türlü photoshop programı çalışmalarıyla karşımıza çıkan apaçilerin tersine, apaçilik yolunda büyük bi eksiğe sahip olan apaçidir. ulan hadi photoshop bilmiyonuz bari coreldraw, fireworks filan öğrenin der ve sözlerimi şöyle bitiririm;

apaçilik nedir ki? gubidik saç, püsküllü bi kot
neye yarar imajın, bilmezsen photoshop...
paintte yaptığı çalışmalarla beni benden alan apache modeli.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs295.snc3/28399_396392715162_323860190162_4587100_325631_n.jpg
adobe böyle giderse türkiye satışını ve desteğini çekmek zorunda kalacaktır.
"photoscape" biliyordur.bu da ona yeter*
Paint'ten Paintnet'e terfi etmiştir, ama photoshop'u daha açmayı becerememiştir. Ah bir açsa, kotuna adidas'ın temasını bile yapalayacak kişidir.
gayet sıradan bir apaçidir. photoshop'dan anlasa zaten komançi olur, ki komançiler, apaçilerin arasından sıyrılan en "ağır vaka"lardır.
(bkz: ben apaçiye apaçi demem photoshop bilmez ise)
picasa biliyordur. o bile yeter. sonuçta ekleyeceği iki yazı, oynayacağı bir kaç renk.
bir şekilde microsoft'dakileri ağlatmayı becericektir.
(bkz: bakıp bakıp içmek)
bunların print screen bilmeyen modelleride olup ekrandaki görüntüyü yüklemesi gerektiğinde dijital fotoğraf makinasıyla çekim yapan modelleride mevcuttur. ayrıca fotoğrafın altına ''bilgisayarın kamerasını bulmadım bende normal makinayla ekranın fotoğrafını çektim'' notunu düşerler.
photoşop stayla..
paint kullanıp fırçayla fotoğrafın sağına soluna cCc koyan apaçidir.
Telefonlarda resim düzenleye girip not ekleyen, ve bazen "Takıl bana hayatın ucunda" tarzı megaloman kamyoncu sözleri olan elf modelleri.
işini paintle halleden apaçidir. teknik olarak farklı ama her iki resme de aynı duygularla bakılır.
photoshop bilmez fotoşop bilir kendileri.
mutlu emo'ya, parasız tiki'ye benzer. eksiktir.