bugün

entry'ler (12)

suriye türkmenleri

Osmanlı'nın bize emanet ettiği kardeşlerimizdir, Filistine dökülen gözyaşı ve edilmek istenen yardımın 10da 1i bu kardeşlerimiz için yapılsa keşke

barney stinson kuralları

En fazla 29yaş kuralı ki bence en önemli kural.

sözlük yazarlarının itirafları

adnan oktar, namı diğer harun yahya'nın sesinden tahrik oluyorum, öyle böyle değil hem de, erkek erkeğin sesinden tahrik olur mu lan? ben gay miyim acaba? yooo maçoyum lan! hasta etmeyin lan milletiii!!!

erkekler regl olsaydı yapılabilecek reklamlar

orkid
biz adamın götünden kan alırız kaaannn!!!

içinden geldiği gibi yaşamak

içimden geldi osurdum arkadaşım ne olmuş yani!

bakkalın pedi gazeteye sarması

Haydar Dümen'li kısmı dışına gelecek şekilde sarıp subliminal şekilde kıza iş atan mahallenin azgın ticaret adamıdır

eşini torunu yaşındaki metresiyle aldatan adam

para boktur muhtemelen karısı da ninesi yaşındadır. etme bulma dünyası

gerdek gecesinde kanlanan çarşaf

islamiyet öncesindeki Türk geleneklerinden kalma olduğunu düşündüğüm bir çeşit pagan ayini olsa gerek, akabinde obanın şamanının gelip çarşafı ateşin içine atarak çifti kötü ruhlardan arındırması kısmı kaldırılmış sadece.

solcu liseliler

Che Guevara baskılı converse giyip okul duvarlarına ''tek yol devrim! dev-lis'' yazıp altına da grafiti ile imza atan ergenler topluluğu, bi level üstü 2-3sene sonra üni. de converse'i çıkarıp sırtına parka giyiyor aynı ergenliklere kısmen devam ediyor. Büyük oranda solculuğu geçtim hiç bir ideoloji hakkında fikir sahibi olmayan kişiler olarak hayatlarını sürdürmeye devam ediyorlar.

hoşlanılan kızı başkalarına sorarak araştırmak

+Ya bu Aysel nasıl biri?
-O kız sana yaramaz abi!
(2gün sonra)
+Ulan hani kötü kızdı Aysel? Dün teklif etmişsin!
-Sana yaramaz dedim abi, yoksa tam benlik kız yani...

deplasman yarağı

Yandaki arkadaşın bilgisayara ilkokullu gibi çökerek dünya ile bağlantısını tamamen kesmesi sayesinde atılacak olası bi kahkaha ile felaketin eşiğine gelebilecek olayın direkten dönerek Türk TV rezaletlerine eklenmekten kurtulması.

türklere has özellikler

''Türklere has özellikler'' başlığına sahip bi konu görünce hemen dalıp EHE EHE! diye yazıyı keyifle okumak