1. 1.
  açıldığı günden bugüne indirimde olan ev tekstil ve aksesuarı mağazası. üzerinde 100 lira yazan ürün, kasaya gidene kadar 15 liraya düşüyo amk.
  12 ... carbonara
 2. 2.
  (bkz: Coco Chanel)
  3 ... hasch
 3. 3.
  itici reklamları olan firma.
  2 ... yok artik ricardo quaresma
 4. 4.
  Nasıl bu kadar itici ve berbat reklam yaptığını anlamadığım ama indirimler takip edilirse uygun fiyata gayet güzel ürünler alabileceğiniz firma.
  1 ... nomadofsokrat
 5. 5.
  sosyete pazarından tek farkı alışveriş merkezlerinde açılmış olmasıdır. aynı ürünü pazarda daha ucuza bulabilirsiniz. çünkü kendileride pazarcılıktan gelmedir. parisienmiş, bi bitmediniz mk.
  2 ... koca kafa kepce kulak
 6. 6.
  Unisex marianno vücut spreyi hoş etki bırakan ev tekstil markası. Mağaza konseptleri, english home mağazalarına göre daha ilgi çekicidir.
  ... derwish dede
 7. 7.
  her hafta yaptıkları ultrasonik indirimlerle beni benden alan mağaza. bazı ürünleri işe yaramazken bazıları da çok aşırı güzel. english home ile kıyaslamıyorum zira english home indirimdeyken bile pahalı. yalnız havluları cidden çok güzel*. neyse artık her hafta kapındayım madame coco, bi senede çeyizi burdan düzerim işte, mis.
  1 ... morpenguen
 8. 8.
  Ürüne para vermek istersen sıradan bir mağaza ancak markaya para vermek istersen madame coco.
  1 ... zahi
 9. 9.
  ismi ile hafif mamamsı bir çağrışım yapan şu an %70 indirim yaptığı için kadınların birbirlerini ezerek alışveriş yaptıkları mağaza zinciri.
  ... yazkad
 10. 10.
  kişisel bakım ürünlerinde çok çılgın indirim olan mağazadır. kapış kapış gidiyor adeta. gül aromalı duş jeli ve kavun aromalı oda spreyi süperdir.
  1 ... kalpseklindedomates