bugün

entry'ler (108)

buca

çalıştığım ana okulunda 3 yaşında dünya tatlısı bi veletin burak hocaya kısaltarak verdii isim BUCAAA çok sevimli oluyo.

sınıftaki herkes sıfır alınca sevinmek

tek gerizekalı olunmadığının kanıtıdır insan kendini iyi hisseder.

nette tanışılan kızla evlenme ihtimali

o kızlardan biriyim olması muhtemel diil gayet yaşanmıyş bi olaydır.gayet mutlu olduğuma göre demek ki olabiliyormuş.

arkamdan konusan onumden yesin

yüzüme konuşan önümü arkamdan konuşan götümü yesin gibi değişik bi versiyonuda vardır mantık olrak bakıldığında konuşan taraf her açıdan karlıdır.

içinde istanbul geçen şarkı sözleri

Gel gelen gördü istanbulun çilesini
Çek çek istanbullu olasın
Dolan taşan sokaklarda binalar
Hani nerede o altın olan topraklar
Yalan yalan olan tek şey rüya
Rüyalarda gelen tek şey ise para
Şu istanbulun eşsiz boğazında
Ne kadar gizemli esrarengiz bir hava

Güneşin batışından taa ki doğuşuna
ister asya ister avrupa'da dolaş
Burası bizim işte türk toprakları
Bakta gör atalarının miraslarını
Ne kadar acımasız olsada bu şehir
Senelerdir burda katlandık bu olanlara
istanbul bizimdir bizim kalacak
istanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı

begüm suçu kendine at beybi

mustafa topaloğlunun obama weıcome to brezidensi şarkısından sonra beni bir daha hiç bişey bu kadar sarsamaz diye düşündüğüm ama disko kralında bu iddamı yanılttığım yazın hit şarkısı ne diim allah ıslah etsin ahahah.

sıla gençoğlu

son cd si imza nın tüm şarkılarının müthiş olması ve Yara Bende şarkısının beni benden almasıyla hayran olduğum şarkıcı bu arada vur kadehi ustamı bu kadar güzel yorumlayan birini daha dinlemedim adamın canı içmek istiyo dinledikçe.

makyaj yapmayı sevmeyen bayan

makyaj yapmayı sevmiyorum çünkü sonra iki saat makjajı silmek zoruma gidiyor bide bişey olur ağlarsın o kirpikler akar bi panda gibi dolaşırsın ortalıkta rujun dişine bulaşmıştır yada ne bileyim fazla allıktan şeker kız candy gibi olmuşsundur ne gerek var bu kadar sıkıntıya he çirkinsen lazım olabilir makyaj ama güzelsen zaten problem yok.

ben bu yazıyı sana yazdım

bi gün ayağım bi boşluğa düştü yuvarlandım aşağı...önce karanlıkla tanıştım sonra sevmeyi öğrendim onu, kokunu duydum daha sonra yanlız olmadığımı anladım.gözlerim alışınca karanlığa varlığın ışık oldu bana.hikayeler anlattın dünyayı anlattın çocukluğunu korunmasızlığını kimsenin seni merak etmeyişini aslında ne kadar korktuğunu.usulca sarıldım sana inandım,bende yaralanmıştım acınacak kadar soluklaşmıştı ruhum.ruhumu sevdiğini söyledin hüzünlü gülüşümü ekledin sende suratına, seninle sende doğdum tekrardan.iki aciz yaralı ruh bir olup kalkabilirdi ayağa.geceleri masallar anlattın uzak yollardaki yakın insanları tek kelimeyle bağlananları kötüleri anlattın sende zerre kadar var olmayan duyguları.dinledim...sen benim diğer yarımdın artık dışardaki yaşamımı özlemiyordum bile küçük kör bi kuyuda yaşamak yaşlanmak orada ölmek istiyodum senle ,kulağıma şarkılar fısıldıyordun.geride kalan annem babam beni seven adam silindi gitti sadece önemli olan sendin.ama anlayamadığım şey farkedemediğim şey sen değersiz olmaya o kadar alışmıştın ki herşeyim olmayı kendine kabul ettiremedin.bana iyi davranıyordun çünkü kendimi toparlarsam kalkıp gideceğimi düşünüyordun.içten içe hep gitmemi istiyordun.paylaştığımız kuyu aynı olsada ortak olduğumuz tek şey karanlıklardı.ve benim hiç saydığım ama asıl olan senin orada doğduğun benimse oraya düştüğümdü...

arnavut asıllı sözlük yazarları

arnavut inadı taşımaktadırlar.örflerine geleneklerine ailelerine bağlılıklarıyla dikkat çekerler.nerden biliyosun denilirse bende onlardan biriyim.

