bugün

dün aşık, bugün ilgisiz, yarın ise yalnız kalacak erkektir.
şayet bir erkek bir kadından soğarsa nedeni kesinlikle kadındır.
kadınlar çiçek ise erkekler çocuktur. çocuğunda ne isteyeceği malumdur. *
normaldir. dişi versiyonu mevcuttur. çoğunluk alışık olmadığından işi zordur.
istediğini almış erkektir ya da istediğini asla alamayacağını anlayan akıllı erkektir.
kadınların her zaman çok fazla ilgi beklemesinden kaynaklanan bir söylem.
değişkendir.
(bkz: barney stinson)
hala aşıktır aslında sevgiliye.ancak bunu sevgiliye gösterirse azap çekeceğinin de bilincindedir.kendini geri çekip gerekli olduğu zaman ileri atılırlarsa ilişki de kazanan ve sevilen taraf olacaklardır.hangi kadın günde 50 mesaj atan yada devamlı arayan bir erkek ister ki?velhasıl;akıllı erkektir.
ne istediğini bilmeyen erkektir.
Kaybetmeyi göze alan erkektir.
kesinlikle dengesiz, ne istediğini bilmeyen, bencil ve ben merkezci bir erkektir. karşısındakinin hislerine değer vermez, çocuk gibidir. bir gün şeker istiyorum diye ağlar, ertesi gün ben bunu sevmedim diye fırlatıp atar.
(bkz: balık burcu erkeği)
yalanım yok.
kendini sevgilisinden soğutmaya başlayan erkektir.
ne yaptığını bilmeyen erkek.
herşey elde edene kadardır diyen erkek.
istediğine kavuşan erkektir. elde edilen her zaman değersiz olur.
Dünle bugün arasındaki gecede birşeyler olmuş demektir.
bir ilişkide özellikle uzun süreliyse bu ilişki istisnasız olarak tüm erkeklerin zamanla dönüştüğü durumdur.en aşık erkek bile birgün gelecek ilgisiz davranmaya başlıyacaktır.
en adi en aşağılık erkektir. hee ama eğer bunu '' zaman zaman aşık gibi davranayım, zaman zaman ilgisiz olayım ki bana deli gibi aşık olsun'' mantığıyla yapıyorsa ... *
yarın eski sevgili olur, diğer gün de şerefsiz.

(bkz: sürekli değişiyor efendim durduramıyoruz)
monoton olmayan erkektir. ilişkiyi durağanlaşmaktan koruyandır.
karşıdaki kızın smslerinden 24 saat konuşma isteğinden bunalmış bir erkek türüdür.
(bkz: adam acılı beyler)
amacına 1 gündé varmış olabilecek erkek.
son moda erkektir ya da kadın farketmez. yeni trend, kimsenin aslında ne istediğini bilmemesi. hayırlı olsun bu dengesizlik hepimize.
güncel Önemli Başlıklar