bugün

Evlenmeden bir ay önce diktirmek sadece 500 liradır.
iki yüzlülüktür biraz. Sen bakire sanarsın ama işte.
Salak erkeklere müstehaktır. Bakire işte kan geldi.
pipisine kurdele bağlaması gerekenlerin takıldığı sorunsallar. ah canlarım ya. hopidik hopidik bakire olsun derler. beyinlerine girdiklerim.
Bakireliği kalpte değilde bacak arasında ararsan ... bu kadar ucuza kandırılsın yapacak bir şey yok .
500 değil 1 tl de olsa düğünden 1 ay önce dikilmesi halinde pek de işe yaramayacaktır. ayrıca burada bakirelik önemli değil vurgusu yapmak saçma diktirmekle ne alakası var bu söylemin? kızlık zarını diktirmek aşağılık bir hareket. bakire değilsen seni o halinle sevecek kabul edecek insan gibi bir insan bulursun evlenirsin böyle ucuz ve kalitesiz yollara başvurmaya gerek yok.
Eminönü'nde 250 lira sizi fena gibmişler.
Mikrop kapıp ölmek de bedavadır.
Ahahahah erkekler bunu haketti.
fazladan, 10 kişiye 50 liradan verse masraflar çıkıyordur.
Ben 100'e dikerim. Ama önce sikerim. Nasıl olsa dikecez. Bir fazla ne olacak.
ne hallere düştük reiz.
Vallah bebeğim sen herkesi sikeyim, güreşeyim ama karıma el mümkünse göz bile dokunmamış olsun dersen, bana hepsi versin ama bacıma kızıma yan gözle bile bakmasınlar diye dengeyi bozarsan biri de gelir hazır dikilmişini sana kakalar.

Nobalım artık.
milletin rahatça atıp tuttuğu başlıktır.Ne hale geldik yahu.Yalanla başlayan ilişkinin doğru gitmesi beklenemez.Adiliktir pislikliktir.istiyorsa 10 lira olsun.Sen bunu yapacak kadar arsız namussuzsan bu kadar yalancıysan bu kadar adiysen sözlükçe bu parayı toplar veririz sana namuslu geçinen namussuz.Bakire olmadığın için değil bu pisliğin yüzünden namussuzsun.
Gündemde başka sorun kalmamış, milletin zarlarıyla meşgul olmuş herkes. Çok cahilsiniz keşke ölseniz.
gerçekten iğrenç birşey bu yapılan, çok ahlaksızca. diğer yandan her haltı yiyip evleneceği zaman müstakbel eşine 'daha önce kimseyle birlikte olmadım' kelimesini bir çırpıda ve rahatlıkla söyleyebilen erkek daha namerttir benim gözümde.
orospuluğun 500 lira olması demektir.
Herkesin zarına kimse karışamaz.
Bu kadar gereksiz şeylere takılan insanlar için az bile daha fazla olması lazım. Onu geçtim sen her boku yap kıza sonra erkeğim diye gez onu geçtim gereksiz bi zardır yani. Bakirelik insanın ruhundadır.
Afedersiniz orospuluk birinin altına yatmaksa, erkekler yatmasa da orospudur. Kızlar yapıyor da erkeklere neden bir şey denmiyor lan? Bi kızla yatmak erkek için gurur olmuş o kız için ise utanç kaynağı. Acıdım size.
evlenmeden her haltı yiyip ama iş evlenmeye gelince aman eşim bakire olsun diyen gavatların düşüneceği durumdur.

hamdolsun evlilik gibi bir derdim hiç olmadığından otomatikman bu dertlerden uzağım. şu kültürel yozlaşma, aile kurumunun kutsallığının kaybolması, kızların genel itibariyle toplum içindeki tavırları ve düşük kalitede olmaları hoşuma gitmiyor. nerdeyse çocukluğumda bile evlenmeye güzel bir değer biçerken artık hiçbir değer biçemiyorum. benim bu ülkenin geneline olduğu gibi kadınına da itimadım yok. hele erkeğini hiç konuşmuyorum bile.
Bence uygun fiyat ama kürtaj hesaplı olur gibime geliyor. Sonuçta o kapı illaki açılıyor. En azından kürtajla 1-2 ay prezervatif parasından kurtuluruz.
Bakir olmadığı halde bakirim diyen erkekle kızlık zarı diktirip bakireyim diyen kız aynılar işte.