bugün

ömrünün en büyük hatasını belki meşhur olmak, belki de ekmek parası için yapmış olduğunu çoluk çocuk sahibi olduğunda daha iyi anlayacak kızın ta kendisidir.

-mamut bizim oğlan neden bu kadar içine kapanık?
+senin gibi dışına açılsında elaleme kepaze mi olsun ahusu?

(bkz: evde kalması gereken kızlar)
kendini manken yada dansçı olarak tanımlayan bedevi.
yapılmışı var.
(bkz: ismail yk nin klip kizlari)
muhteşemlikleri ile her erkeğin aklında olan kızdır, sanatmış, dansmış, beni alakadar etmez, taş gibi mi? tamam.
Bu adamın klibinde nasıl oynuyo bu güzelim kızlar diye kafa yorduğumuz anda büyük bir keyifle şarkıya eşlik ettiği sahnenin gelmesiyle bize güzel bircevap vermiş olan kızlar.
ismail yk'nın meymenetsiz suratının ekranda olmadığı andan itibaren bana cenneti yaşatan güzel kızdır.
paranın satın alamayacağı şey yoktur. geri kalan her şey için ismail yk.
(bkz: ben)
geçen senelerde bir klibinde bir arkadaşım oynamıştı. Ermeni asıllı bir kızdı. Ne paraya ne pula ihtiyacı vardı, Rober hatemo nun kardeşinin*sevgilisiydi hatta. Ama ismail yk aşkı engel tanımıyormuş, her şey yalan o gerçekmiş.
söylenenlere göre kızın cok acil paraya ihtiyacı varmıs.ne is olursa yaparım abi demis.
(bkz: denize düşen yılana sarılır)
özgür kizdir. sonucta bilmeyenler icin yaziyorum, ismail yk bir sanatcidir. gayet güzel sarkilari da vardir.
grup hepsideki cemre imiş eski kliplerinde oynayanlardan biri. valla google ın yalancısıyım.
zekası ismail yk ile denk olan kızdır.