bugün

entry'ler (149)

diyanet gerçeği

diyanetin yıllık bütçesi nasanın yıllık bütçesiyle nerdeyse aynı olması.

1 lira 25 kuruşa nasıl bir şirket kurabilirim

mahallede 8-12 yaş arası bir çocuk bulup 1 lira 25 kuruş ile ilk çalışanını şirket bünyene katıp iş tekliflerini bekleyebilirsiniz.

sigara kullanilip vücut geliştirilebilir mi

kesinlikle sigara içerken vücut geliştirilebilir.

bornova 10 jandarma er eğitim alayı

uzun dönem 2 ay acemiliğimi yapacağım yerdir burdan usta er olarak nereye gideceğimi çok merak etmekteyim. çok övülen ve türkiye sınırları içinde en kaliteli acemi er eğitim alayı olmakla adlandırılır.

insan

insan yaşam tutkusunu iliklerine kadar yaymış bir canlıdır. insan yaşamayı ve tat almayı kendisine sonuna kadar dayatmış bir canlıdır ve insanlar genel olarak kötü kişi olarak yaşar nüfusunun çoğu kendisini rahatlatan şeyleri yapmak için herşeyi yapar bu yüzden insan kötü olur. bir iyi sandığınız insanla konuştuğunuzda onu iyi biri sanarsınız fakat açlıktan kötü bir durumda sefalet içinde kaldırımda yatan diğer insanlara yardım etmez. bütün insanlar böyledir çıkarına yaşarlar sen ben biz hepimiz kötü birer insanlarız... örnek evsiz bir insanı evinize almaya korkarsınız neden? çünkü o insanı tanımıyor ve neyapacağı belirsizdir en dipteki sefalette olan insan bile kötüdür. insan kendi vücudunu rahatlatmak için her yolu dener birbirlerinin üstüne çıkmaya çalışırlar insanlara dışarıdan bakarsak aşağılık birer karıncalar gibi görünürler. insan öylesine kötüdürki yaşadığı dünyanın bile içine fark etmeden edebiliyor.

yakışıklı olduğu halde kızları götürmeyen erkek

çekingen sakin bir insandır.

ben bu yazıyı öylesine yazdım

uykum göz kapaklarıma tonlarcasına yük salgılıyor 1 ay sonra askerim korkuyorum.

kızlarla konuşamayan erkek

utangaç içine kapanık erkektir.

üniversiteli erkek liseli kız ilişkisi

erkeğin üniversitede arayışlarınının boşa çıktığını anladığında standart olarak küçüğe doğru yönelmesidir.

sözlük kızlarının fotoğraf yayınlama merakı

ego besledikten sonra libidoyu uçak gibi havaalanından kaldırır bunlar. peehhh sanki düdüğü altın anasını satayım

demet akalın ın jartiyer giymesi

7'den 70'e bütün insanlarda seksi bulduğum fakat bu ne amk dememe sebep olan insan allah kalbine göre versin ne diyelim.

kızlık zarı dikiminin 500 tl olması

orospuluğun 500 lira olması demektir.

