bugün

sözlük yazarlarının neden olduğunu bilmeden yaptığı eylemlerdir. yazarların takıntılarıdır. bu gariplikler arasında şunlar bulunabilir:

- bir gece uyuyup, bünyeyi nadasa bırakarak bir sonraki gece için verimli olmayı planlamak.
- sözlükte o günkü ilk entrysini girmeden önce kalkıp sandalyenin etrafında üç kez dönmek.
- o günkü ilk başlığını ev ahalisinin konuştuğu olay üzerine açmak.
- sözlükte online olup 8 saat boyunca entry girmemek*
- guugıl'ı giriş sayfası olarak ayarlayan yazarların, guugıl'da "uludağ sözlük" yazarak, çıkan sonuca tıklayarak sözlüğe girmesi.
bir türlü vazgeçilemeyebn garipliklerdir. bir başlığa hemen girmemek, saatlerce beklemek, o başlık arka sayfalara düştüğünde, aniden entry girmek. bazen yazdığına pişman olmak ama bir gün önce iki entry silmişse, moderasyondan korkup silememek. eksi oy verip vicdan azabı duymak.
bazen çok gerizekalı olabiliyorlar işte böyle garipliklerdir.
sürekli bakınız vererek çok entry girmiş imajı veriyorlar.
yazarların tuhaflıklarıdır. her türlü olabilirler.
sol el ile fareyi kullanacam diye fareye inat tutması.
(bkz: tutmayan başlığa ikinci entry i girmek)
gariplik mi bilmem ama evdeki karıncalara basmamak için parmaklarımın üstünde yürüyorum. kuğu gölü balesine döndüm lan.
(#15145268).*
kan grubum ab Rh + . Annemin ve babamınki ise B rh +. annem de babam da öz.
Saçımda bembeyaz, elli kuruş büyüklüğünde bir leke var. Tam sağ kulağımın yakınında. Şeytanın elinden zor kayıp kurtulduğumu düşünüyorum, 666'yı basamadan kaçmış gitmişim.
Dişlerimi fırçalarken kusacağım geliyor.evet.
bende gerizekalıyım.daha mesajlarda düzgün türkçe yazamıyormuşum.buna çok fena bozulup ağlıyorum her gece.hatta yine geldi bi kaç gözyaşım dur bi banyoya gidip boşaltıyım.
görsel
hiç özellikli bi insan değilmişim. şimdi anladım.
ama yine de sabah ereksiyonu olur, 30 metreden işeyebilirim. mükemmel dimi lan ?
sol elimde altı parmak var. baskılara rağmen aldırmadım. cici parmağım o benim.
adım kimsede yok.
cok kisik sesleri net duyma gibi bir sorunum var.
bundan tam 17-18 sene önce; ortaokul yıllarında 2. dal sigara almaya param olmazdı, çok gariptim lan.
evet elektrikler ilk kesildiği andan itibaren 5-6 dakika boyunca oturduğum sandalyeden kalkmıyorum. ben ve bilgisayar monitörü karşı karşıya, karanlıkta romantik dakikalar...ehem ehem her neyse elektrik tışınnn diye kesildikten sonra sadece düşünüyorum birşeyler, aklıma ne gelirse.
pofur pofur sigara içerken, karşısında sigara içen insanın dışarıya verdiği dumandan rahatsız olmaktır.
her gün ilk girilen entry yi eksiliyorum.
Göz bandı olmadan uyuyamıyorum, kafamın altına yastık koyunca da boynum ağrıyor. Aman ne garip
basit bir kol saati. koluma takiyorum. saate baksamda, gerek olmadigi icin algılayamıyorum. 15 gün kolumda ağırlık yani. sonra öteki koluma takiyorum. saate ihtiyacım olduğunda alışkanlık olduğundan ilk taktığım koluma yani saatsiz koluma bakıyorum. bu şapşallık bende farkındalık yarattığından saatin o anda kaç olduğunu algılayabiliyorum. evet bu bayaa garip. swh
bazen içimden düşünür düşünür düşünür sonra bi sonuca varır ve karşımdakine sorarım, öyle değil mi bilader yanılıyo muyum. e haliyle de aldığım cevap iki harf tek hece tek kelimedir: he?
güncel Önemli Başlıklar