1. 1.
  aktif basketbol yaşantısını winterthur barcelona'da devam ettiren, 2006 dünya basketbol şampiyonu ispanya milli takımının oyun kurucusudur..
  1 ... insomniac
 2. 2.
  göz yaşı damlasını tony parker'dan sonra en iyi yapan barcelona'da forma giyen ispanyol basketbolcu. *
  ... komplikasyon
 3. 3.
  ara ara pislikler yapmayı da ihmal etmeyen oyuncu. (bkz: eurobasket 2005)
  ... anil teknik
 4. 4.
  eurobasket 2005 te mvp olmaması haksızlık olan basketbolcu; şampiyonada üçlük çizgisinden smaç basmak dışında her tür extrem hareketi yapmıştır.
  1 ... disco inferno
 5. 5.
  nihayet memphis grizzlies ile anlaşıp nba in yolunu tutmuş oyuncu. umarım sonu saras * a benzemez. pau gasol le iyi anlaşmaları avantajı tabii.
  ... serander
 6. 6.
  ispanyoldur, hafiften dişlektir ve çok şeker bir basketbolcudur kendisi..harika oynamaktadır..yarı final maçında yunanlı bir oyuncu ile bir gerginlik yaşamıştır..*
  edit büdüt: ulan oğlum kıskanılıyosun valla..
  -1 ... swastika
 7. 7.
  16 eylül 2007 ispanya rusya final karşılaşmasında sıfır çekmiştir. yaptıgı onca hakem aldatmasının, seyirci kışkırtmasının laneti diyoruz biz buna.
  1 ... hemoglobin
 8. 8.
  eurobasket 2005 te hırsıyla takımını finale çıkarmış fakat hakem hataları sebebiyle şampiyonayı kazanamamıştır, euro 2007 de ise yeterince oynatılmamış ve takımı bu kez hakemlerin yardımına rağmen şampiyonayı kaybetmiştir.
  ... disco inferno
 9. 9.
  şayet nba.com un verdiği istatistikler doğruysa, bu geceki boston maçında bench'ten gelip 5.23 dakikada 7 de 5 saha içi isabetiyle oynayıp, 15 sayı 2 asist üretmiştir kendisi. yok artık huğan karlos navarro..
  1 ... stoudemarionash
 10. 10.
  (bkz: la bomba)
  1 ... oxygene