depresyon

çağın hastalığıdır, uzun zamandır kendisiyle ilgileniyorum.
genç insanlara genellikle vurup geçer bazılarını ise vurup bırakmaz bu hastalık. doktora gidersin hafiften ilaçlar verir kontrole çağırır olaylar burda gelişmeye başlar zaten kırılma noktasıdır burası ya kazanacaksın ya kaybedeceksin ona karşı. ilacı 5-6 ay kullanırsın sonra dozajını arttırır doktor yine 3-5 ay sonra iyileşirsen doktorunun kontrolünde ilacı yavaş yavaş bırakırsın ve hayatına devam edersin. ya bu hastalığın pençesine takılı kalmış olan insanlar? onlar ne olacak sizce? anlatayım...
1 yıl ilaç kullandıktan sonra kişi doktora yine aynı olduğunu söyler doktor ilacı değişir sonra dozajı yavaşca arttırır yıllar böyle geçer böyle yaşar kişi mutlu olamıyor morali tamamiyle sıfır oluyor heleki kişi vasıfsız yalnız ve atılgan değilse kelimenin tam anlamıyla sıçmıştır, senede 1-2 kerede olsa mutlu bir haber geldiğinde o an mutlu olduğunu farkeder ve gözleri dolar neden diye sorarsanız yıllarca mutsuz yaşamıştır kişi anlıkta olsa mutlu olur ve mutlu olmayı özlediğini fark eder, böyle yaşamaya devam eder eli hiçbirşeye değmez hiçbir işe atılamaz durgundur evdedir yalnızdır çaresizdir ölü gibi yaşıyordur dışarıdan bakıldığında muhtelemen arayanı soranıda olmazya... kuyudaki taş gibidir kimsenin umrunda olmaz çünkü kimsenin haberi yoktur. bu hastalık insan beynini yer bitirir bazen insanı düşündürür derin derin sonra karar veremez insan çıkamaz içinden dahada çöker içine, bataklık gibidir bu hastalık çırpındıkca ondan kurtulmaya çalıştıkça içine çeker insanı. kişi artık mutsuz olmaktan keyifli bile olur en iyisi bu dercesine...

trabzon

akepeyi yaşatan şehirdir, akepeye oy verir fakat bdp il binası açılmasına karşı çıkarlar.
çok muhafazakar bir şehirdir.

boş adam

boş adam ;
gününün neredeyse yarısını evde geçiren, insanlarla nasıl konuşulacağını bilmeyen, yaşına rağmen çocukca takılan, hattında bin dakika olmasına rağmen her ay ancak 200 dakikasını harcayabilen insandır. boş insan iyidir hasdır patavatsızdır bazenler bir kız ona laf attımı ne yapacağını şaşıran sonra yanına gidip hanım kızımızın kolay lokma olmasına rağmen onla konuşamayıp sonra kalkıp gidendir boş insanın hedefi eğlencesi yoktur 20 küsür yaşında olmasına rağmen hala milli olmamıştır sevgilisi bile yoktur tipide kötü değildir elbet ama bir kıza aşık oldumu ona nasıl açılacağını bilmez sonra sıçar bok eder. boş insan bunları düşünerek napsam lan ben acep diye düşünür boş insan hayata hiçbir katkısı olmayandır hedefini şaşırır napsam netsem der ama bişey bulamaz boş adam her zaman her meselede kaybeder boş adam şans'sızdır boş adam saftır boş adamın dolu arkadaşı yoktur boş adam ölüdür yoktur o evinde oturup entry girer boş adam her zaman depresif modundadır.

ülkesini kardeşlik diye diye bölen cumhurbaşkanı

(bkz: kürt açılımı sağlıklı bir şekilde sürüyor)

kürt açılımı sağlıklı bir şekilde sürüyor

hakkaride sokak ortasında 3 er'imizin infaz edilmesiyle, pkk'nın vergi almasıyla, ypg'nin terör örgütü olmamasıyla birlikte açılım çok güzel sürüyor. bazı koyunlardanda allah tayibi başımızdan eksik etmesin diye seslerde yükselmiyor değil.
ayrıca ışide yardım yapıp kürtleri öldürtüp kendi ülkende kürtlere yeni bir devlet kurma şansı veriyorsun bunun türkiye cumhuriyetine nasıl bir katkısı olduğu çok merak edilesi.

(bkz: menderesin asılması)

komünizm geldiğinde villalarda kim oturacak

devlet büyükleri oturacak tabikide.

seksi özgürlük sanan ahmak

ne içtiğini çok merak ettiğim ve nasıl bir zihniyete sahip olduğunu düşündüğüm ahmak.
tabikide seks güzeldir, sokak ortasında açmışsın yalatıyorsun diye ona tepki göstediğinizde huaah diye tepki göstermek ne?

vahşet katliam istiyorum anarşi istiyorum ulan

arkadaşı sevin