bugün

Tek başına yaşıyordur bir akşamlık patlıcan yemeği yapacaktır büyük bir patlıcan yeterlidir. * *
eğer yanında patates ile domates almadıysa şüpheyle yaklaşılması gereken durumdur.
yemektir. ama asıl sorun hangi ağız aracılığıyla yiyeceğidir.
patlıcanı itinayla ölçüp biçerek seçiyorsa yemek dışında kullanacaktır.
(bkz: manavdan tek bir patlıcan alan kadın)
Tek kişilik karnıyarık yapmak olabilir.
patlıcan musakkaya 1 patlıcan eksik gelince komşudan almaya çekinmiş kızdır. *
Tek başına yaşayan kızdır, içiniz pis arkadaş.
şiir yazacaktır.
tek başına yaşıyordur. türlü yapmak için gerekli bütün malzemeler evde buzdolabında vardır. bu kadar fesat olmayın. *
tek basina yasiyordur
sadece bi tane patlicana ihtiyaci vardir
cani istemistir almistir

yahu ne kadar cirkin, ne kadar pis dusuncelisiniz ya...
herkesin aldığı kendinedir, sizenedir, bizenedir. sapıklığın lüzümü yoktur.
Flip flop flip flop..........

Efektler renk katacaktır hayatına!
avrupa'da anormal gözlerle bakılmayacak kızdır kendisi.

o günkü ihtiyacı ne kadarsa, o kadarını alır. ertesi gün de ihtiyacı olduğu vakit yine gelir bir tane alır.
yemek yapmaktır. erkekler olarak utanmalısınız abicim. ben utanmam unumu eledim eleğimi astım siz utanın artık nasıl davranıyorsanız patlıcanı size tercih ediyor lan kız.
o patlıcanı her açıdan yiyecek olan kızdır, uçkuruna düşkünler de pişkin pişkin arkasından bakarlar.
Yaklaşık kırk çeşit yemeği yapılabilen bir sebzenin alındıktan sonra kullanılma amacının bu denli kesin bir şekilde kestirilebilmesi ve bu ihtimalin yüksek tutulması yalnızca türk milletine özgü bir düşünce biçimidir.
(bkz: patlıcan közlemesi)
kendi basina yasayan ve cani imam bayildi çeken kizin amaciyla aynidir.
imam bayıldı yapacaktır.
Vajinasının içerisine sokacak hali olmayan kızdır, ''fesat düşünmeyelim'' dediğim hemcinsimdir. Evde, kendisine bir tür patlıcan-yemeği yahut imam bayıldı yapacak olan kızdır. Tek yaşaması da büyük ihtimal ile, bir tane alması gerekmiştir. Sonradan manavın içine girip, yine ek patlıcan alacaktır.
1kişilik imam bayıldı yapacak olan hatun kişisi.
Yalnızdır.

Imam bayildi yapabilir. Köz yapabilir. Tek karniyarik zahmetli olur.
onun yanında 1 salatalık,1 havuç,1 muz birde eczaneden krem alıyorsa takip edilmesi gereken kızdır.
sadece onu almak için yetecek parayı veren kocaya yemek yapacaktır.