bugün

entry'ler (17)

merve

antalya havalimanında uçak uçuran versiyonu da olan bir bağyan ismi.

candan erçetin

rakı'nın yanında gidebilecek en güzel $arkıcı. öyle mi söylenir, öyle mi söz yazılır. üstün $arkı'larının yanında mütevazi ya$adığı hayatıyla da beni kendine hayran bırakan bir übersanatçı.

ceren

bu ismin bah$edildiği insanlar genel olarak $ımarık, i$tahlı, geveze ve en önemlisi sıcakkanlı insanlar olurlar ve çoğu zaman ben bir sigara içeyim'de geleyim diye muhabbetin içine ket vururlar. (bkz: based on a true story)

akdeniz universitesi egitim fakultesi

akdeniz üniversitesinin en güzel yere konu$lanmı$ fakültesidir. bir yanında devlet yurdu, diğer yanında muazzam bir gölet bulunur. kanımca da olbia çar$ısı'na en yakın fakülte bu fakültedir. ayrıca bu fakültenin bahçesi, üniversite $enliklerinde $enlik alanı olarak ta kullanılmaktadır. bizi kesmez bu kadar bilgi diyenlere de tabiki bir cevabım var; sadece ve sadece http://www.akdeniz.edu.tr/egitim/index.html yi bir ziyaret ediniz.

akdeniz üniversitesi girişindeki üst geçit

dün, bugün, ve yarın, iyi günde ve kötü günde en az 2'$er defa yürüme mecburiyetimin olduğu, akdeniz üniversitesi öğrencilerinin bir nevi mecburiyet caddesidir.

buzdolabinin yumurta gozune ne varsa koyan insan

buzdolabının yumurta gözünün ne kadar i$levli olduğunu bilen, ve bilgisini eyleme geçirebilmi$ yüce insandır.

facebook

mark abimizin ilk bah$ettiği domain adı http://www.thefacebook.com olan web sitesi.

ermenilerle ilgili kufurler

ermeni yar ermeni ; götüne sokam mermeri. türkü $ekli de vardır bunların.

sevişirken dinlenebilecek şarkılar

sen ve ben

mert içgören. sevi$irken öyle bir gaza getiriyor ki. uysal kedi bile kaplana dönü$ür; demedi demeyin.

dugunde geline kuyumcu tapusu takmak

bill gates'in gelinine takacağı takıdır.daha da görgüsüzce olanı için; (bkz: düğünde geline altın madeni satın almak)

alışveriş yapmaktan hoşlanmayan kadın

ölmü$ kadındır. ya da yatalak bir $ekilde hayatını sürdürmektedir. alı$veri$ten daha önemli problemleri ve dü$ünmesi gereken $eyleri kesin olan kadındır.

öğrenci midesi

bir nevi çöp tenekesidir. tiksinti ve iğrentiden uzak bir diyalogu vardır beyin'le.

israil in dunyaya kaybettirdikleri

dünya huzuru. yeni dogmu$, ufak tefek çocuklar. onların anneleri babaları. (bkz: el insaf)

bir sevgili yetmez iki tane istiyorum diyen kiz

bu tip kızların erkek modellerine de halk arasında abaza denir. yaklaşmayın, yaklaştırmayın. (bkz: yarak hastası)

sigara paketindeki son sigara

şimdi olay şöyle yorumlanır; böyle bir durum başınıza geldiğinde eğer yeni bir paket sigara edinemeyecek kadar yoksulsanız idareli içilmelidir. ama eger yedekte bir paket daha varsa buyurup pöfüttüre pöfüttüre içebilirsiniz. yani zaman ve mekana göre bazen dünyanın en önemli sigarası olur yada herhangi sıradan bir sigara.

kadınları öpüp erkekleri öpmeyen kadın

düşük derecede lezbiyendir. bunun bir derece ilerisi için (bkz: kadinla sikisip erkekle sikismeyen kadin).

internette erkeklerden gelen mesajlar

slm, asl, cam varmi?
(bkz: bi siktir git)