bugün

entry'ler (39)

biriyle çıkarken dikkat edilmesi gereken şeyler

ilk buluşmada dikkat edilmesi gereken şeylerdir. Kişilerin birbirinden etkilenmesi için gereken koşullardır da diyebiliriz. Kişiden kişiye değişen yargıdır.

hoşlandığını belli etmek istememek

O atmadan mesaj atmayayım, o aramazsa ben hiç aramam demek ve bütün gün mesaj beklemek, başkasından bahsedilince birden gerginleşmek ve kızların girdiği triplerin genel adıdır. Erkekler nedense belli etmeyi istememek gibi şeyler yapmazlar.

guiza gol atınca şikeyi anladık

Gündemi sarsan şike meselesiyle ilgili söylenen bir söz. Takımıma sahip çıktığım halde beni bile kırmış geçirmiştir.

korku filmlerinin korkunç olmaması

Hevesle izlemek için beklediğiniz korku filmlerinin izledikten sonra insanları hüsrana uğratmasıdır. Açarsınız izlersiniz, ağzınızdan dökülen cümle: '' Bu muydu ya ee bu hiç korkunc değildi ki olur. ''

parklarda bağda bahçede sevişen çiftler

Sinir olunulası sevgili çeşididir. Bu insanlar konusurken bile birbirlerine eğilerek, yakın temasla konuşurlar. Her an ayak üstü seks yapacakmış gibi bir tavırları vardır. Etraftaki insanların ayıplamalarına ya da tepkilerine aldırmazlar. Fakat yiyişirken tepki alarak, bulundukları ortamlardan kovulurlar.

küçükken paradan daha değerli olan şeyler

tasolarım, oynadığım oyunlarda milleti kökerek aldığım kazandığım futbolcu kartlarım ve bisikletim . Kızlar ip atlardı, ben bunları oynardım. Anormalliğimi ortaya koyan bir durum..

babaların en sevilmeyen lafları

Sinirli bir anında,
- bunu kim yaptı nasıl oldu sana soruyorum cevap ver
-valla bilmiyorum
-birşeyide bil ya anlamıyorum ki böyle anne babadan siz nasıl böyle oldunuz?
-ne alaka baba ya?
-sus bana cevap verme saygısız.

sürer gider.

dünyada en çok muhabbet açan cümle

senin bir sevgilin vardı noldu ona? Bu lafla beraber içini kusmaya hazır bekleyen arkadaşınız size her seyi anlatacaktır.

bir erkeğin kurabileceği en güzel cümle

sana çok aşık oldum,nolursa olsun seni seviyorum senden başkasıyla kendimi düşünemiyorum
Benimle evlenirmisin.

(bunu bana diyene can kurban)

seksten sonra söylenen sözler

eh işimiz bittiğine göre ben gideyim artık. Sen kalkma ben giderim.

seni seviyorum ve özür dilerim diyebilen erkek

tapılası erkektir. Egolarını bırakıp, hatalı olduğu yerde kabul eden şirinlik abidesidir. Böyle bulursanız bana yönlendirin dediğim erkektir.

ne bakıyosun lan

erkekler ve mahalle delikanlıların arasında kavga cıkmasını tetikleyen anahtar cümledir efendim. Bunun akabinde kavga başlar.

ben onu yanlış tanımışım

hayal kırıklığına uğrayan insanların birbirine sövmeden ya da birbiri hakkında kötü konusmadan önce genelde kullandıkları söz.

ayrılıktan sonra atlayacak kucak aramak

Genelde kızların yaptığı hatalardandır. Ayrılıktan sonra bana erkek mi yok sendromuna girilir. Kızlar her konuştuğu erkeği ona yazıyor, ondan hoslanıyor falan zanneder. Bi başka durumda erkekler için geçerlidir. Bekarım, alayına bakarım mantığıyla biten ilişkiden sonra one night stand ya da önüne gelen kıza asılma olaylarına girer.

dizilerdeki mantık hataları

görünce yarılmaktan kendimi alıkoyamadığım, dinle sevgili dizisindeki renksiz ekran telefonun iphone melodisiyle çalmasıdır.

sinem kobal ın oyunculuğu bırakması

bugün öğrendiğim haberdir. Rahşan Gülşan yazısında insanların Sinem Kobal' ın oyunculuğu bırakmasını ülke çapında sabaha kadar halaylarla kutladık demesinden bahsetmiştir.

birinden msj beklerken o hariç herkesin msj atması

sıkça başa gelen durumdur. Birinin sizi aramasını ya da mesaj atmasını günlerce beklersiniz. Her çalan telefona o diye koşarsınız ama ne hikmetse siz mesaj beklerken bütün gereksiz insanların size mesaj atası gelmiştir. Hevesiniz kursağınızda kalır.

çocukken yapılan psikopatlıklar

muhabbet kusunun kuyrukları gereksiz zaten kötü duruyor diyerek iki kuşumuzun da kuyruğunu kopartan nitekim kuşların ölümüne yol açan kardeşimin yaptıklarıdır.

patlak olduğu halde kaşarlığı kabul etmeyen kız

belkide kaşar olmayan kızdır hata yapmış sevdiğiyle olmuştur. beyninin nereye kaçtığını merak ettiğim yazarın açtığı başlıktır. Ülkede her bakire olmayan kaşarsa şuanki genç nufusun yarısından fazlası kaşar. Hatta namuslu kız yok ülkede. Hadi bunu geçtim ozaman Amerika da yurt dısında bir tane namuslu insan yok. Belki o kız kaza geçirdi, raporu var başına bir şey geldi tecavüze uğradı. Biliyor musun o insanın neler yaşadığını? O biriyle olurken nasıl kaşar oluyorsa onun bekaretini alanda o. ç olmuyor mu? Bizde böyle başlık açalım ozaman. Böyle çifte standart yok kardeş. Ha, eğer kız bakire değilim deyip önüne gelenle birlikte oluyorsa kaşarın dik alasıdır o ayrı. Ama gözünüzü seveyim 2011 in türkiyesinde demeyin böyle saçma şeyleri.

ayrılırken sevgiliye söylenebilecek en kötü söz

seni hiç sevmedim yada seninle oynadım seni aldattım sevgiliye söylenebilecek en adi sözlerdir..