bugün

entry'ler (83)

kadınlar deniz gibidir

belli dönemlerde içine girilir.

yaratıcı dükkan isimleri

pilavstation.

hocaların suratına haykırılmak istenen cümleler

keassssssssssss, senin karını .ikerim karınııı!

xhamster com

işemeli sıçmalı ayinlerin bol olduğu site.

gecenin 2 sinde çatır çutur sıçan yan komşu

(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

yoğurt pulbiber nane karışımı

insanı cırcır eden karışımdır.

ferrarisini satan bilge

bir "tofaşını kiralayan evliya" değildir.

rte fuhuşu övse olacaklar

"biz fuhuş yapmasını da iyi biliriz, ne diyordu müdür kemal? dildo kullanmaz diyordu. kişi başına düşen dildo miktarı üç nokta yediyüz yirrrmi altıııığğğ. biz doggy styl'ı getirmiş bir hükümetten bahsediyoruz. bırakın 50lerdeki misyoneri, kurtulun artık 31'den. hedeeeeeğf altmış dokuuuuz"

anne ve babanın ismini karıştırıp çocuğa koymak

mehmet+melda= meme.

hatırladıkça iç burkan garibanlık anıları

90lı yılların ortalarında ekmek arası salçaların çılgın attığı dönemde hamburger yemek statü göstergesiydi. o zaman bana uçuk bir şey gibi geliyordu hamburger yemek. bi gün hamburger yiyebileceğimi hiç düşünmezdim. zaten yemedim de. süleyman diye bi çocuk vardı. ailesinin hali vakti yerindeydi. hergün hamburger alırdı bende onu izlerdim çok mu zevk alıyor acaba diye. huzur gazozu vardı bir de. sınıfta yanyana oturuyoruz öğretmen daha gelmemiş. başladı hamburgeri kemirmeye. 2 ısırık aldı ve "bıktım a.q hamburger yemekten" bakışı atarak bana uzattı. daha 10 yaşındaydım ve açtım ama canım istemiyor dedim. kullanılmış bir mendil gibi sıranın altına attı. ona belli etmeden hayretler içerisinde sadece şunu düşünüyordum : " bi insan nasıl böyle şirin bi hamburgerden bıkabilir"

lay lay lom galiba sana göre sevmeler

insanı ağlatan, duygulu hislere tercüman olan kült bir parçadır.

http://www.youtube.com/watch?v=kQIXpx7CXC4

sözlük yazarlarının yaşama amaçları

aşk afedersin.

bakari sagna

7 kedi götündedir.

viski

bi elma suyu değil.

yalnızlık belirten cümleler

bi bakalım rehbere kimler varmış.
bi bakalım dolapta ne varmış.

kız kavgasına bir leğen suyla müdahale etmek

hortum tutulmaması sebebiyle eksik kalmış müdahaledir.

kastamonulu çılgın hüsnü

sırasıyla abiye, pide, torna işlerine giren fakat bu sektörlerde aradığı sıcaklığı bulamayarak müzik dünyasına geçiş yapan sanatçıdır. 2013'e damga vuracak bir albüme imza atan kastamonulu çılgın hüsnü ilhamını kamyon şoförleri, halaybaşları, kabzumallar, atanamayan öğretmenler, az acılı insanlar, dul ve yetimlerden alıyor. "memur olacaktım" isimli albümünde şu parçalar yer alıyor:

arabam tüplü, kadınım yüklü
kefenime cep diktirdim
haydi koçum
tek maçtan yattım
sevgine işerim
evinden aldıracam
kirada oturmam
hani gardaştık
etme gülüm yersin şamarı
vurdu kader
jöle yoksa limon sür
acılı günler
de get gavat.

helada sıçarken komşunun ortalığı ayağa kaldırması

başıma gelmiş ve kimsenin başına gelmesini istemediğim rezil bir olaydır. efenim üniversitenin son sınıfındayken yeni bir eve taşınmıştım. alt katta yaşlı bir şizofren teyze oturuyor. kocasını öldürenlerin üst katta oturduğunu zannediyor garibim. haberimiz yok tabi bundan. benim ne güzel bokum gelmiş helaya gidip sanatımı icra edeceğim. helaya girdim, girer girmez musluğu açtım çünkü su sesinin yellenme sesini bastırması gerekiyor. tahliye işlemi de ufaktan başlıyor su sesini duymayla birlikte. derken kadın havalandırma boşluğuna sopayla vurmaya başlıyo. çıldırmış gibi bağırıyor. tuvalatin giderinde sorun varmış, akıtıyormuş alt kata. kadın bunu bir tehlike olarak algılamış. kendisini öldüreceğimizi düşünüyor. bütün apartmanı inletiyo : "beni tuvalet suyuyla öldüremezsin bomba at bombaaağ" diye. kahrol düşman al sana bomba demek isterdim ama müsait bi durumda değildim. bi yandan ıkınıyorum işlem tamamlansın diye, bi yandan gülüyorum ama içimde bi tedirginlik var, sonuçta sıçarken saldırıya uğruyorsun. yüzüm gözüm mosmor olmuş utançtan. apartman ayağa kalkıyo. arkadaşlar kapıya vuruyo olum bişey mi yaptın diye. yok olum ne yapıcam lan sıçtım sadece diyorum. olaylar olaylar. üst komşu geldi "bu kadın deli çocuklar sizinle çok uğraşır daha" dedi ve kadının durumunu anlattı. arkadaşların kısık gözleriyle beni süzüp kıkırdamaları da çok haince bir davranıştı tabi.

bokla çalışan araba

müshil fiyatlarına zam getirtecek arabadır. var öyle arabası olan arkadaşlarım.

hoşlanılan kızı burnuyla oynarken görmek

burun bokunu kazıyan kızın özeline ortak olma anıdır. koltuğun kenarına sürmesi dileğiyle.