bugün

entry'ler (45)

kendini güzel sanan çirkin kız

Seksepalitesi olmayıp dışa vuran kız.

üniversitede parayı kontrol edememek

haftanın ilk üç günü bolluk bereket içerisnide geçen "sigara çay kahve kola yemek yemek yemek yemek ohhh eller havaya"
sonra ki 4 gün fıssssss sesini duymamıza neden olan tipik insan modeli.

pkk lı da olsa insan insandır

yaşanmış bir hikaye babamın ağzından: "mahkeme salonuna gelmeden önce hakim af yasasından yararlanmak isteyen terör örgütü üyesinin af dosyasına göz gezdirir. Dosyada bir çok kanlı eylemin planlayıcısı olduğu bir çok çatışmaya girdiği askere nasıl pusu attığını mühimatların nerede olduğunu yer yer göstermiştir ifadesinde. Dosyada bir şey fark eder XXXX senesinde XXXX Şehrinde eşini kaybeden hakim yer zaman mekan olarak örtüşen saldırıyı çok ayrıntılı bir şekilde anlatmıştır. Hakimin eşi o saldırıda ölmüştür. Duyguları ve Sorumluluk arasında kalan hakim yapması gerekeni yapmıştır. Yasayı tarafsız şekilde uygulamış terör örgütü üyesine gereken cezayı vermiştir." anlatımı bittikten sonra bana döndü babam "sen ne yapardın?" dedi babam bana bakarak.
Acımazdım alırdım kellesini dedim.
Karşındaki her ne olursa olsun önce insan dedi
Ne yani eşimi öldürmüşler insan mı diyeceğim dedim
Eşit yargılanmanın feleği de bu dedi .

dayak yiyen adamın yardımına koşmak

9 tehlikeli hareketten biridir.

denizli

kızı, tozu,horozu ile ünlü ildir. gerçekten çok tozludur. özellikle şu son 6 senedir.

counter-strike oynarken daha da anlam kazanan program.

çocuğunuz gerizekalı ve çalışmıyor

ebeveyn de ki aşırı öz güven patlamasıyla çocuğu alçaltan cümle yapısı.

ana avrat düz gitmek

insan ruhunu rahatlatır dinginleştirir sakinleştirir. Aşk acısı ve bilimum acıları kısa süreliğine unutturur ayrıca konsantrasyonu arttırır. Zevkli ve hızlıdır " http://www.youtube.com/watch?v=PuvP3_ZcWCU "

eski sevgilinin adı

telaffuz ederken "ulan adını söylesemmi söylemesemmi?" karmaşasına sokar can sıkar her halukarda. Her halukarda eski olan sıkıntıdır.

elektirik faturasından 50 lira vergi alan hükümet

"hırsızlık yapmayın. Hükümet rekabetten hoşlanmaz" sözünde olduğu gibi tekelci sisteme sahip bir devlet var aslında.

ramazan ayından nefret etmek

toplu alanda yürürken oruç tutanlarn olduğunu unutup su ıçerken tanımadığınız birınden kınama uyarısı almak aynen şu şekilde :
Oruç tutan amca "cık cık cık terbiyesiz"

mahallede dokuz aylık oynayan nesil

dadından yenmez!

türkiye abd tarafından işgal edilse olabilecekler

elbet bir yerde 'ince memed' vardır!

çocukken inanılan abuk subuk şeyler

annemannem yeni çek-yat almıştı baya küçüktüm kuzenlerle üstünde zıplamaya bayılırdık anneannemde "zıplamayın bomba var" der bomba patlar derdi .
Çok saftık .

gam kenarı

bazı şarkılar vardır ya ulan tam beni anlatıyor beni yazmış dersiniz ve duramaz tekrar tekrar dinlersiniz . Acınız yoksa bile acıtır resmen hayal ettirir yaşamayana. Yaşayan adama da eskiden ziyade şimdiyi düşündürür. Adı üstündedir zaten "eski" olandır . Eğer sevgiliniz varsa gerçekten mutluysanız ve şiiri çok dinlemişseniz "gam kenarı"ında geçen objeleri topladığınız fark ederseniz. Şiir o kadar etkilemiştir ki sevgilinizle çıktığınız bir yolda koridor tarafına oturduğunuzda "Gam kenarı bana kalsın dersiniz" yüksek sesle anlamsız bir şekilde kız arkadaşınız size bakar. Ne demek istediğinizi çözmeye çalışırken siz ona gülümsersiniz .

"...
bu bardaktan su içmişti
bu sandalyede oturmuştu
bu bankanın önünde buluşmuştuk ilk kez.."

Onuru, gururu bir kenara fırlatacak olan şiirdir.

grup sekste sadece bir kişiyle sevişmek

grubun dışında kalan kişilerin kendilerine "ben nerede yanlış yaptım" dedirtir.

kadınları çekici yapan detaylar

köprücük kemiği net şekilde belli kadın çekici kadındır..

tez yazmak

eskilerin (eski öğrencilerin) rivayetine göre eğitim hayatında bilinen en zorlu görev. hiç bir sınava sözlüye bütünlemeye benzemezmiş.

atatürk heykelinin üstüne çıplak oturan adam

"edebinle dur" sözünü bilmeyen bildiriltilmeye müsait kişidir.
Saygı ve ahlak çok zor iş

liseli kızların kavgası

erkeklerin çevresinde geniş bir halka oluşturarak zevk alarak izlediği kavga türüdür.
kızları izlerken American Güreşindeki kızlarla kıyaslar derecede yorumlar yaparlar.Normal bir erkek kavgasından daha acı acıllı olduğu düşünülür
erkekler buruna kafa atma (burnu kırma) hareketi oldukça meşhurken Kız kavgalarında uzun saçtan tutup alabildiğine çekmek yaygındır.
Kavga sebebi olarak
1. sırada erkek mevzusu
2. sırada ağır küfür (anladınız siz)
3. sırada yan baktın düz baktın gibi racon kesmesidir.

Kavga eden kızlar kavga esnasında gaza getirirseniz ortam 3 dk sonra çok daha fazla karışır.
izlemesi cidden zevlidir. Bir erkek için "Ölmeden yapılması gereken 100 şey" arasında kız kavgası seyretmek vardır.