bugün

entry'ler (29)

2 paket sigaraya kendini satan avcılar kızı

bir tür deneme yazısı.. yada rüya ile gerçek arasındaki farkı ayırt edememekten kaynaklanan ve gerçek sanılan bir hikaye.. 'bi uyandım gelmişiz.. `

en yakışıklı yabancı oyuncu

Brad pitt bence yakışıklılığın tarifidir..

crazymafya

az önce bir entrysine güldüğüm ve yazdığı entrye 'pekiyi pek güzel' olarak oy verdiğim yazardır kendileri.

facebook ta tüm arkadaşlarını engelleyen insan

herkesden bunalıp yeni bir arayış içerisine girmiş bir insan da olabilir..

face off

bana subliminal olarak facebook'u kapat mesajı veren gizemli kelimelerdir.. * * *

daha da kurtarmam

bu cümlenin hemen arkasından.. ' siktir git artık , bıktım senden... ' cümlesinin gelmesi de muhtemeldir..

en beğenilen cover lar

tek geçerim : hypnogaja- here comes the rain again..

die

'Dope' adlı metal müzik grubun anneye küfür edenlere sitemle vurgulayarak söylediği sözcük.. ''Die Mother Fucker Die..!''

bir an önce bitsin istenilen türk dizileri

(bkz: selena) (bkz: korkusuzlar)
dipnot;
--spoiler--
iki dizidede ismail "y"ara"k" rol almıştır.
--spoiler--

alexa meade

tabloları insanlara benzetmek yerine gerçek insanları tablolara benzetmeye çalışan, günden güne ünü ve şöhreti artan yeni nesil bir ressamdır. insanların vücutlarını ve gerçek üç boyutlu objeleri boyayarak oldukça başarılı bir şekilde tablo gibi görünmelerini sağlamıştır..
(Bkz: http://alexameade.com/)
adlı kendi web sitesinde birkaç resmini sergilemektedir ..

boktan muhabbetler

bazı durumlarda iki tarafında bitmesini beklediği muhabbetlerdir.. genellikle birbirini sevmeyen ayrı dünyaların insanı olupta zorla bokunu çıkartana kadar birbirleriyle konuşmaya çalışan boş tipler arasında çıkan muhabbet türüdür..

mrl tln

nickime konu açan ve beni kaale alan ilk yazar.. *

chocolates and cigarettes

bir iki sene evvel dinlediğim ve çok hoşuma giden ama ismini bilmediğim, insanın ruhunu dinlendiren bir tınısı olan ve tesadüfen bir arkadaşımın facebook denilen illet aracılığıyla paylaşmasıyla ismini şimdilerde öğrendiğim başka bi boyutun şarkıdır. çok severim.

kasım yalnızlığı

aynısından kaynımda da var böyle çekme yapıyo.. aynı aynı..

bir an önce bitsin istenilen türk dizileri

Cennet malallesi

spoiler

--spoiler--
emrah'ın annesi şöyle , böyleymiş olum..
--spoiler--

gitmek istenen ülkeler

(bkz: Almanya / Göttingen)

ilgi çekmek için açılan başlıklar

(bkz: bu başlık)

arkaya takılan var

bir keresinde bir kamyonun peşinden koşup kamyonun arka kapısına tutunduğumda yankılanan ses..

japonlar japonca entry girebilsin kampanyası

otoko dan tekisetsuna;
(bkz: adam haklı)