bugün

entry'ler (556)

çanakkale de evliyaların yardım etmesi

(bkz: almanlar yenilince evliyalar da yenik sayıldı)

chp li namazı

Bakara makara süresi okusa sorun olmazdı halbuki.

bir fotoğrafla bütün ilgiyi üstüne çeken kız

Anlayamıyorum bir takım yazarlar saçmalama özgürlüğüne mi sahip yoksa yönetimden troll olmak için para mı alıyorlar..

erdoğan ı ve akp yi devirmek istiyoruz

Oncelikle; nah devirirsin..
Bilesiniz ki; kemalistim ve akp nin tasvip ettiğim neredeyse hiçbir politikası yok.
Aynı zamanda türk milleti için birlik zamanı,açılım sacilim saçmalığı yerine " korkmuyoruz pkk bitecek kararlıyız" diyen bir yönetici varsa yanındayız, recep bile olsa..

atatürk bugün yaşasa fransa ya kaçardı

Atatürk yaşasa yedi milyar düşmanimiz olmazdı orası kesin..

hala kürde kardeşim diyebilen türk

Faşist ruhlu arkadaş, türküm ve Kürt benim kardesimdir. Amerikan emperyalizminin kullandığı insanlardan kurtulunca yeniden hayatı güzelce inşa edeceğiz..

anayasa mahkemesi kapatılmalıdır

(bkz: bakkal mı lan bu)
vakti zamanında, akepe şeriatçı eylemlerin odağı olarak kabul edilip, demokrasi ayağına kapatılmayınca olaylar gelişti.. haklarıdır bence ''devleti kapattık, recep bey ne derse o'' deseler gıkı çıkmaz kimsenin..

45 dakka banyo yapan hayvan

(bkz: uludağ sözlükten soğuma sebepleri)

tc cumhuriyeti vatandaşı olan herkes türktür

bilale anlatır gibi anlatıyorum, bak şimdi : türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan herkes türktür nokta. ne kadar anlaşılır yazmışlar, nesini anlamıyorsun arkadaş.. burada belirtilen üst kimlik, sana aidiyetini sorgulatmıyoruz, nereli olduğunu umursamıyoruz, türk olacaksın diye dayatmıyoruz, türkiye cumhuriyeti kimliğin varsa türksün bitti..

başkanlık sistemi neden gerekli

Anayasa kararına saygı duymuyorum ama uyum sağlıyorum yerine anayasa ben ne dersem onu uygulasın diyebilmek için başkanlık sistemi gereklidir..

yeni akit

https://www.facebook.com/...538.1500376643&type=1

bucaspor un 92 doğumlarla maça çıkması

otuz yaşına gelmiş yetenek yoksunu topçularla aldığı puanlar ortada iken, bucaspor un gençlere yer vermesinden daha doğal ne olabilir sorusunu akla getirmiş hadisedir.

akp iktidara gelince kaybolan protestocular

--spoiler--
şimdiki iktidarın ise ilk fırsatta bu işi çözeceğine inanıyorlar
--spoiler--

dokuz yıllık akp iktidarı ve ilk fırsat..
yorum yok..

cumhuriyet milisleri

türkiye cumhuriyeti' nin yıkılıp parçalandığını görmeyen zihinler için anlaşılmaz durumdur. halbuki biraz zihin çalıştırsak, kıbrıs'ın elden gittiğini, doğunun elden çıkmakta olduğunu, abd karşıtı onurlu her insanın silivri'ye gitmeye aday olduğunu, tsk' nın başarılı personelinin rütbe alamadığını, dolayısıyla türk ordusunun güvenini yitirdiğini ve milis kuvvetlere muhtaç kalacağımızı, onurlu her vatandaşında bu duruma katkıda bulunacağını bilir. tarihte hep böyle olmuştur ve yine böyle olacaktır.

pkk ile hizbullah ın ittifak kuracağını düşünmek

''Hizbullah Basın Bürosu'' adına yapılan açıklamada aynen şunlar yazıldı:
Ancak genel anlamda, Kürt halkı açısından ve siyasal sonuçları itibarıyla bu çatışmanın her iki taraf için kazançtan çok zarar getirdiğini ve bu çatışmadan direkt ve dolaylı en iyi istifade edenin Kemalist rejim ve onun derin unsurları olduğuna inanıyoruz.
Hizbullah ''ortak düşmanı'' bu şekilde tanımladıktan sonra Öcalan'ın davetine de şu şekilde cevap veriyor:
''Ayrıca ateşkes, çatışmasızlık ve gerekirse halkımızın çıkarına olacak bazı konularda anlaşma dahil bir çok alternatife açığız.''
tek kelimeyle cehalet dediğimiz gerçek budur, hizbullah, pkk ile ittifak aramaktadır. salakça diye es geçilmeyecek kadar gerçek.

üç çocuk yapınız ama sevişmeden mümkünse

akp manifestosu.
başbakanı üç çocuk ister, bakanı seks yapmayın ister. çocuğu da seks yapmadan yapabilirsek aksıranA tıksırına kadar içeriz SABAHLARA KADAR DiYECEĞiM AMA YASAK SANIRIM..

partilere 24 yaş altı kişilerin giremeyecek olması

18 yaşında vatanı yönetecek kadroları seçmeye başla, 20 yaşında askere git, 24 yaşında hala genç hissedersen kendini, partiye git eğlen..
herşey götünden işliyor memlekette, bu durum neden düzgün olsun ki..

13 haziran 2011 de ağlayacak kitle

an itibarıyla da ağlıyoruz, akepe kazanacak diye değil, türkiye kaybettiği için..

tereddüt yaratan sigara ismi

(bkz: chesterfield) markayı kes.. ben sigarayı bıraktım bu sigaranın ismini söyleyemediğim için..

türkiye kupası nın hiçbir anlam ifade etmemesi

misal; ben hiç suşi yemedim. ortamda sorulduğunda '' çok büyütmeyin balık işte, bişey ifade etmiyor ki bana '' diyorum. halbuki hiç görmedim ki..
yersenn..