bugün

usta* oyuncu sinem kobal'ın artık dizi veya film çekimleri için kamera karşısına geçmeyecek olmasıdır.

--spoiler--
kobal, kendi yapım şirketiyle televizyonlara program satacak ve özel projeler harici kamera karşısında olmayacak.
--spoiler--

hepimizi derinden vuran bu habere elbette sevinenler de olacaktır. ne de olsa türkiye'nin yetiştirdiği ender yeteneklerdendir kendisi.

(bkz: sinem kobal ın o muhteşem oyunculuğu)
(bkz: sinem kobal en iyi oyuncudur)*
şükür duasına çıkmamıza sebep olabilecek haber.*
sevgilisi arda turan'ın küçük sırlar dizisinde oynama sana 3 katını vereyim demesiyle ortaya çıkan hede.
tez zamanda kutlamalar şenlikler yapıla! çocuklar gençler anneanneler babaanneler herkeşler sokağa döküle! kurbanlar kesile!
hangi oyunculuğu? şeklinde dumur olduğum vaka.
zira ben kendisinde oyunculuk namına hiçbir yetenek göremiyordum.
artsın eksilmesin, tartsın dökülmesin, hepimize geçmiş olsun.
beni hüzünden hüzüne fırlatmış karardır. lan hangi oyunculuk? oyuncu muydu ki bırakabilsin. ha illa ki 'öyleydi' deniyorsa da yerinde karar vermiş. alnından öpüyoruz.

edit: yazmayı unutmuşum; yeniden dönmemesi dileğiyle.
Bundan böyle 25 Temmuz'un Ulusal Silkeleniş Bayramı olarak kutlanmasına neden olur.Birkaç gündür bir durgunluğum vardı, buymuş meğer...*
(bkz: yastayız)
sevindirici durumdur.
başlık asılsız bilgiler içerdiği için mahkemede delil olarak kullanılacak ve başlık silinecektir.

suç:sinem kobal ve oyunculuk kelimelerinin bir cümlede kullanılması

kaynak: madde 223: sanatçı hakları. oyuncu olmayan çapulçuları oyuncu tanımıyla halka mal etmek.

(bkz: önce güldüm sonra verdim cezanı) *

not: avukat tanıdıklarım var, bilinsin yaniğ.*
bu sıcaktan yapış yapış olduğumuz boktan havalarda tek sevinç kaynağım olacak haberdir.
kaptanın kesin parmağı vardır bu olay da.
isabet olmuş.
kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi bir haber.
ardından küçük sırlar dizisini bitirecek olaydır. ailecek seviniyoruz, evde bir bayram havası.
çok yerinde bir harekettir. inşallah bir öncü olur.
bir diğeri için ;
(bkz: bergüzar korel)
Yeşilçam için mutlu haberdir.
(bkz: yastayız)
hollywood ağlıyor, nolan kardeşler tedirgin!
tarantino yeni genç yıldızını aramaya başladı!
tv ekranlarında en uzun süre öpüşmeme rekorunu kırdıktan sonra kıracağı başka rekor kalmadığını anlayan sinem'in aldığı doğru karar.
dualarımız onunla.kaybediyoruz galiba ühüüüüüüüüüüüü ühüüüüüüüüü.
isabet olacak . çok iyi , çok güzel olacak eylemdir. . Sinem Kobal kim lan ? Bıraksa da kurtulsak.
arda turan'ın bugüne kadar memlekete yapmış olduğu en büyük iyiliktir.

(bkz: evinin kadını çocuklarının anası olacaksın)
herhalde şimdiye kadar içinde bulunduğu dizi,film ne varsa teker teker izleyip, ben kendime oyuncumu diyorum deyip ağlayarak verdiği karardır.