angelina jolie nin dudaklari

tiki kızların üzerindeki marklara göre insan yadırgaması kadar basit bir tiptir.kendisi sözde entellektüellikte nirvana yapmış sınıf atlama dönemini geçirip en başa oturmuş tiptir.akıllı yazar diye kendine ayar vermektedir.çok hırplamasın kendini biraz daha kasarsa ayar yiyicek olan insandır.bak beni olgun kız modumdan çıkardı.yazık benim bünyemede ya hiçbir zaman aptal insanlara tahammülüm olamadı.

sözlükteki tüm yazarların lümpen ve varoş olması

(sivilceli ergenleri andıran sabi/sübyanlar, cümle kurmaktan aciz eğitimsiz tipler, nihat doğan'ı anımsatan çakma delikanlılar, kirli sakal bırakınca kendini justin timberlake zanneden dejenere ezikler, ağustosun ortasında boğazlı kazak giyen eskimolar, dışarıda görseniz yüzüne dahi bakmayacağınız ...)

sen bu cümlenle ne olduğunu belli etmişsin senin gibi elit olmaktansa varoş olmayı tercih ederim.insanları kıyafetlerine maddi durumlarına göre eleştiren biriyle tartışmak dahi istemiyorum.herkes fikir beyan etme hakkına sahiptir.avukat doktor bilmem ne saçmalamışsın arkadaşım sen kimin ne olduğunu nerden bilebilirsin izlediğin videolarda kaç kişiyi gördün tipinden yargıladında genelleme yaptın?senin gibileri gördükçe utanıyorum senelerce okumamdan emek vermemden yaşamamdan ulan diyorum ben bu adamlarla aynı havayı mı soluyorum.bide buraya üye diye arkadaşlığını kesmiş ay hiç gülüceğim yoktu.

ağlarken güzelleşen kadın

savunmasız ve güçsüz olduğunu görmek erkeklerin hoşuna gider ayrıca ağlarken gözlerinin rengi açılır yanındakini sığınak olarak gördüğünden en doğal haliyle yaklaşır ve doğal olan herşeyden yoksun olunduğundan etkileyici gelir.

sözlüğün kızlarıyla eğlenmek

dikkat sözlük kızları sizinle eğlenmesin denilecek durumdur.ayrıca genelleme yapmak yanlıştır sözlük yazarlarından güzellerde görülmüştür.kıllı çirkin ve şişmanlarla karşılaşan arkadaşın kendi kötü talihidir.

çok mutsuz olmasına rağmen gülebilen insan

mutsuzluğuyla insanlarıda üzmek istemeyen kişidir.üzgün olduğu anlaşılınca bir sürü soruya maruz kalıcak oysa onun tek kelime etmeye bile hali kalmamış kişidir.yaşadığı üzüntüyü avutmaya çalışanlara daha çok sinirleniceğinden problem yok gibi gösterir.hem anlatsa ne değişir bir sürü kendinden örnek veren insan çıkar karşısına benle sen bir değiliz demek ister diyemez vazgeçer anlatmaz saçma sapan bir şeye güler.çok yaptığım bi eylemdir.

pelin batu

dün gece bir rüya gördüm filminde üstün bir başarı sergileyen saf dur bi güzelliğim var ayağına bana inanılmaz antipatik gelen buzlar kraliçesi.

25 kızı aynı anda idare eden erkek

25 kız tarafından idare edilen erkektir kızlar sanıldığı kadar saf değildir azcık hissetse başka biri daha olduğunu hemen yedeğe birini alırlar sonuç olarak erkekte boynuzludur kazançlı çıkmaz bu durumdan.

yes man

çok gülmeye endeksli gidip gülemediğim film jim carry için izlenmeye değer filme en beğendiğim jim carrynin ölü taklidi yaptığı sahneydi büyük bi oyunculuk fakat film komedi türünde çokta bşarılı değildi bence.aman tanrım çok daha iyiydi.

cuklatvarmi

bana babacan diyen ilk kişi sözlükteki ilk arkadaşım birbirimizi tanımak için burcumuza kadar sorduğumuz sonradan durumu kavrayınca kasmadan konuşmanın daha ii olucağını düşündüğüm kişi.sempatik bi ankaralı.

trakyalı sözlük yazarları

Trakya Türkiye nin batıya dönük yüzüdür. Trakya Türkiye deki avrupadır. Trakyalılar hem zeki hemde kültürlüdür.Atatürk ü ve Atatürkçülüğü sindirmiş onu ve düşüncelerini en iyi anlamış asla onun yolundan şaşmayanlardır.Bizi Cumhuriyetimizle, rakımızla,balığımızla,köftemizle,şarabımzla bıraksınlar bu ülkeyi tüm sevmeyenler biz onlara inat sonsuza kadar burada olacağız.