bugün

entry'ler (38)

snoop dogg

çok acayip bi adam bu.

bu adamın şu an var olan müzik endüstrisine etkisi inanılmaz. anlatmaya başlayayım.

o zamanlar rap harleme ait bir müzik.sürekli karanlık versler var. bu adam ve dre işin içine eğlenme tarzını kazandırarak ortaya çıkıyorlar. epey tutuyor, yıllarca ekmeğini yiyor,seviliyor. 93' yılından beri deli gibi dinleniyor. sürekli tarzı ve müziğiyle gündemde ve her geçen yıla uyum sağlıyor. bütün trendleri karşılıyor.adam lil dicky, psy veya arashla bile çalışabildi. bazen inanamadığım zamanlar oluyor bu adamın 25 yıllık müzik hayatına.

neyse işte, süper biri snoop doggy dogg.

yeni yüzyıl üniversitesi

öğrenci ve veli mağdur etmede üstüne olmayan üniversite.

erken ödeme dediler, kolaylık dediler. 34 küsür bin lira istediler verdik.

sonra yatay geçişte başka üniversiteye kayıt yaptıran öğrencinin öğrenim görmediği senenin parasını, yök'ün net kararına rağmen iade etmemekte ısrarcılar.

vermeyeceğiz demiyorlar.
vericeğiz de demiyorlar.

muhatab almıyorlar.
muhatab bulmuyorlar.

zaten öğrencilere zam korkusuyla, bir üst sınıfın parasını 7-8 ay öncesinden yatırmaya zorluyorlar. Bunun sonrasında aldıkları milyonlarca tl parayı işletip, adeta bir banka gibi kar ediyorlar. Parayı yatıralı 7-8 ay olmasına rağmen, hala geri yatırmıyorlar.

sanırım aldıkları faiz henüz yeterli gelmedi ya da vadeyi bozamıyorlar.

2. tanım: ardınıza bakmadan kaçın dediğim üniversite.

a hair on the head of john the baptist

yaz gecesi dinlendiğinde tüyleri diken diken eden.

tequila

hayatımda tattığım en kötü biranın sahibi ankara olgunlardaki bar. pril karıştırılmış su gibi tadı, köpüğü. kusura bakmasınlar.

parabola

parabol tahinse, parabola pekmezdir.

üsküdar a giderken

kaldırılmasını hiddetle kınadığım dizi. bu kadar çok seveni varken bizi bir başımıza bırakması üzücü. gerçekten kaliteli türk dizisi. ben ki türk dizilerinden nefret eden bir bünye*, beni ekrana kilitlemiştir.

ankanom

5 yıl önce küçücükken gittiğimde bana davulu tattıran stüdyo. o zamanlar 2 oda varken şimdi sayamayacağım kadar davul çalışma odası ve stüdyo'su var. sadece havasından bile birşeyler öğrenilebilir. eğer oradaki atmosfere alışırsan birdaha başka bir yerde davul çalmak insana leblebi tozundan farksız gelir.*. kısacası candır, canandır ankaranın en iyi stüdyolarındandır.

ibrahim üzülmez

ibrahim üzülmezin gitmesi içime dert oldu. şu üniversiteye hazırlık senemde bana sözlüğe entry girdirmiştir.

son senelerde beşiktaştan iki tane adam gibi adam gitti.* artık birşeylerin değişmesi lazımdır.
ibrahim üzülmez candır, kandır. ibrahim üzülmez en azından jübile yapıp gitmelidir. artık bu noktada bütün çarşı birleşse o delikanlı geri gelmezdir. hırsı, azmi, deliliğiyle beşiktaştır. delidir. herkesi sevdirmiştir. kaptandır. beşiktaşın siniridir. orta açamayanıdır. koşanıdır. en çok koşanıdır. çocukluğumun beşiktaşıdır.

gerek senenin başı gerek devre arasında yapılan transferler artık benim için bir şey ifade etmemektedir.

11 yıllık emeklerini helal et deli . sözler artık hafta içi oynanacak olan dinamo kiev maçındaki taraftardadır. ibrahim üzülmeze sahip çıkmayan beşiktaşlı değildir.

şu an için tek dileğim ibrahim üzülmezin geri gelmesi değil *. tek dileğim yarın fotomaç manşette ibrahim üzüldü haberlerinin çıkmamasıdır.

mike portnoy

resmi açıklamayla dream theater ı bıraktığını açıklamıştır.daha önce bir çok görüş ayrılığı yaşadığı grubunu bırakmıştır.babasının ismini verdiği dream theater ı bırakmıştır.

daha dream theater ı bıraktığında bu ramazan bayramında bu kadar üzerken,vefat ettiğinde ne kadar üzeceğini merak etmekteyim.

şehirlerimiz ve kendine has özellikleri

ankara:sincan,keçiören,yenimahalle,çankaya ve mamak ilçelerinde yaşayan insanların birbiriyle bu kadar alakasız olması.

(bkz: toplama kampı)

insanın kendinden nefret ettiği haller

eve girip ayakkapları çıkardığın zaman 'kronik ayak kokması' hastalığını hatırlamak.

cenk gönen

geleceği sağlam kaleci.17 ağustos 2010 beşiktaş hjk helsinki maçında top gelmemiştir.ayrıca 2 üniversite okuduğunu öğrendik.önden ders alıp erken bitirecek heralde bu sene.

edit:açıköğretim işletme okuyormuş.kpss ye girip memur da olur bu.

sevgilisine üçlü seks teklif eden kadın

(bkz: threesome)

doaa

heralde artık buralarda dolaşmıyor diye düşündüğüm.dolaşsa güzel olur hani.

byron

tekrar sözlüğe adım atmış yazar.*

lise 4 e geçen sözlük yazarları

2011 lys ygs ye 2 milyon'a yakın insanla girecek yazardır.*

olası üçüncü dünya savaşı tarafları

iran-israil arasında çıkacak savaşta amerika ve iran arasında kalan türkiyenin arada kalmaya çalışmasıyla belirlenebilecek taraflar.*

oklahoma city thunder

oklava sini tandır
(bkz: ilk anda yanlış okunan başlıklar)

photoshop bilmeyen apaçi

paintte yaptığı çalışmalarla beni benden alan apache modeli.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs295.snc3/28399_396392715162_323860190162_4587100_325631_n.jpg

yolun ortasında yürümek

halk arasında bu kişilere kırıkkaleli denir.