bugün

entry'ler (35)

taytsizkral

Milli olmayi bu kadar istiyorsa egzoz borusuyla yardimci olabilirim sayin tahtsiza. Pardon taytsizmis.

bucocukbirharikadostum

Polisin kafasini sikenle polisin kafasina sikan arasindaki yazim hatasini duzeltmeye noronlari yetmeyen baldiri ciplak taytsizlardan antipatiyi nerede kullanacagini ogrenmeyecektir. Tdk misin amk?

sözlük yazarlarının gariplikleri

sacma sapan basliklar acip insanlardan antipati toplamaya bayiliyorum. bos bir lcd ekrana bakarak size sinirlenen insanlari dusunmek bile paha biçilemez.komiksiniz oglum. komikler.

beyaz musluman

abazanin teki. kaale almayin. basina vurmus.

renault clio

2013 modelinin ilk sahiplerinden olarak ovundugum aractir. sinifinin en iyisidir.

gezi parkı nda seks rezaleti

gezi parkindaki polis rezaletlerinin kapatilmasi icin ortaya bir bok atilmasi gerekiyordu. attilar.

çav bella yı 6 kıta ezbere bilmeyen mal devrimci

devrimciligi sikmek ve cav belladan ibaret sananlari eski devrimcilerin ruhlari siksin efendim.

aşırı solcu kesimin pkk ya olan sempatisi

boyle birsey de olabilir. (bkz: asiri sagci kesimin tayyibe vurdurma istegi)

çav bella yı 6 kıta ezbere bilmeyen mal devrimci

genclige hitabeyle istiklal marsini ezbere bilmesi yeter. devrimcilik cav bellayi cigirarak soylemeyle olmaz. (bkz: entel dantel devrimci) (bkz: nerden turedi la bunlar)

tarifi olmayan boktan duygular

1, 5 yildir her gun her dakika yaninda olan sevgilinin 5 gun sonra baska sehre tasinacak olmasi insanin icindeki en boktan duyguyu yaratir. geri kalan hic bi duygu da islemez. sikerler.

gerçekleşmesi kesin olsa istenecek tek dilek

aşık olduğum insan hep yanımda olsun, ana babamın ömrü uzasın başkada bi bok istemem. geri kalanı umrumdamı amk.

hardal rengi

kendine yakıştırabilene çok yakışan renk.

atatürk e benzeyen esrarengiz dayı

bazı insanlar boynuna sarılmak isterken bazı amiplerde hala katliam yaptığına inanır? madem istemiyon niye yaşıyon türkiyede sorusunu da akıllara getirir.
(bkz: e bi siktir git)

kuşların sakız yüzünden ölmesi

çiğnediği sakızı sokağa tüküren hayvan kadar hayvan olmadıkları için yutup ölmeleri normaldir hayvancağızların.

osmanlı paşalarının ciddiyetten uzak olması

tatlılara verdikleri isimlerden de laçkalıkları anlaşılmaktadır. vezir parmağı, padişah memesi. padişah memesi ne lan?

bir ailenin evladına öğreteceği en önemli şey

insan ve hayvan sevgisi olan bireyden korkmayın efenim. o kimseye zarar vermez. veremez.

sözlük yazarlarının doğum günleri

(bkz: yıldızname bakan sözlükçü)

ya birlikte yaşarız ya da birbirimizi öldürürüz

çok mantıklı. (bkz: ben daha önce neden bunu düşünemedim lan)

muhabbet kuşu

1 yıldır beslediğim, sevdiceğimin hediyesi, sırtından öptürmeye bayılan dünyalar tatlısı nesnedir.

hayatında hiç travesti ile birlikte olmamış erkek

travestiyle birlikte olmuş erkeğe oranla daha temiz, daha seçici erkektir.