bugün

entry'ler (56)

morpeynir

yazar olma yolunda yedinci nesil çaylak hoşgelmiş.

sözlükçülerin formspring sayfaları

http://www.formspring.me/hellisnothot

sorun len eğelendirin.

sevgililikte kavganın gerekli olması

takıntılı insan düşüncesidir. hatta ilişki başladıktan sonra geçen birkaç ay sonunda her şey yolunda gidiyor ve hiç kavga edilmemiş durumdaysa bilerek kavga bile çıkartabilir.

the genius

uludağ'ın enteresan yazarı. bu adamı veya kadını artık cinsiyetini bilmiyorum. sözlüğe yeni geldiğinde farkettim ve takip etmeye başladım. fakat bir süre sonra ortadan kayboldu, sonra yeniden geldi ve bu hala devam ediyor. uzaylılar tarafından kaçırılıyor olabilir fakat ama o bir idol, o ''the genius''.

inci sözlük

çapulcuların mekanıdır.

16 mart

162 yıl önce bugün öğretmen okullarının açıldığı tarihitir.

sözlük eko

yazarların kendi emeklerini ve sözlüklerini nasıl sahiplendiklerini mükemmel bir şekilde gösteren sözlük olmuştur ve örneği görülmemiş bir olaya imza atarak sözlüğü yeniden açmışlardır. bundan sonra yola daha emin adımlarla devam edecekler.

jack torrance

eko sözlük açıkkene burak nickiyle yazan şimdilerde uludağ'a buyurmuş 7. nesil yazar adayıdır.

misafirlerin evin bilgisayarına bulaşması

bir de küçük çocuk olur bunlar. ''bilgisayar var mııııeeeeaaaa'' nidalarıyla deli ederler.

ben başkasını seviyorum

mesela yakın bir arkadaşınızdır. fakar uzun süredir içinizde ona karşı engellenemez bir aşk vardır. sonunda birgün cesaretinizi toplar karşısına geçer ve ''sana aşığım'' dersiniz yüzünüze anlamsız anlamsız bakar ve ''ben başka birini seviyorum'' der işte o anda yaşanabilecek en berbat duygulardan birini yaşatan cümledir.

3d maç yayını

japonya'da olan dünya basketbol şampiyonasında japon televizyonun yaptığı olaydır.

sözlük eko

bugün disko kralı'nda olacak sözlüktür.

homeless köpek ile sokak köpeği arasındaki farklar

homeless köpek evden atılmıştır gidecek bir yeri yoktur fakat sokak hayatına da alışık değildir ve çok dayanamaz fakat sokak köpeği hayata karşı duruş olarak sokaklardadır gönül adamıdır,pardon köpeğidir.

afyonkarahisarli yazarlar

goca afyonlu veya normal afyonlu olmak üzere çeşitli gruba ayrılırlar.

sözlük yazarlarından aforizmalar

eğer yeteri kadar kıvırtırsanız birileri sizi farkeder.

yılbaşı ağacı adı altında evine put sokan insan

büyük ihtimal marketten alırken kutunun dışındaki etiketine falan yanlış bakmıştır yoksa putla çam ağacı nasıl karıştırılır.

uyusturucu maddeler

fringe dizisinin s2e6 sında başkalarının düşüncelerini çalarak kendi beynine yönlendirmek bu katagoriye sokulmuştur.

hayvanların en güzeli

kuşkusuz tapir dir ve her kim ona dil uzatmaya kalkarsa lanetlenir.

türkiye nin askeri gücü efsaneleri

ilk ve orta okul seviyelerinde çok geyiği dönen konudur.

- ya oğlum zaten bizim ordu dünya'nın en güçlü ordusuymuş.
- tabi oğlum mesela burdan amerika'ya bi dalsak alırız oraları.

çirkin kız tarafından hoşlanılmak

hoşlanan kişinin çirkin olması sebebiyle siktiri çekmenin dayanılmaz hafifliğini bünyeye yaşatan olaydır.