entry'ler (110)

mudanya

Yazın nüfüsu kabaca yüzbini aşar belki daha fazla, eylül geldi mi kimseler kalmaz yerler sarı yapraklarla dolar. memleketim.

atatürk ü değil humeyni yi seviyorum

"yani ingilizler olsaydı benim haklarım daha geniş olacaktı. zaten mesele bu yani. insanlar bana atatürkçülük adına zulmediyorlarsa benden atatürk'ü sevmemi bekleyemezsiniz" ingiliz siksin seni. hemde zencisinden

ikinci cumhuriyetçi

(bkz: altan kardeşler) yok ya dur olmadı böyle doğrusu (bkz: The altan brothers) ne o darbeci ulusalcı gibi türkçe kelime fln kullanmak!

mustafa kemal atatürk e diktatör diyen yazar

kusura bakmasın ama (bkz: ibne yazar)
(bkz: eksi oy veren ibne) buraya da uğradı

ahtapot paul öldü

yazık olmuş,dünya önemli bir değerini kaybetti,allah rahmet eylesin.birçok insandan daha akıllı olduğu kesindi.

kürt faşizmi ve sol

Bildiğin tuzlu kırmızı biberli kahve.aynen..

fethullah gülen in atlas okyanusu nu yarması

Yapar tabi koskoca fethullah efendi sonuçta. Hatta bi bakışta bütün laikleri taş bile eder..

sabri sarıoğlu şut çekince heyecanlanan taraftar

son FB-GS maçının son dakikalarında sabri fener kalesine şut çekince korku ve tedirginlikle heyecanlanan çok fenerli gördüm.

pkk nin bir halk hareketi olması

(bkz: pkk sözlüğe inmiş)

izmir ve diyarbakır ın oy verme benzerliği

Sanki konyanın, niğdenin, kayserinin, erzurumun, rizenin, kütahyanın vs. vs. vs. oy verme alışkanlıkları farklıymış gibi yapılan bir yorum.. Üç seçimdir i.melihe veren Ankara'yı da unutmamak lazım tabi.

simpsons did it

Zavallı butters ın simpsonlar yüzünden kafayı sıyırdığı bölümdür *

kürt teali cemiyeti

artık tarih olmuş bir ibnetorlar birliği.

24 ekim 2010 fenerbahçe galatasaray maçı

Kimin galip olacağı %90 belli olabilir. Ama futbolun güzelliği o geriye kalan %10dur.

dilencinin önündeki parayı alıp kaçmak

Bir başka dilencinin yapabileceği harekettir.

bıkmadan dinlenebilecek şarkılar

malt-deprem her türlü dinleniyo.

akp li olmanın zorlukları

her gün akp nin anti-demokratik ve laiklik karşıtı işlerine demokratik ve özgürlükçü-liberal kılıflar bulmaya çalışmak, uydurmak, ters taklalar atmak. E zor tabi, sen bu kadar uğraş yine de yalanlarınıza inanmayan milyonlarca insan var. Hakkaten zor akpli olmak.

ne de olsa yine kirlenecek temizlige ne gerek var

bunun en üst versiyonu "nasıl olsa hepimiz ölücez yaşamaya ne gerek var"dır.

türbanın ilkokullara girmesi

Bu işin böyle olacağı belliydi; önce üniversite sonra lise, sonra ilköğretim.Gerçi bu türban-kafalar direk liseleri es geçip ilköğretime atladılar.

engin berber

ilk defa bu sene dersime girince tanıdığım, isminin önündeki profesör ünvanını her türlü hakeden Ege iibf'nin değerli bir hocasıdır. Anlatış tarzı, söz ve mimikleri de hoştur.

şişme fatmagül

Umarız yalandır, şakadır dedirten haber.Bu kadar da olmazki ama! Bugün dizi karakteri diye fatmagülün şişmesini çıkarırsın, yarın öbürgün de sırayla pippa bacca vs. devam edersin seriye.