bugün

entry'ler (205)

diego biseswar

kayserispor ile olan sözleşmesini devre arası fesh edecek oyuncudur. demedi demeyin. *

uludağ sözlük

yıllar sonra aklıma gelince hesaba girip bir bakayım dediğim oluşum.en son 2009'da entry yazmışım o zamanlar 6. nesil en yeni olanlardı ve sürekli nesil muhabbeti dönerdi. bakıyorum da değişen, gelişen hiçbirşey olmamış zaman içinde. (bkz: eşekler adam olur onuncu nesil adam olmaz)
pardon beyler ben bir arkadaşa bakmıştım da... atladı gitti gencosman hey heyy.

diego biseswar

Kayserispor çok düşük maliyetle aldı getirdi adamı. muhtemelen ligde de iş yapacak. ya sonra ? Anlatayım; gs vb takımlar ve medya tarafından Kayserispor'a layık görülmeyecek. dün 4 yıllık sözleşme imzalayan adam birden kayserispor tarafından sömürülen bir köleye dönüştürülecek. hep aynı hikayeler aynı oyunlar...

futbol topunu en az sektiren çocuk

yine de güzel futbol oynayabilecek bir çocuktur aynı zamanda. top sektirmek futbolda en gereksiz beceridir bence. ama mahalle de takan olur mu ? olmaz nitekim olmamıştı da hep ben geçerdim kaleye 3 tane sektirip.

rime of the ancient mariner

day after day, day after day
we stuck no breath no motion.
as idle as a painted ship,
on apainted ocean.
dizeleriyle beynime kazınmış muhteşem bir romantik dönem şiiri. iron maiden tarafından bestelenmiş bölümleri de vardır dinlenmesi tavsiye olunur.

of mice and men

Herkesin bir şekilde yalnızlığa mahkum olduğu Steinbeck'in ölümsüz eseri. 1992'de çekilen filmi de güzeldir izleyiniz efendim.

veysel sarı

17 aralık 2011 eskişehirspor kayserispor maçında ayağı kopmuşçasına yerlerde dakikalarca salya sümük sürünen, dışarı alındıktan saniyeler sonra deparla saha kenarına gelip hakeme itiraz eden çirkef oyuncumsu.

veysel sarı

çirkefin önde gidenidir.

sus söyleme

mutlu aşk yoktur, yoktur.

kayseri pidesi

develi cıvıklısı kayseride pide olarak değil, kıymalı diye geçer, oto sanayinin en başlı öğünüdür kıymalı.

kayseri pidesi

kayserililerin kayseriYE has olduğunu bilmedikleri pide türü.

hayrettin

(bkz: keşke olmasaydı)

piknikte mangalı yakan tip

Hasta olunca gönüllü refakatçi, düğünlerde gönüllü organizatör akraba eş dost çevresinde aranan kişidir. ve mangalı dayakar tabi ki.

lisede olmazsa olmaz erkek tripleri

gömleğini dışarı salmak vardı bizim zamanımızda; üniforma ne kadar dağınık o kadar ağır abi imajıydı bu. Birde okul üniformasının hangi konbinasyonlardan oluştuğunu bile bilmeyen (umursamayan da diyebiliriz) okula kahverengi pantolon, sarı gömlek pembe kravat şeklinde gelenler olurdu, liseli tripleriydi işte.

asus n61vg

ısınmayan ama ses gelen laptoptur kendisi. ilk aldığımda ara ara tıkırtılar oluyordu sonradan tıkırtılar daimi motor sesine dönüşmeye başladı.
yıllar sonra gelen edit: makinanın suçu yokmuş, fanlar toz dolmuş meğer. temizleyip yağlayınca sesten eser kalmadı.

zaman ilerledikçe değişmeyecek tek şey

(bkz: sözlükte popüler olmanın yolları)

leyla ile mecnun

dinamikliğini kaybeden dizi... umarım toparlar ilerleyen bölümlerde.

converse

VW firması türbanline adında türbanlıların da giyebileceği kalitelicoverse stayla ayakkabılar üreteceğini duyurdu.
(saçmalamanın verdiği dayanılmaz hafiflik)

leyla ile mecnun

çok bozdu acayip bozdu, öyle böyle bozmadı çok fena bozdu, öyle bir bozdu ki önünü alamadık. bozdu bozdu bozdu, artık bozmak dedik, yine bozdu... *
edit: seri eksi veren ibne hicivden anlamaz mısın ?

converse giyen türbanlı kız

gittim geldim hala troll mü dolu burası arkadaş hiç mi bir gelişme olmaz ?
http://www.incicaps.com/r/siklemiyoruz.swf/