bugün

entry'ler (17)

oylama yaparken 10 saniye kuralıı

Neden hala böyle saçma kurallar var?

sevmediğin insana saygı gösterir misin

Ciddi bir şekilde soruyorum, saygı göster misin?

bir erkek bir kadını küçük düşürmemek için

Elinden geleni yapmadığı sürece, büyüyemeyecek, olgunlaşamayacak, kızmayın dostlar ama bu çark böyle işler, kadınlar bize emanettir, onlara taciz ettik, onlara küfür ettik aşağıladık, yapmayın demiyorum, görmezden gelin; hata yapan kadın hatasını elbet anlat.

Şiddet çözüm değil.

akp neden yılmaz özdil e dokunmuyor sorunsalı

Yılmaz nedense tam olarak gündeme oturamıyor, mesela Ahmet Hakan'ın hdp vekilleri ile fotoğrafı patladığı vakit ile köşe yazıları aynı zamana denk gelmişti, Yılmaz ise sadece yazıyor, Yılmaz işini yapıyor, Yılmaz saldırmıyor, Yılmaz'ı sevmiyorum, ama bu yazıyı okuyorsan sana fikrine ideolojine saygı duyuyorum Yılmazcım.

gecenin duvar yazısı

görsel

unutulmaz film replikleri

yalnız gif' te ki yazı film repliği değil, ben de özledim dizisinde ki müziğin sözleri.

tayyibin başkomutan olmadığı gerçeği

buyrunuz hakaret hakaret hakaret nereye kadar böyle gideceksin dostum.

bülent ecevit üniversitesi

şahsen bana da bilgilerini paylaşırsanız çok mutlu olurum.

sosyotrend

Aslında programın süresini 2 saat yapılması hakkında çok istekli yazılar görüyorum ama bu yanlış fikir. Bu adamların kabuğu tekno- siyaset ve bu kabuk taş çatlasa bir konu üzerinde 1 buçuk saat konuşulur. Ahmet Ersan'ın son 5 dakika sıkıştırmaları olmasa aslında 1 buçuk saat sonunda zaten konu biticek, olay orda biticek. Yani sürenin en ideali 1 buçuk saat gibi.

ahmet ersan

dostlar ver arkadaşlar bu ülkemizin güzel ve güzide insanlar, hepinizi sevgili dolusu bir gece bir program diliyorum.

zonguldak beü kazandım bilgi verir misiniz

zonguldak bülent ecevit üniversitesi maliye bölümünü kazandım, zonguldak'lı dostlarım yardım eder misiniz?

gelecekteki eşe not

güzel bir gelecek için benimle olucaksan kapım sonuna kadar açık.

onikinci nesil gelsin

merhaba ben onikinci nesil, söylemekten utanmıyorum.

zonguldak beü kazandım

Yardım bekliyorum beyler okul kampüs falan fişmekan hepsi hakkında.

sümeyye vs melisa

Sümeyye muhafazakar, Melisa ise sosyal demokrattır aksini savunan ise Ceren'dir.

sümeyye vs melisa

Sümeyye muhafazakar, Melisa ise sosyal demokrattır aksini savunan ise Ceren'dir.

direksiyonu iki eliyle çeviren erkek

Direksiyonu iki eliyle çeviren erkek manikür pedikürde yaptırıyordur.