa seks çay gibidir misafirliğe gidilen evlerde akşam yemeğinden sonra sıcak bir ortam oluşması için uygun bir ortamda hep beraber yapılmalıdır. kişi evine gelen misafirleriyle eşini, aşını ve eşcinselse başını paylaşmalıdır.
öyledir zaten. seks ne ya ıyyyy.
Burada bir konuda müdahale etmek lazım . Çünkü , bizim memlekette seks bir ayıptan ziyade bir cezai yöntemdir . Zira bunu hayatımızda sık sık yaparız . Örneğin :

Seni böyle sikerim

Yok efendim senin ben amına koyarım

gibi bir çok fantastik kalıplara sokabiliriz .

O yüzden bizim ülkemizde bu ayıp değil , bir cezalandırma yöntemdir .
Kıyıda köşede gizli gizli iş pişiren sapık zihniyettir.
ama bi kaç saat sonra çatır çatur seks yapacağı herkes tarafından bilinen ve onlar için çılgınca eğlenen buna da düğün diyen zihniyettir.

Adam o iki kişi seks yapacak diye davul zurna eşliğinde göbek atıp saatlerce halay çekiyor sonra seks ayıp diyor.

Eşeysiz üreyelim bari amk.
seks insan doğasının bir gerçeği ve ihtiyaçtır.

lakin her şeyin yazılı olmasa da kuralları vardır. seks için insan hayatındaki en önemli şey mahremiyet ve özel olmasıdır.
şimdi her yerde bu mahremiyetin gözler önünde yaşanmasından dolayı insanların algısı maalesef değişti.

bu algıyı yapanlar yine bu durumu ayıp addeden güruha kızıyor. ilginç.
Aynı zihniyet gece seks öncesinde davul ve zurna eşliğinde tören yapmaktadır.
cahil kokuşmuş düşüncelere sahip koyun sürüsüne dahildir.
gerici zihniyettir milletin seksine karışıyorlar kendileri utanamasa sokakta sikişcekler.
Bir yandan iyi, diğer yandan kötü.
Boş zihniyettir. Ben onların zihinlerine çomak sokayım. Evet.
Evlenmeden yapılanı öyleymiş. Evlendiren mi var amk demek lazımdır.
Kendi yapamayınca hemen ayıp haram aaa diyen tiptir.

Aslında imkan olsa damacanayı bile becerir veya karşısına kıvanç tatlıtuğ çıksa oracıkta verir ama işte işin içine kıskançlık girince böyle bir psikolojik savunma mekanizmasına giriyor anında.
görsel
güncel Önemli Başlıklar