bugün

entry'ler (57)

hayvan soykirimi

bu kadar zamandır her sene bahsi geçen soykırım yapılıyor ve ben doğru düzgün yapıldığı taktirde ne insana nede hayvana bi zararı oldugunu görmedim. soykırım demek bidefa soylarını bulunulan yerden silmek tamamen yok etmek değil mi? ama hala bu kadar koç koyun ve dana varsa bu soykırım olamaz bence.
hayvan soykırımı lafı bence kurban bayramının anlamını ve nedenini bilmeyen kişinin söylediği doğru olmayan cümledir.

cebindeki tek parasi sahte olan insan

anlayışla karşılamak gerekir o insanı. zaten kazıklanmış. bi tekmede siz vurmayın.

sigarayi tersten yaktiran sarki

sigarayı tersten yakarken içe çekildiğinde iğrenç bir duman gelir. eğer şarkı yüzünden başa gelinmiş ise o şarkının allah belasını versin.

ayna karsisinda kendi fotografini cekmek

genellik le emo diye tabir edilen insan yaratık karışımı insanların yaptıgı fotograf çekme şekli.

bir gunde otuz saat uyumak

eğer derin uykuya geçilmiş ise 24 saatte 30 saatlik uyku uyunabilir. gerçi böle bi uyku sadece ayılarda olan bi özellik.

baş örtülü kızlar kasetimi almasın

bu sözün atatürkçülük le hiç bir alakası yokki. sanki atatürk karşıydı!

kosarken vuuuuuuuuuuuu diye ses cikarmak

bizim sokak veletlerinin yaptığı eylemdir. herseferinde birini yakalayıp neden bağırdıgını sormusumdur ama cevap verene rastlamadım hiç. çocuk işte.

eski sevgiliye edilen beddualar

inşallah bundan sonra orgazm olamazsın!

çamaşır makinesi

otistik teşhisi yapabilen alettir.

babanın horlaması

çoğu babanın yaptığı bir eylemdir. benim babamda horlar ama horladığını söyledipğim de ''saçmalama ben horlamam'' der. geçenlerde sesini kaydettim dinlettiğimde sahte bu demişti.

senin icin karisini memnun edemiyormus diyorlar

*senin çin karısını memnun edemiyormuş diyorlar doğrumu?
- kim demiş ya nerden çıkartıyorlar?
*vala tüpçüyle bizim manav diyor.
-onlar nerden biliyormuş lann?
*valla ben bilmem.

iş arayandan çok işçi arayan olması

doğru bi cümle. dükyanlara bakıyorum çogunlukla eleman aranıyor yazıyor.tabi bizler okumuş insanlarız, bizler üniversite okuduk, bizler okul sıralarında diz çürüttük, biz eleman olamayız.

votkali bira

süper bişeydir 14 kişi denedik 30 dk sonra herkes kendinden geçti. net olarak hatırlamıyorum. bi ara kavga ediooduk sonrada 2 kale maç yapmaya başlamıştık.

mahalledeki bilgisayar sahibi tek çocuk

artık bu durumu şöle deiştirebiliriz. mahallede bilgisayara format atmasını bilen tek çocuk.

tecavüze uğrayan kadının yapması gerekenler

tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak.

çubuk kraker

derslerde yemesi zevkli olan gıda maddesi.

sozlukteki okuzler

oküz deyip geçmeyellim bence. öküz olmak onların suçu değil insanlığın suçu.

cetvelle cizilmis hissi uyandiran sehirler

google earth'te parisi görmüştüm gerçek tek cetvelle çizilmiş gibiydi.

şehirler arası yolculukta çile çekmek

eskişeihrden giresuna 12 saatlik yolculk yetmiyormus gibi arka koltuğa 2 yaramaz veledi bulunan kadının oturması çok felaket birşeydi! çocuklar durmadan oynaşıor ve sürekli sakız ciğniyordu. yolculuktan nefret ettmemin en büyük sebebi oldular.

2050 yılında girilmesi olası başlıklar

daha yeni türk lirasından sonra (dytl) en yeni türk lirasına (eytl) geçilir heralde.