entry'ler (134)

aşık olunca yapılacaklar

incitmemek için gözünün içine bakılacak
güldüğünde gözler dünyaya kapanacak ve sadece ona bakılacak
dizinde uyunacak
çok sevip çok bağlanılmayacak
bi gün ağzına sıçıcağı unutulmayacak.

uyurken elini ayağını yatak dışına çıkaramamak

Bir bana olmuyormus vay anasini.

Disarda kalan kisim bicakla kesilicekmis hissi de yaratir. Kim napicak kolumun ucte birlik kismini orasi ayri konu. Kisin kulagim yorganin disinda kalinca da onu keserler diye korkarim.

Bu arada yakin zamanda uyurken penisi kesilen adami da sizlere hatirlatip kacarim, hadi uyuyun.

sözlük yazarlarının hayatlarının fon müziği

Jeff buckley-hallelujah

sevgiliyle tek kişilik yatakta uyumak

Ah ulan. Kışın çok da güzel olan yazın klimasız odada mümkün olmayan hadise. Sevdicek olaydı da sokulup yataydık. Ah ulan. Ah.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

tek başına film izlerken, kendi kendine çorba yaparken, marketten onun sevdiklerinden değil de artık kendi sevdiğin çikolataları alırken, dolaptan tek bir kahve fincanı çıkartırken, onu beklediğiniz duraklarda tek başınıza beklerken.

prezervatif

Organiginin cikmis olmasiyla artik korkmadan yenilebilecektir. Yasasin.

mezopotamya senfonisi

Dinleyene inanilmaz derecede keyif veren, buram buram turkiye kokan, bati senfonilerinde cogunlukla oldugu gibi keman agirlikli olmayan, daha pes enstrumanlara oncelik veren senfonidir.

Dunya promiyerinde, halic kongre merkezinde dakikalarca alkislanmis, kulisine gidemeden defalarca sahneye geri donmus, aldigi ovguleri de sonuna kadar haketmistir fazil say.

Bir muzik adami olarak dunya devleri arasinda ismi gececektir kanimca.

en çekici erkek parfümleri

Uzaklara gitmeyin slazengerin yesil renkli parfumu aradiginiz hazzi size yasatacaktir. Temiz, ten kokusuna yakin bagimlilik yapici uzun sure koklandiginda bayginlik yaratmayan bi parum. Inanmayan denesin.

sevgiliye söylenecek güzel sözler

"... On a spinning ball in the middle of space I love you from your toes to your face."

(bkz: train)
(bkz: if its love)

güzel kızlar yazar olsa açacakları başlıklar

Cocuk yaptim hala tas gibiyim.

Olumuz bile misss kokar kizlar.

minik efe için kan zirvesi

Gununden ve saatinden dolayi bir cok yazarin katilamadigi zirve. Ben ertesi gunu gidip verdim kanimi, gordugum kadariyla zirvenin oldugu gun 20 tupten fazla kan verilmisti. Arastirilmak uzere bekliyorlardi. Sayi artarak bir kez daha duzenlenirse cok guzel olacaktir, sadece efe degil, daha birsuru insan bekliyor sizi.

sevgilisinin tırnaklarına french yapan erkek

Torpuyu alip bademcikleri sokulesice. Siz ona erkek mi diyonuz anacim. Doktor olsun da ameliyata girsin oyle ince islerle ugrasasi varsa.

39 numara ayakkabı giyen kız

Butun kizlari basliga cekip kacan yazarlarin aradigi kizlardir sanirim. Hadi herkes boyuna gore secsin bi tane, ayak numaralari ortada buyrun.

c sınıfı iş güvenliği uzmanı

Onu bile olabilmek icin 2 yil meslek hayatinda olmak gereklidir. Kursa katilim sonrasinda sinavina girilir. Guzel ve genis bir ekmek kapisidir, hedeflerim arasindadir.

sözlükteki helyum sızıntısı

Kaynagi belirsiz sizinti; yazarlarin cogunun bir martinin kanadina takilip ucmasi durumunu ortaya cikartmistir. Kafaniz cok guzel cocuklar, gule gule kullanin.

temple run

Android markette 5milyon+ indirilmis olan eglence. Gercekten bagimlilik yapiyor.

yazar tavsiyeli bilimsel kitaplar

Caner taslaman - kuantum teorisi felsefe ve tanrı. Tavsiye ustune tavsiye ediyorum.

bir kadın yüzünden sokağa çıkamamak

Annenin eve kapatma durumudur.

beta balığı

Yelpaze dedikleri heybetli cinsi cok guzel olan balik. Akvaryumda besleyenler sayica daha fazla ve boylesi daha yararli sanirim. Ben kadehte besleme gafletinde bulunanlardanim.

Dipnot: bir beta sever, betadan anlayan varsa gozunu seviyim bi beri gelsin. Cok korkuyorum öluyo galiba su anda.

sözlükten erkek düşürmek

Zall'in dusurulmesi durumunda hukumeti devirmek gibi bir sey olacaktir. Dusunun bir zall etrafta cicekler cizerek taklalar atarak opucukler yollayarak geziyor. Aman yarabbi.