hoş gelmiş 11. nesil yazar.

(bkz: ya ipek urgan ya gümüş hançer)
Gayet kültürlü ve bilgili bir yazar. Makara yaptığı entrylerinde bile bir bilgi saklı. Böyleleri kolay gelmiyor sözlüğe. Sen yaz da ben seçip çıkartırım anlatmak istediğini.
iyi birisi. Sevebildik. Ayrıca Kezozeynella diyerek yarmıştır hehehe.

Bir yazar.
ben de kullanıcı adını her defasında "ipek yorgan" diye okurum, aklıma hep tuhaf şeyler gelir.
imla kurallarına uymaya, uydurmaya çalışan yazar.
Komik iyi kalpli muhabbeti güzel bir yazar.

Komiklikte bana rakip olabilir o derece düşünün yani.
Aşırı derecede eski kelime kullanan yazar. Beş on entrysini okuduktan sonra boynunuzda fular oluşumunu gözlemleyebilirsiniz.
ipek urganla baklamak, bögrüne gümüs hancer sokmak istedigim yazar. tanirmiyim, yok! tanimam etmem kendisini. tanismak istermiyim, yok! ipekle, gümüsle ugrasamam.
Kısa sohbetimizde tanıştığım kişi. Kültürlü, ülkesinin kıymetini bilen güzel insan.
Biraz entry'lerini okuduğum, tarih hocası yada asistan olabilitesi olan yazar. Sadece tahmin.
Bugün doğum günü olan yazar. Biraz geç olsa da mutlu yıllar dilerim.
Girdiğim Nick6larımı aylar sonra sildirmiş.(canı sıkılmış kıyamamm) kendisini 4/4lük göstermek isteyen, önyargılı, kinci yazer. Barış dalı uzatmak istesem de kırıp "savaş!!" diye bağıracağından uzatmıyorum. Özür dilemesi gerek artık kırdığı, kızdırdığı, üzdüğü insanlardan. (bkz: on birinci nesil çaylak) bir de bu.
http://m.uludagsozluk.com/e/29620908/

Bir yazar.
Kırbaç varsa ben de geldim. Olay neymiş?
entrylerine baktığımda sözlükte ciddi bir tematik ve düşünsel boşluğu doldurduğunu gördüğüm yazar.
Nicki hoş olan yazar.
etliye sütlüye karışmadan güzel yazan ve okutan bir yazarımız. kolay gelsin.
Şu Sözlükteki değerli yazarlardan.

Bi sen bi de yakbisigara. Siz yazın biz okuyalım ehe.
(bkz: #31120770) Bu neyin çirkefliğidir yahu? AL hadi nickin sol framede görünsün. Artık seninle uğraşmak istemiyorum sayın yazar. Yeterince erdemli davrandığımı ve büyüklük yaptığımı düşünüyorum. Böyle yaparak kendini küçük düşürdün daha da düşürmeye devam etmemelisin. Kaldırdım sana verdiğim hiç hakaret içermeyen cevabı. Kaldırdığım gibi geri de koyarım ama senin yazıların da orada sonsuza kadar durmayacak. inan çok daha kötü lafları hakediyorsun ama malesef bütün bunlarla uğraşamayacak kadar olgunum ve geçmişte de buna benzer şeyler yaşadım. ilk değilsin son da olmayacaksın. Yeni yetme avukatlık zırvaların da gerçekten eğlendirici. Aç bak ne iş yaptığıma istersen. Güle güle.
https://m.uludagsozluk.com/e/31120770/

Sınav notunu paylaşarak gülümsetmiştir. Şimdiden hayırlı mezuniyetler diliyorum. Ama pratikte bunların bir önemi yok. *

Edit: yanlış anladığım yazarmış efenim.özürlerimi arz ediyorum.
Saç tellerinin arasına sakladığım günahları ve kurumuş ağaç dallarına bağladığım renkli çaputları yarıştırırken aklıma düştün bugün. Gülümsemezlik , tebessümleri ezerken ortak noktada buluştum seninle; sevgiye karşı acziyet. Yıkılıyor, yakılıyor ve kül oluyor insanlar. Kimse küllerinden doğmuyor, Zümrüd-ü Anka sadece bir efsane. Yalnızca küllerinden, birinin köklerine karışıp yeşermek mümkün. Ya da savrulmak, sonsuzluğa. Uzay bunun için var.

ve elbette biliyorsun sen de, gökyüzüne bıraktığımız her balonu uzaylı bir çocuk yakalayıp mutlu oluyor günün birinde.
Sinirlerimi hoplatan yazar.
özel mesaj bekliyorum yazarı.

edit: namazdan sonra yaz.
atara atar gidere gider yaşasın ya ipek urgan ya gümüş hançer!

ayarcı yarim menepoza mı girdin?

neyse bizim ne mal olduğumuzu bilen biliyor siz bilseniz ne olur bilmeseniz ne?

bir atarmatik pardon yazar.
teşekkür edeceğine hala gider yapıyor. yok yok bu kesin menepozda bu belirtiler boş değil.

nick altın sayemizde entari yüzü gördü allahtan belanı mı istiyon?

ver bi alt duduş barışak hadi*

bir yazar.