bugün

entry'ler (155)

birden bire söyleme isteği gelen kelimeler

s*ktir orospu çocuğu .
senin ben mına koyim.
yalancı it.

kadınların seks dışında işe yaradığı konular

Erkeklerin kadını cinselliği çağrıştıran bir objeden başka bir şey olarak görememesi.
Mesela bunu fark etmek.Bu konuda işe yaramışız,fark ederek. Sizin tarafta durumlar pek öyle değil sanırım en azından anlama kapasitesi konusunda.Yıllar geçiyor siz kadını belkide kırmızı danteller içine düşünmekten başka bir şey yapamıyorsunuz.

online takılan yazarların kilo ve boyları

165
52
Gonozom:xx

türkiye de solcu olmak için gerekenler

Bunlar hep paçadan zeka akmasından dolayı oluyo size sanırım.
Bu nasıl başlık. solcu var solcu var.lisede kuul olucam diye kıç yırtıp 1 haftada grup yorum şarkıları indirip ezberlemek ayrı manen bu yola inanmış ve madden icraat gösteren insanlar ayrı.
Öte yandan Türkiye de sağcı olmak için gereken çok az şey var.
Baba parası
Rahat hayat
Bu hayatı kaybetme korkusu
Gözünü Sevim kapitalizm.

gözlere alınan en güzel iltifat

Siyah göz olmadığını bilmesem gozlerimin siyah olduğunu söyleyeceğim kadar koyu bir kahve olan gozlerime şu iltifati etmişlerdi
-oha gözlerin ne kadar büyük lan bi de renkli olsa ne olurmuş
Olsun karşim ben duygulu ve sıcak kahveyi severim.

whatsapp durumları

Son ızdırap gibici.

rte nin hayatının filmi çekilse verilecek isimler

-Ortalığı nasıl sktim.
-sarayım olmadan asla.
-ye iç sıç.
-rte ve parelel yapı yoldaşlığı.
-gemiciklerim ve oğlum.
-great robber.
-thief of the century.

esneyince gözden yaş gelmesi

Dersin ortasında esneyince gözden akan yaşla birlikte "ohaaaa nolduuu" "ağliyo musunn" gibi sorulara gülerek "yiooo"şeklinde cevap vermeye sebep olan bıktıran olay.

telefonunun arka planına kendini koyan kız

Tiksinç insan.
Bunun sebebi kuvvetle muhtemel biri(bir er kişisi) telefonunu aldığında onun bin kez deneyerek çekip aralarından seçtiği pörfekt selfie yi arkaplaninda görmesiyle saniyor ki "aman tanrım ne kadar ayın 14 ü gibi bir kız hemen onunde diz çöküp aşkım olur musun demeliyim" gibi dusunceler icerisine dalacak. Bu birisi bir hanfendi ise eğer cümle şu sekilde evriliyor "oha çok güzel öleyim ben o zaman çok güzel çünkü ya çok kıskandım çok güzel"
Inşallah doğru değildir bu teorim.
Çok rica ediyorum en azından can sıkıntısından mutevellit olsun o arka plan.

en itici kız tipleri

1.aptal kizlar
1.5 Abeaah
Cidiia misiiģn
Kızları
2.hırkasını yada uzun kollu tişörtünü ellerine kadar gerip çekiştirerek gotum donuyo ve duyusalım mesaji veren kızlar
3.Boku dahil her boku pembe ve tonları (fuşya, toz pembe vs vs) olan şeker kokulu parfüm kullanan kız
4.hafif bir fiskede bile yaeee cok acidi yaeee diye aniran tatli kislarimiz

Saygılar

osmanlıyı reddeden türk torunu değil haindir

Kuyruk acısı sebebiyle olsa gerek işi hakarete, vatan hainliğiyle suçlamaya kadar götürmüş karakter (?) beyanı.
Osmanlı'yı niye inkar edeyim?
Türk tarihinde var olmuştur doğrudur.Hatta Türk tarihinde Türklüğünü yitirmiş nadir bir devlettir.Bu nedenle unutulması pek mümkün değildir.
Sen Osmanlı torunu değilsin arkadaş. O bahsettiğin kişiler bugün amerikada yaşayan sarışın beyaz tenli modern insanlar.
Osmanlı torunuysan da zaten Türk değilsin bırakın genetik nedenleri zihniyetin bile Türk değildir. Osmanlı atasını ümmetçilikle beraber çıkagelen arap milliyetçiliğinde kaybetmiş, işkenceci, zalim , kardeş katlinin bir tür kanun kabul edildiği içler acısı bir izdir Türkün tarihinde.Ben ki hiçbir Türk devletinde bir han ın elinin altında istemediği kadar kadın olduğunu bu kadınlardan da daha sonra boğdurulmak üzere bir çok çocuk peydahlandığını duymadım.Osmanlı hariç hiç bir Türk han ının halkına kul dediğini üstü kapalı Tanrıcılık oynadığını görmedim.Allahın her yüzündeki gölgesi hangi kafanın ürünü çözebilmiş değilim.
Osmanli benim Atam değil.
Islam da beni Türk yapan şey değil.
Ayırın artık şu ikisini yeter.

kısa saçlı kadınlar

Eğer can sıkıntısından modum değişsin yaa aman mantığıyla kestirmemişse saçlarını acının alasını çeken kadındır. Şayet ne zaman buhranli dönemlerden geçsem sebenini anlayamadığım bir şekilde saçlarıma kıymak istiyorum direk.Refleksif bir şey neredeyse.
görsel
Bakın bunu salak saçma bir minibuste şuan hatırlayamadığım bir yere giderken çekmiştim.
Modu değişsin diye yapmadığı konusunda hemfikiriz bence.

kayserili üvey annenin cezaevinde dövülmesi

Duyunca yerden yere attıklarını umut ettiğim hede.Bu insanlıktan nasibini almamış varlığı press makinesine sokmak gerek aslında az bile.

kolundaki kılları almayan kız

Alan alır almayan almaz.
Bu size kalmış bir şey değil kızın bileceği iştir.

kediye banyo yaptırmak

Bu hayvanları suya sokuyorsunuz şeytan çıkarma ayini moduna giriyorlar.Yapmayın yaptırmayın kendi pisliklerinde gebeşlenesiceler.
(bkz: köpek seven insan)

alevinin yaptığı yemek yenir mi sorunsalı

Bir yersin bir daha başka yemek yiyemezsin yavrum.
Çok güzel yemek yaparım evet.

cemevinden pkklı cenazesi kaldırmak

(bkz: Camiiden kalkan ısıd li cenazesi)
Şu sözlükte bir gün de alevilerin agizlarda sakiz oldugu bir baslik gormeyeyim lan.
Olabilir camiiden de kalkar cemevinden de kalkar.nedir batan yillardir yeter artik insanlar diğer boyutları arastiriyor azcık çıkın o küçük manasız dünyanizin icinden.

1997 doğumlu olmak

Bir dönemin son temsilcileri...
1997 den sonrasının gerçekten"çocukluğunu"yaşadığını düşünmüyorum.
Gayette sokakta buyuduk siz onu 2000 le karıştırıyorsunuz.
19 oluyorum lan ne ara geçti 19 yıl?
(bkz: felsefik)

how i met your mother

Dizi bir kenara,
Umarım bunu babanız söylüyordur.

düz adam karmalı yazarın bayan olması

Benimdir.6 saatte hemde.vay be