bugün

saat 19.00'da başlayacak olan karşılaşma.
başlayacağından ve oynanacağından şüphe duymadığım karşılaşmadır. beraberlikle nihayete ermesine en çok sivasspor sevinecektir.
fenerbahçe taraftarının kadıköyü sarı lacivert renklere bezeyecek olan maçtır. o gün sırf o güzelliği izlemek için kadıköy de bulunulmalıdır.
an itibariyle kimsenin iplemediği maçtır. Bosna maçını kazanıp avrupa şampiyonasına gidelim de isterse galatasaray yenilsin kabulüm.

edit: avrupa kupasına gittik. Galatasaray yense de fena olmaz. *
kan çıkmamasını dilediğimiz maçtır. *
Not: kan çıkması olayına fenerbahçe den şırınga ile alınacak kan dahil değildir.
çok yorgun geçecek olan maçtır, bosna hersek maçının verdiği bir stress boşalımı futbolcuları halsiz kılacaktır.
FENERBAHÇE'NiN tarihin yüzünü kara çıkartmayarak, kadıköy'ün çıkışını daha keşfedememiş galatasaray'ı farka boğacağı maç olacaktır.

edit:biliyoruz da söylüyoruz,şampiyon fener *
Konu ile ilgili haber şöyledir.

http://antu.com/AntuHaberOku.aspx?ID=8470
fenerbahçemizin, galatasaraya karşı senelerdir uyguladığı kadıköy tarifesini devam ettireceği maçtır.

kötüleyen arkadaşım : uyan artık uyan, uyan dostum uyan, uyan artık uyan karanlık uykundan
çok düşük bir ihtimal olarak görülse de galatasarayın kazanacağı maç.
ayın 8'inde olması akıllara kötü şeyler getiren maçtır.. *
beşiktaş-liverpool maçının skorunu aratmayacağı olası bir maç.
muhtemelen galatasaray ın namaglup unvanıyla cıkacagı mac. *
türkiye'nin en büyük 2 kulübünün, en zevkli lig müsabakasının kadıköy ayağıdır.
kan çıkmamasını dilediğimiz maçtır. * * *
Not: kan çıkması olayına fenerbahçe den şırınga ile alınacak kan dahil değildir.
bir beşiktaşlı olarak içim kan ağlaya ağlaya diyorum ki galatasaray bu maçta büyük ihtimal darmadağın olacaktır. galatasarayın şu anki defans yapısıyla o sahadan 3ten az farklı yenilgiyle ayrılması imkansız. serveti ben bile çok kassam çalımlayabilirim, artık siz düşünün alexi, gökhan gönülü oynarsa kezmanı. inşallah yanılırım.
saat 19:00'da baslayacak olan musabakadir.

tarihi itibariyle yok devenin nali dedirten mactir.

(bkz: 6 kasim 2002 fenerbahce galatasaray maci)

zamanin otesinden gelen niye kotulediniz editi: yanlis bisey mi soyledik? *
fenere yine yenilecegimiz mac olacaktir, hemde kadiköyde ki, sansimiz sifira yakin.
fenerbahçe'nin kazanması durumunda üst sıralarda dengeyi sağlayacak olan maçtır. eğer bu esnada beşiktaş da puan kaybetmezse, şampiyonluk, ligin ikinci yarısında, belki de ilk defa 4 takım arasında gidip gelecektir. (bkz: sivasspor)
kesinlikle fenerbahçenin kazanacağı galatasarayın yenilmezlik unvanına son verecegi maçtır.
bügün genel satışa başlancağı açıklanan biletler için sabahın erken saatlerinde uzun kuyruklar oluşmuştur, işin ilginç yanı sadece 8 tane kale arkası bilet satılmıştır (diğerleri numaralı) şaşırtıcıdır ve herkes evine boş dönmüştür.
galatasaray' in yenilebilecegi, berabere kalabilecegi veya kazanabilecegi bir mactir. *
wederson,deivid ya da roberto carlos dan en azından birisi fenerbahce li olacağı maç.volkan için o kadar umutlu değilim.
artık kadıköy fobisinin yenilmesi lazım dedirten maçtır. yıllardan bu yana galatasaray ilk kez bu kadar iyi top oynamakta ve fenerbahçeden üstün durumdadır.

ayrıca lincoln ve nondanın da gerçek galatasaray'lı olmalarını bekliyoruz. duruma göre volkan yaman frikikten aynı şeyi başarabilir.
farkında mısınız bilmiyorum ama fenerin cimbomu gole boğması için gerekli olan şartlar yerine yavaş yavaş geliyor. fener intere yenildi, gs yunanlıları yener şaha kalkar, fener cska moskovoya yenilir ve olanlar olur. ben söylemiyorum tarih söylüyor.
güncel Önemli Başlıklar