bugün

entry'ler (39)

hocaların söylediği unutulmayan sözler

"bağırıp durmayın hayvan eti yemişler"

kızıl saç

çok sevdiğim saç rengim. her kadına ve esmerlere yakışmadığı bir gerçek, gücenmece olmasın.

modern insanın en büyük problemi

gerçek dünyadan soyutlanması, yalnızlığı olabilir.

ankara

bir an önce kurtulmak istiyorum senden. ebediyen...

arkadaşın gıcık olduğunuz özellikleri

suratını, fiziğini hiç beğenmeyip kompleks yapıyor, kendini sürekli küçük görüyor. deli oluyorum yauu.

gecenin sözü

"Gerçek her şeyin üstündedir. Zavallı egolarımızın bile."

kendimi çok beğeniyorum diyen insan

her kendini beğenen insanı kibirli diyerek nitelendirmek ne tür bir saçmalıktır merak ettim. insanın fizik olsun huy olsun kendini beğenmesi, kendiyle barışık olmasının nesi kötü ? eğer kendini beğeniyor ve aynı zamanda bu özelliği ile insanları ezmeye kalkıyorsa, küçük görüyorsa, küçük dağları ben yarattım havasındaysa o zaman kibirli dersiniz. kişilik tahlili yapmayı beceremiyonuz ya valla bırakın gidin.

aşık olunan adamın şerefsiz çıkması

şşeerrrreefffffsssizzz herifin teki çıkması işte şaşılacak bir şey yok alışıldık durum.

küpeli erkek

özellikle halka küpenin çok yakıştığı erkek tipi. çok yakışıyor, gayet cool gözüküyor. nedir bu millete çamur atma merakı. velev ki ibne sanane ? homofobi bir hastalıktır, tedavi olmayı deneyin aşabilirsiniz.

gelecekteki sevgiliye not

gözüne bir şey kaçmış yaklaşır mısın.

madame coco

kıçı kırık bir dal plastik çiçeği 50 tlye kakalamaya çalışmışlardı bir kere hiç unutmam. ne sövmüştüm be.

iz bırakan kitap cümleleri

Ah ! Milena kendi içimde zaman zaman boğuluyorum, böyle anlarda, beklenmedik bir ölüm isteği ne kadar da hissediliyor.

elif şafak okumayan edebiyattan anlıyorum demesin

franz kafkadan falan mı bahsediyosun canım sen.

league of legends

yabancı dil yüksek okulundaki çok amaçlı bilgisayarlardan oynanan oyun. bebeler ayakta dikilmiş hunharca oynuyodu ya la, nasıl bir hastalıksa artık.

aldatan erkeği affeden kadının karaktersizliği

kadının çocukları varsa ya da ekonomik özgürlüğü yoksa içi yana yana affedebilir veya bir şekilde inanmıştır ama genelde el kol bağlı olduğu için affediyorlar etrafımda gördüğüm örneklere baktığım zaman. buradaki karaktersiz, koca olması gerekirken işin ucu yine kadına dokunmuş.

üç kelimede hayat

seçimler, bedeller, sonuçlar.

gecenin şarkısı

hüsnü arkan & birsen tezer - hoşgeldin.

sözlük yazarlarının itirafları

aşık olduğum insandan nefret ediyorum.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

everything but the girl - missing.

cem adrian

şarkılarıyla, sanatçı kişiliğiyle, canlı performanslarıyla beni kendine hayran bırakan yedi oktavlık sese sahip olan bir güzelliktir. demet akalın dinleyen benim konserime gelmesin diyerek icra ettiği sanatı ne kadar ciddiye aldığını da göstermiştir.

ağğhh..seviyorum seni adam.