bugün

entry'ler (115)

didier drogba

Dün gece bende bıraktığı aptal siritma ifadesi sabah uyandığımda hala bendeydi ve hala devam ediyor.

izlerken sigara yaktıran filmler

Kesinlikle zindan adası. Di caprio sigarayı yaktığında sizin de canınız çekiyor.

didier drogba

Bugün ki maçta attıgı golden sonra yanımdaki adam su sozlerle yarmistir.
-Drogba'nın isim patenti alındı mı acaba? Alınmadıysa ben kot markası olarak aliyim.

matematikten allahı ispatlamak versiyon2

Değersiz dediğin sonrada olum sonrası hayata inandığın için yanlış önerme.zira Değersiz dediğin hayat olum sonrasını birebir etkileyecektir.

onur recep kıvrak

Galatasarayimiza gelirse çok sevindirecek olan kaliteli kaleci.zira seneye yabancı sınırlaması geliyor.kalecinin Türk olması iyi olur.

herkes severken nefret edilen şeyler

Soğan.zira herkes soğansiz yemek mı olur derken ben nefret ediyorum soğandan.

sözlük yazarlarının itirafları

Okuduğum bölümü sevmiyorum.
Siyasetten nefret ediyorum.her siyasi görüş barıştan kardeşlikten insanlıktan hoşgörüden soz ederken hepsi sosyolojik bir biz grubu oluşturup digerlerini otekilestiriyo.
Soğan ve sarımsak yemiyorum.agzi kokan insanlardan uzak durmaya calisiiyorum.
Sanırım bir sosyofobigim.
Hiç sevgilim olmadı.yalnizliga alıştım.
Çok sigara iciyorum.

yakışıklı futbolcular

(bkz: gerard pique)
(bkz: ibrahim toraman)

rekabet hukuku

Uyumlu eylem , anlasma, kartellesme, hakim durumun kötüye kullanılması gibi rekabet ihlallerinin önlenmesi amacıyla oluşturulmuş hukuk dali.son yıllarda oldukça popüler bir alan oldu.samsung ile Apple şirketleri rekabet hukuku nedeniyle sık sık davalık olmaktadır.hatta bu firmalar arasındaki rekabete ornek bir karikatür vardı.apple on sırada oturan çalışkan ogrenci, samsung onun sıra arkadaşı kopyaci, Nokia ise arka sırada oturan ders gecmek için çalışan başarısız ogrenci olarak gösteriliyordu.birde Sony vardı orta sırada oturan kendi kendini idare eden ogrenci.

2 yıllık üniversite okuyanların boşuna okuması

Zaten bir isi varsa ( örn:hemşire) maaşında ekstrası olur.

evi yazlığı arabası parası olmadan kız arayan tip

ögrencidir.net

lahmacun yiyebilen ilkel bir sevgiliye sahip olmak

Ben de nie hiç sevgilim olmadı diyordum.meger sorun lahmacunmus.vay anasını lahmacun yemekte ilkellik oluyormuş ya pes!!

iz bırakan kitap cümleleri

.... adamsa ben adam olmayacaktım.
(bkz: aylak adam)

seni seviyorum

Cinsel anlamda hiç söyleyemediğim.vay anasını şimdi düşündüm de ne sap biriymişim ben.

wesley sneijder

Ne kadar Galatasaray'a geldigi için sevinsem de beşiktaş macında adam oyuna girdi, ayağına top bile değmedi, 25 bin Euro para aldı.garanti ücreti hiç saymıyorum.25 bin Euro Türkiye'de 2500 tl maaş alan birinin 2 yılda kazandığı paraya tekabül ediyor.ben böyle adaletin!

yazarların takım tercihinin nedenleri

Abi özentisi ve galatasarayimin çocukluğumda başarılı olması.
(bkz: UEFA kupası)
(bkz: 4 sene üst üste şampiyonluk)

fatih terim

Kendisi elit teknik direktörler forumuna davet edilmiş. Kendisini kutluyor ve galatasarayimizin basında nice basarılar kazanmasını diliyorum.

felipe melo de carvalho

Gelsin artık gelecekse sıkılmaya başladık. Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Ama gelirse iyi olur tabi.

teoman denilince akla gelenler

(bkz: Güzel bir gün ölmek için)

online olan 32 basamak üstümdeki yazar sevgilimdir

(bkz: balon joje)