entry'ler (54)

irem aradı hangi irem bilmirem

tarbacısı iyi olan yazar söylemi.

youreads

şu bilgi şurada dursun. ayrıca teknik yapısı tamamlandığında youreads fm le güzel müzikler dinleme fırsatı bulacağınız. sıcak ve samimi ortam.

küfürden uzak güzel paylaşımları keyifle okuyabileceğiniz yazabileceğiniz bir yer.

youreads

yakın gelecekte isminden söz ettirebilecek potansiyele sahip, sözlük görünümlü über katalog sitesi.

internette kaliteli içeriği cımbızla ayırdığımız şu dönemde benim için bulunmaz bir nimet oldu. kanallar ve katalog sistemi ince düşünülmüş detaylar. internette geçirdiğiniz zamanın boşa gitmediğini hissediyorsunuz. izlediğiniz filmlerin, okuduğunuz kitapların çetelesini tutabiliyor ve kendinize yeni listeler oluşturabiliyorsunuz. okuyacaklarım, izleyeceklerim vs hakkında sanıyorum bundan sonra youreads'ten fikir alacağım. olmuş burası.

şimdilik üye sayısının az olmasının getirdiği bazı dezavantajlar var tabi ki ama biraz hareketlenirse değerlenir oralar, benden söylemesi. bi arsa kapatın bence şimdiden.

http://youreads.net

1 aydır mesaj atmayan sevgili

yeni sevgili bulup çatır çatır mesaj atıyordur.

sözlük kızlarının problemleri

en büyük sözlük kızı problemi dolar, euro parametresi.

ayrılmak istiyorum diyemeyen sevgili

sen daha iyilerine layıksın diyecektir.

cehennemde çalabilecek şarkılar

ateşini yolla bana.

şapşal erkek çekiciliği

şapşik erkek iticidir net.

40 yaşına kadar evlenmem diyen erkek

40 dan sonra prostat olup evlenemeyecektir.

kıskanmayan kadın

sevmiyordur o yüzden kıskanma gereği duymuyordur. seven kadın kıskanır.

yazarların görmek istediği ülkeler

etiopya, kenya, tirinat

a massein in memeleri

(bkz: inek memesi)

amy anderssen in memeleri

bir kedicik memesi değildir.

sözlükten kız düşürme taktikleri

düşmek istemeyen düşmez. atomu da parçalasanız düşmez. hadi dağılın şimdi. kedi canınızı sizi

zall koş formatı sikiyorlar

zall uyan sol frame help diyor.

ofsaytı bilen kızdan korkmak

korkulması gerekendir. ofsaytı bilen kız, telefona erkek ismiyle kaydettiğiniz kızıda bilir net.

uludağ sözlük yalan atma yarışması

zall benim. dağılın şimdi

uzaktaki sevgilinin başka birini bulması

mesafelerle ilgisi olmayan durumdur.
uzak yakın farketmez bulan her türlü bulur. aynı yerde olup başkasını bulanıda gördüm. yurt dışında olup sadık kalanıda gördüm. aşk mesafeyle değil yürekle ölçülür. mesefaler birbirine kenetlenmiş iki kalbi ayırmaya yetmez. an gelir onun can acıtan hasretini bile seversin.
ama arada gerçek bir aşk yoksa 7/24 siyam ikizi gibi gezsen gene olmaz böyle bir versus.

bir zall atasözü der ki

zall kim? patagonya'nın zabıta amiri mi?

beyaz tenli ela gözlü kızıl sakallı erkek

görünce kaçılası erkektir. ne o öyle primat gibi.