entry'ler (23)

nüfusunun yüzde 85 i kadın olan şehir

Havadan Jeneffer Loves Yağsa Bana Paskal Düşer.

yeni doğan bebeği birine benzetme zorunluluğu

Haline Şükretmeli Kim Bilir Kimleri Neye Benzetiyorlar.

okulda akrep sokan liselinin ölmesi

Sokulunca Olabilir.

polis

Bazen Malca Mesajlar Atar.

sözlük yazarlarının kendilerine ait sözleri

Gidişime Mum Üfle Nice Bensiz Senelere..!

sözlük yazarlarının şu anki zihinsel halleri

Şu an Kafam 1 milyon Konserden Geldim Beynim Felç.

müslüman gibi görünüp yahudi gibi yaşamak

Kola içiyomuş gibi Yapıp içmemek Gibi Bişey bu.

noktalama işaretinden sonra boşluk bırakmayan tip

MAllık Parayla Değil,Bedava.

ölecek olan birine söylenecek son söz

Git Helalleş Günahkar.

çocuk parkında rehin kalan adam

ilk Önce Sesten Kulakları Sağır Olur 2. ise Tek MErmiyle Elveda.

uyumadan önce akla gelenler

Çoğunlukla Korki Filmi.

adana demirspor taraftarı

Diyicek Tek Bir Söz Var Küçük Şeylerden Büyük Umutlar Bekliyorlar.

sır

Sır Aslında insanın Ne Olduğunu Gösterir Bir Sır Verirsin Gider Her Keze Söylereler Bundan Sonra O Kişiye Sır Vermezsin Sır Bize Hayatımızda Kiminle Dolaşıcağımızı Gösterir.

takımı için adam öldüren taraftar

Tamamen Bir Salaklık Farklı Takım Olsada Hepimiz Atatürk'ün Gençleriyiz Hepimiz Bir Milletiz Bunları Yapmamaları Gerekir Aslıda Baştan Başa Bir Saçmalık.

beşiktaş

Beşiktaş Çok Borcu Olan Genç Takım Ruhuyla Büyük işlere Kalkışan bir Takım Böyle Bir Kadroyla Ligi 3. Sırada Bitirmesi Çok Büyük Bir Başarı Ancak Quaresma'yı Yollamamalıydı.

sözlük erkekleri çok yakışıklı

Doğru Olabilir Ben Kendimi Yakışıklı Buluyorum ama Sözlük Erkekleride Bir Farklı Oluyor Erkekler ikiye Ayrılır Sözlük Erkeği Ve Diğerleri Sözlükte Olmak Güzel Bir Şey Bence.

badem bıyıklı ateist

Her Ataistin Kötü Olduğu bi Yön Vardır Bazıları Camiye Molotof Atar Bazıları Konuşamaz Bazılarıda Mal Olur Ateistlerden Bunlar Beklenir Yani.

atatürk ün iyi bir önder olduğunu sanmak

Bence Tamamen Haklı Bir Şey Tüm Ülkeler Adına Sevilen Bir Önder Onun Gibi Bir insan Bir daha Bulunmaz Böyle Bir Konu Sanmak Değil Gerçekten Büyük Bir Önder O Bizim Önderimiz, Atatürk' ümüz.

sigara içen erkeklerin sanki biraz ibne olması

Bazı Erkekler Sigarayı Çok iyi Bişey Sanıp Bir De Hava Atıyor Bazı insanlar ise Sadece Hava Atmak için içiyor Aslında Bu Onları Havalı Yapmaz Ama Malesef Ülkemizin insanları Böyle.

volkan demirel

iyi Bir Kaleci Olabilir Ama Bence Milli Takımdan Alınmalı Davranışları Uyumsuz Son Yaptığı Sabri Sarıoğlu Kavgasında Tamamen Suçlu Oydu Çok Terbiyesiz Ve Sinirli Bir Kişiliğe Sahip.