bugün

çaresiz, bedbah, acınası zavallı bir kızdır.

inanın ağlayarak seviştim arkadaşlar. malumunuz bu aralar ota boka günceleme geliyor. piskolojik midir, sinirden midir nedir, çok pis cırcır olmuştum. yedi buçuk ( rakamla 7,5) liram tuvalete gitti. kenef bile 1 buçuk lira olmuş, tam 6 kere sıçtım.

hülasa kitleyen kitleyene amk. ^^başbakan zam yapıyor e haliyle bizde yapıyoruz^^ havası var. çıktım tuvaletten, cırcırım geçsin diye manava gidip muz aldım ( göte tampon yapmak için değil, yiyince cırcır geçiyor, bunlar önemli detaylar)

yaktım sigarayı, ayrıldım manavdan. tam o ara, ( dudağımı yana burkup ilk fırtı üflediğim o anda ) mavi badili seksi bir kızın yanıma doğru geldiğini gördüm. şaşırdım tabi. vay amına koyim dedim. ulan bu havada bile badi giyiyorlar, çıplak çıplak bacaklarıyla hiç üşümeden mini etekle geziyolar dedim. öyle mal mal kendimle konuşuyodum ki. kız yanıma geldi;

- merhaba yakışıklı sigaran var mı?
+ hanfendi kusura bakmayın ama sülalemi siksen vermem. yeni güncellendi. tövbeliyim.
- bi dal istemiştik be. terbiyesiz herif.
+ çok özür diliyorum bayan. cırcır olduğum için biraz gerginim.
- hem dürüst, hem seksi, hem heybetli, hemde kaslı olduğun için sana bir teklif yapasım geldi.
+ buyrun dinliyorum.
- bana 2 paket malbora al senin olayım.

ne ne neyyy dedim şok oldum bu lafı duyunca. kız avcıların göbeğinde bana seks teklifi yapmıştı. söylemesi ayıp çok pinti biriyimdir. götümdeki donu bile pazarlık yapmadan almam. hemen kendime gelip;

- 1 paket alırım . 2 fişek patlatırım dedim
+ hadi be sende, gerizekalı.
- tamam 2 paket winston alır, 3 fişek patlatırım.
+ hiç sana öküzsün diyen olmadı di mi. cidden salaksın, gidiyom ben. byeee..
- dur gitme. tamam senin dediğin olsun. 1 paket malbora 1 posta.
+ ok. tut elimi gel benle.

kızın iyice kafasını karıştırmış 1 paket malboraya işi bağlamıştım. aldım büfeden malbuşu verdim buna. inanın bu durum vicdanımı çok sızlattı. üzüldüm tabi. gözyaşlarımı içime ata ata boş bir binanın arasına girdik. çöp tenekesi bizi kamufle ediyordu. kız eteğini sıyırıp elektrik direğine tutundu. hadi yakışıklı gör işini dedi.

boğazım düğümlene düğümlene kemerimi açıp aletimi çıkardım. 2 elimle kavradığım çükümün arta kalan kısmını ( lan nasıl söylesem bilemiyorum ama harbiden yaptım o işi ) ağlıyordum , duygularıma hakim olamadım. hem ağlıyor hem kitliyordum, hem kitliyor hem ağlıyordum. kız boynunu çeviremediğinden dolayı hiç bi şey görmüyordu tabi.

biraz olsun sakinleşmek, biraz olsun ilgimi dağıtmak için laf attım.

- hoşuna gidiyo mu.
+ evet evet ahhh evet
- evet evet dedin de . kız sen hangi partiye oy verdin. kimlerdensin.
+ ampülcüyüm ben.

işte bu lafı duyunca birden saçını çekmiş, hızlandıkça hızlanmıştım, şak şak şak mahalleyi inletiyor pompaladıkça pompalıyordum. kız ise elektrik direğini sıvazlayıp ' işte bu işte bu ' diye bağırıyordu. ve en nihayetinde ikimizde sarsılarak boşaldık. yığıldığımız yerde nefes nefese birbirimize bakıp o aldığım malboradan yaktık. zam sikimizde bile değildi. çok mesuttuk.

arkadaşlar sonra bu kız dudağıma öpücük kondurup belini tuta tuta yoluna devam etti. bende yeni güncellenmiş içkilerin olduğu büfeye doğru yol aldım. e napalım durmak yok yola devam. her türlü içecez dedim.

he bu arada; aynı tuvalette 5 kere girene 1 kere sıçma bedavaymış. matematikte sağlamdır çok şükür.

saygılar;

not; kabızım.
üçüncü sınıf forum sitelerinin kurgu hikaye sayfalarında kendine yer bulabilecek nitelikte bir kızdır. sonuna kadar okudum, dilerim yazar bu hayal gücünü daha manalı hikayelerde kullanır.
akp zamanına geldiği için şanslıdır.
zira az paraya gitmemiştir bu ara.
(bkz: sen istiyor duj verecek bir paket daha)
herkes hak ettiğini ve ulaşabildiğini alır. alan kişinin değeri eşittir, satan kişinin değeri.
Son düzenlemelerden sonra gündeme tekrar gelen kızdır.
1 dal sigaraya götünü veren erkekler kadar saçma olandır.
(bkz: yansıtma)
yoktur böyle bir kız. ayrıca yazının sonunda "şok gazetesinden alıntıdır" cümlesi eklenmeliydi.
çok pahalıya gitmiştir.
bu saatten sonra akşamları avcılar merkezde herkes tarafından, elinde bir karton malbuşla, mavi badili kızı arama nedenine sebep olan hadisedir.
sigaranın faydalı yanlarını göstermek adına iyi bir çalışma olmuş.
öneri: paketlerin üzerine derhal konu ile ilgili "caps" ler konulmalı.
bağımlı kızlardır.sigara olmazsa yaşayamam ölürüm onun için herşeyi yaparım diyen kızdır.
ötv zammına paralel olarak değerleri artmış kızlardır.
bir tane dalı da iş soununda yakar, cilası olur.
sigara fiyatlarina bakildiginda hakli görülebilecek kizdir. 20 tl ile yapilabilecekler listesine eklenebilir. taksimde de cok bunlardan. 20 tl bir posta.
annesi marlboro bağımlısı olan adamın fantezileri..
içler acıtan, çükler kaldıran kızdır.
bir tür deneme yazısı.. yada rüya ile gerçek arasındaki farkı ayırt edememekten kaynaklanan ve gerçek sanılan bir hikaye.. 'bi uyandım gelmişiz.. `
sigaranın pahalılığına dikkat çekmek istemiş kızdır.
güncel Önemli Başlıklar